• Lynx17
    2.6k
    https://www.transfermarkt.com/mads-bidstrup/profil/spieler/462832

    Mislim da ga je netko do kolega spominjao ili ovdje ili na transferima... Danas potpisao za RB Salzburg za 6 milijuna eura. Ipak iznad naše platežne moći.
    xyz

    Ja sam prije (na sportnetu) spomenuo drugi Mads, golman Mads Hermansen, koji navodno je blizu potpisa za Leicester Citya (spominje se 5m eura).
  • Lynx17
    2.6k
    Neznam gdje staviti, ali Faye navodno impresionira:



    Bio je tako blizu ali tako daleko.
  • Zagi
    5.2k
    Evo nas, prije 2 dana smo spominjali Vidovića.
    Danas SN:
    "U prijevodu, izvjesno je kako će sreću ponovno potražiti na posudbi, a oni malo hrabriji spominju i potencijalan dolazak u HNL."
  • vjeko1701
    5.9k
    Hahahahahahaha, "oni malo hrabriji"
  • Orc123
    5.2k
    Inace meni Mieraz izgleda sve bolje ući bolje i takav tip igraca bi nam nasusno trebao naprijed. Mierez bi bio bas osvjezenje za razliku od Anemicnog Drmica i pre mladog Topica, a puno je jaci u duelu od Emrelija. Jedino sto ga Osijek sigurno ne bi prodao nama i bila bi nerealna cijena. Jucer je bas mocno izgledao naprijed .....
  • BornaPŽ1986
    1k
    Bila je rasprava za Miereza tu vise puta, ja sam isto napisao da ga vidim kod nas pogotovo u hnl i s hnl iskustvom jer je drugaciji tip napadaca ali pretpostavljam da bi Osijek trazio vecu odstetu i dosta ljudi se nije slozilo samnom da je on za Dinamo. Ne kazem ni ja da je ali tko to moze znati.
  • Orc123
    5.2k
    Mozda u kombinaciji sa Kulenovicem, Menalom ili Marinom plus neka odsteta...ali kao sto rekoh, Osijek ga sigurno ne bi pustio, pogotovo na ovom valu euforije. Da bi bio koristan, bio bi. Takav nam tip napadaca treba.....
  • marcio amoroso
    32.5k
    Za taj novac koji bi Osijek tražio za njega Dinamo može dovesti puno boljeg igrača. Mierez je tip Kulenovića i nije puno bolji od njega ako uopće je.
  • Orc123
    5.2k
    Ma bolji je puno ali to da bi nama bio preskup stoji....oni bi trazili duplo vise nego sto vrijedi. Takav tip napadaca trebamo traziti. Neki su spomenuli da je Frey takav, ali ja jednostavno nemogu se prisjetiti kakav je nio protiv nas u dresu Fenera. Sjecam ga se ali ne tako dobro.....bio na tribini i u onom razbijanju i nisam obracao pozornost na Fenerove igrace.....
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Nije Mierez uopće puno bolji od Kulenovica. Čak su brojke na Kuletovoj strani
  • vjeko1701
    5.9k
    Opet kažem, Mierez i njegove kvalitete, ok, ima tu prostora za raspravu...ali lik i njegov južnoamerički mendalitet gdje kada ga nejde pod pritiskom, nejde ga sezonu i pol u komadu...pa ako je u Osijeku znao propast na tako dugi period, kaj bi tek u Dinamu di bi nakon prvog promašaja bilo uzvika za svako krivo vođenje lopte (a tehnika mu je užasno slaba i ponekad mu treba 3-4 metra da iskontrolira loptu)

    Meni on osobno nema kvalitetu za Dinamo mada prihvaćam da drugi misle drugačije. Ono kaj mi je čudno da ne vide svi je to da sigurno nema glavu za Dinamo. Vidi Moralesa i Henriqueza...dva igrača dvije klase bolja od Miereza pa ih je glava pokopala.
  • mali M
    3.5k
    Moralesa je uništio psihički i fizički potres
  • vjeko1701
    5.9k
    Znam, ali i dosta igrača iz HNL-a s puno manje novca je puno toga izgubilo tokom ovih potresa u Zagrebu i okolici pa nisu preko noći pali u tešku depresiju i igrački propali. Čak je Kahlina iz Gorice pričao da će moći neke stvari osposobiti tek ako osigura bolji transfer i da trenutno mora opet živjeti sa starcima.
  • mali M
    3.5k
    vjeko ja se slažem s tobom, kažem što je Moralesu bila točka pucanja.. do tada je bio baš dobar..
  • vjeko1701
    5.9k
    Zato i kažem, jednostavno mi se čini da svi navedeni imaju problem sa glavom i lako padaju van forme...s tim da kad padnu, padnu jako i na dug period (neki se nikad ni ne vrate). Nisu to jedini takvi južnoamerikanci a Mierez je kroz karijeru pokazao da je 100% takav.

    Meni je Morales bio genijalan, ne bi bezveze napisao da je barem dvije klase iznad Miereza (bio)...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.