• NORTE
    9k
    Klub i dalje nema klupu i nema povjerenja u klupu i primoran je odgoditi utakmicu u Puli koju bi realno naša momčad sa 4 ili 5 izmjena morala dobiti.marcio amoroso
    Sami su se doveli u tu situaciju najprije zimskim pa sad i ovim novim velikim ljetnim čišćenjem kadrova (Ktc, Tolić, Janković, Ćuže, Kule...)
    Umjesto da se to napravilo 31.8. ako bude potrebe.

    Nikakav korak naprijed u odnosu na Dinamo, ne vjerujem da će ići tamo.Krizy
    Žao mi je ako ide, posebno ako ide tim putinovcima, jedan od najodvratnijih klubova.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Mislim da eventualna odgoda nema veze s tim da se nebi moglo rotirati u toj utakmici, nego dalekog putovanja na koje idu svi. Osobno mislim da je bolje igrati s Istrom sad nego kad se skroz poslože. Tak smo prošle sezone odgađali pa spušili 1:0. Bolje odgodu čuvati za Rijeku u vrijeme play-offa.
  • Keyser Soze
    8k
    2a6dx39u56kkweuk.jpeg

    Iva ipak nije daleko od Dinama otišla.
  • NORTE
    9k
    To je stara vijest, nije ni otišla iz dinama, samo promijenila "radno mjesto". Doslovno radi u klubu, a ne da nije daleko otišla.
  • NORTE
    9k
    Znam da to svi mislimo svaki derbi, ali pobijedit ih u petak vrijedi više od samo 3 boda.
  • Neki tip
    19k
    Ispričavam se ako se već komentiralo, čini mi se da nije, a evo tek navečer SN dospjele u ruke.

    60c8p4aq2vln4m8a.jpg

    Znam da smo njega bezbroj puta komentirali, kao i samu temu drkanja na prodaje iz Dinama, ali ovo govance (ispričavam se na izrazu forumašima, jer inače uglavnom nastojim biti umjeren i pristojan) od novinara mi neopisivo diže dlak.

    Nepodnošljiv smradac.

    Prodaje cijelo ljeto valjda sve glavne Dinamove igrače, zbraja "milijunčeke" tepajući im ko da su vlastiti, i onda 2 dana nakon pobjede nad Hajdukom valjda jedinog top igrača iz Dinama kojeg ovo ljeto nije "prodao" - transferira za rekordne iznose.

    Jer to je bitno. Ne kako je jebeno odigrao, ne kako rješava derbije, ne kako je mlad i kakva je budućnost i razvoj pred njim u Dinamu. Ne, bit će to najveći izlazni transfer.

    Mrš smeće šugavo, ako čitaš.
  • NORTE
    9k
    Da sam igrač dinama itekako bih pratio šta izjavljuju igrači rivala i klub bi im to trebao prenositi.
    Dođe tamo neki no name šarlija i kaže da se igrači dinama doma boje luzerske familije, a onaj iz kinder jajeta izjavljuje da su bili bolji.
    Pa ako to nije dovoljno da se naši nabriju i pregaze ih onda ne znam šta je.
  • deda
    27.5k
    Zona Dinamo često se pridruživala humanitarnim akcijama, a posebno smo osjetljivi na teške priče naših navijača.
    Jedna od njih je i ona djevojčice Antonije Bošnjak iz Branjinog Vrha pored Belog Manastira. Antonija je strastveni navijač našeg Dinama, a prije godinu i pol joj je dijagnosticirana teška bolest - leukemija. Antonija i njezini roditelji upustili su se u borbu s teškom bolešću koja zahtijeva skupo liječenje i velike izdatke za obitelj.
    Pozivamo sve naše navijače, Zonaše, Boyse da uplatom donacije na žiro-račun Antonije pomognu našoj maloj dinamovki u ovoj borbi.
    Antoniji želimo veliku snagu i ozdravljenje, a njenim roditeljima da zajedno s djevojčicom ustraju u svojoj borbi.
    Donacije možete uplatiti na:
    Žiro račun: HR2323400093113539571
    ANTONIJA BOŠNJAK, Stjepana Radića 5, 31301 Branjin Vrh
    Slobodno u opis plaćanja napišite "Dinamovci za Antoniju".
    Antonija nema predaje, dinamovci su uz tebe!

    cd8aa970-1ec2-4f2f-9024-da98b397f861.jpg?width=765
  • puxigadjurdja
    1.4k

    jel ostao koji nedodijeljen "plavi prijatelj" dres? Da uz donaciju Zona i dresom za našu malu Dinamovku sudjeluje?
  • Crusades1986
    9.5k
    Ako treba dajem ja svoj, najmanji problem
  • deda
    27.5k
    Iduća dva dana ćemo dogovoriti sve oko PP. Uzet ćemo i vaše prijedloge u razmatranje. :up:
  • blue heart 72
    1.3k
    Evo od mene jedan neobičan upis. Dok smo bili na godišnjem u HR uvijek sam sina vodio na sjever, doduše ne u jezgru ali opet dosta blizu i mogu reći da mu je to ušlo pod kožu.. E sada je prvi puta na godišnjem solo, ja stižem nažalost tek u nedjelju. E sada dolazim do "problema". Sa sobom je poveo i frenda iz Nigerije pa se pitam koliko je pametno da idu na sjever dolje. Jednostavno ne bi želio da dožive bilo koju vrste neugodnosti, pa sam mu predložio da odu na zapad. Svejedno dolje ili gore. Pošto nikada nisam bio na zapadu, koje sektore preporučujute (ako me posluša) tako da ne budu tamo prema jugu. Ili možda ipak kao neki kompromis sjever gore??
  • NitkoBitan
    11.7k
    Nikako na sjever dolje.
  • Nino Bule
    11.3k

    Ako novac ne igra ulogu lijepo zapad dolje i uziva u utakmici, zapad gore isto svakako bolji od sjevera gore za gledat utakmicu
  • Droljo
    4.8k
    Na žalost nikako na sjever. Ni oko sjevera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.