• serbus
    3.6k


    Počelo kmečanje prgave familije vidim na Livakivića neka im je metnuo. A kad je na dvoranskom njihov golman Balić istu stvar napravio onda je to borba za Hajduk. Ali kad nama jednom pukne da nismo uvijek ta gospoda se kmeči danima pa kako to. Nije dosta :)
  • LovroZG
    1.3k
    Napisao je kasnije da mu je izvor Sport klubKeyser Soze

    Na kojem ne piše ništa...
  • Nino Bule
    11.5k
    Bruno fernandes podjelio story ristovskog sa trofejom
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Psihički bolesnici!

    Ovaj fizički zaostali kepec, kojeg prebije prosječni klinac iz sedmog osnovne, zakuha frku, zaleti se i pokuša odgurnuti livija (koji se nije pomaknuo cm), ovaj odgovori i odmakne g...o da ne smrdi...

    I on zakelji sliku po kojoj ispada da je livaković iz čista mira napao nedužnog albanca, još će ga za šovinizam optužiti, jer je napao stranog državljanina iz mržnje.
  • SAS1987
    13.4k
    HNS mora reagirati i zastititi suce. I zbog kvalitete suđenja i zbog branda lige.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Netko će zbog tih njihovih sranja i potpaljivanja bolesnog ponašanja, kampanja o prgavoj familiji, idealiziranja bahatog ponašanja, borbe protiv svih i slično... izgubiti glavu. Samo je pitanje vremena, par puta je bilo vrlo blizu...

    Čovjek se stvarno ne može ne zapitati koji je k...c tim ljudima. Bel je jučer odsudio perfektnu utakmicu, bez ijedne greške...
  • az392
    16

    mislim da je HNS-u trenutno puno bitniji odnos s južnjacima nego brand lige, a dokaza za to ima i više nego dovoljno. i baš me zanima kakvu će kaznu podivljali leko dobit
  • Salva
    2.3k
    Na Facebooku sam jutros naletio na nekoliko bolesnih komentara gdje se lijepe slike Bela i govori se da ljudi pamte njegovo lice kako bi ga znali prepoznati ako dođe u Dalmaciju. I naravno njegova obitelj. Bolesno.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Na Facebooku sam jutros naletio na nekoliko bolesnih komentara gdje se lijepe slike Bela i govori se da ljudi pamte njegovo lice kako bi ga znali prepoznati ako dođe u Dalmaciju. I naravno njegova obitelj. Bolesno.Salva

    Kažem, samo je pitanje vremena kad će netko nastradati.

    Jasno mi je da likovi bez života, kojima je životni smisao 3mjeseca godišnje iznamljivati apartman koji su nelegalno napravili iznad garaže, pišu gluposti.

    Međutim, nije mu jasno da čelnici kluba, ljudi koji bi trebali imati zrno pameti u glavi pišu pizdarije i potpaljuju atmosferu. Ovaj debil je iz latvije ili od kud već, mislim... koji k?
  • rob ljubavi
    774


    Ako mislimo na istu stranicu, rijec je o zenskoj koja non stop komentira i usput poziva na nasilje. Da nije smijesno bilo bi tuzno
  • Zagi
    5k
    Da je bar to prvi put...
    Slika Var suca prije utakmice na službenom profilu prošlu sezonu.

    Napadi na suce su im MO. Prolazi im jer svake sezone profitiraju 10ak bodova .
  • DrawTube
    2.9k
    To više nisu samo navijači, to je već postala živčana i bijesna rulja koja ne bira sredstva da pokuša ostvariti cilj, a kad ga ne uspiju ostvariti prebacuju se na nasilje. Zato je za klubove poput Dinama,Osijeka,Rijeke, Istre, Šibenika itd važno da pune tribine i imaju glasnu podršku da pokažu Hrvatima da bijela kuga neće preuzeti Hrvatsku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.