• Svi na Sjever
    1.9k
    Moze netko napisati rijeci zadnje pjesme na sjeveru?

    Znat ce oni koji su ostali nakon pozdrava igraca
    dzg717

    Odsad cete svoju dicu slat na faks u Podgoricu,nema u Zagreb,nema u Zagreb...
  • dzg717
    928
    odlična, hvala ti
  • Keyser Soze
    8k
    Bitna pobjeda, psihološki kako bi Bišćan rekao jer tovariji je ovo bila baš bitna tekma kaj se vidjelo po seljačkom ponašanju. Međutim, smatram da su drugo poluvrijeme bili bolji, stisli su nas, imali su par top šansi, mi se većinom branili i izbijali lopte panično u aut, tu se moglo vidjeti koliko tanku i lošu klupu imamo i na tom moramo poraditi. Nije mi bila jasna izmjena Petko-Topić, tad smo baš stali igrat, nije nam imao ko skočit, zagradit loptu, proigrat. Topić, svaka čast, al dečko ti nisi za Dinamo... Imam osjećaj da se unervozi i da ga ubije važnost utakmice, do te mjere da ne može loptu štopat, radije bi Emrelija onda iskreno. Ivanušec glavom u transferu, nadam se da je dobro sve s njim, tekma je isto pokazala da nam će Kaneko biti pojačanje jer nemre bit gori od Špikića. Petko top, stali smo igrat kad je izašao, ali zato... Martin Baturina! Dečko se isprdao s kovrcavom prevarom, lomio ga je (doslovno), mogli su ga zaustavit samo faulom i opet im je gol zabio, čudesan je baš bio.
    Kako stvari stoje, mi ostajemo bez Livija i Ivanušeca, možda još nekih stožernih igrača i ako se adekvatno ne pojačamo, a ako njima dođe Perišić oni će postat pre ozbiljan konkurent i zato ponavljam, PETKU NOVI UGOVOR.
  • Salva
    2.3k
    Topić, svaka čast, al dečko ti nisi za DinamoKeyser Soze

    Mogli bi uzet u obzir i činjenicu da mali ima 19 godina i ne baš previše seniorskog nogometa.

    Ali da, u onakvoj utakmici jučer, Drmić ili Emreli moraju imati prednost.
  • vjeko1701
    5.9k
    Slažem se da bi jučer radije vidio Emrelija ili Drmića pri kraju osim ako se 100% zna da odlaze i sad je samo pitanje kad.

    Topić mora na posudbu jer trenutno još jednostavno nije igrač za uski krug prve momčadi. Jučer nažalost nije dobio nijedan duel, zadržao i distibuirao nijednu dugu loptu niti imao neki opasan pokušaj prema golu.
  • superhik
    10.2k
    Krovinovića Baturina rastavio za u Kinder jaje

    lzwc1904p3k39riw.jpg
  • Patak
    2.2k
    Fran Topić je do U19 igrao za Sesvete, tek je onda prešao u Dinamo što je čudno jer djeca iz Zagreba i okolice koja su talentirana pređu u Dinamo puno prije.
  • Nino Bule
    11.3k
    Potez o kojem se ne priča dovoljno je onaj Krovinovićev kad je u 97. minuti ničim izazvan sa centra nabio loptu u aut duboko na svojoj polovici. :lol:
    #reprezentativnaklasa
    San Lorenzo

    Jos lucic siri ruke i onako vise zbunjeno nego ljutito pita zasto
  • Sajla
    3.2k
    Topić kakav je danas može biti čevrta opcija za špicu ili krilo (iza Petka, Drmića, Emrelija, tj. Špikića, Menala, Japanca), tako da mu je najpametnije otići na posudbu. Bio je prvi strijelac u juniorima pa kužim da mu se daje šansa, ali nije ju uspio iskoristiti - nažalost. Emreli po meni sigurno igra u petak, npr. ulaz umjesto Petka zadnjih pola sata, a vjerojatno će i Drmić uzeti koju minutu na kraju pa Emreli na krilo. Nekak mi se čini da je to planirano kao raspoređivanje napora na početku sezone pa zato jučer nisu igrali. Sad smo dobili na otvaranju sezone, a utakmicu su prema naprijed završili Topić, Menalo i Marin. Rezervi ima. U petak očekujem da neke minute dobiju dvojica spomenutih, ali i Bernauer i Perković, možda i Boško. Ne svi od početka, ali da se rastereti prve opcije i sačuva ih za prvu europsku utakmicu.
  • Olmic
    2.7k
    Istaknuo bi jos reakciju Ante Tomica kod gola Dinama..taj decko zivi za Dinamo..lijepo za vidjet
  • Mališan
    1.7k
    možda i BoškoSajla

    Boško prvo treba odigrati solidno poluvrijeme protiv nekog Rudeša da bi ga se uopće moglo stavit koju minutu u ovakvim tekmama. Dečko je (očekivano) skroz van ritma kaj se vidlo po nekim tragikomičnim reakcijama na pripremama. Njega će se morat postepeno uvodit i dozirat na najslabijim tekmama prvo.
  • Keyser Soze
    8k
    Jedna situacija jučer s početka me strašno naživcirala i ona pokazuje da će sjever ove sezone pohoditi ljudi koji bi trebali biti na zapadu i da će trebati naučiti. Naime, na skandiranje "Josip Kuže" valjda 20 ljudi iza mene silom Boga pjeva "tovarske picke" i ne shvaća pogrešku sve dok im se netko ne izurla u facu.
  • Sajla
    3.2k

    točno, zato sam i napisao "možda" jer ovisi o raspletu utakmice. mogu zamisliti scenarij u kojem Boška stavlja zadnjih 10 minuta da vidi gdje je protiv malo ozbiljnijeg suparnika. velim - možda. zato sam prije i spomenuo Perkovića i Bernauera
  • IceMan
    1.4k
    Valjda će i sad nakon kaj se proda Livi i upravi biti “lakše” dat Bruni novi ugovor i dovest nekog ko bu baš pojačanje.

    Jer ako ni onda nebu (a pričalo se isključivo o sigurnom novcu da je problem) , onda stvarno tu nekaj debelo ne štima.
  • blackbully
    4.4k
    Službeni profil Nikoličiusa.
    #prgavafamilija

    gqoctvycwsu6e2r6.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.