• xyz
    840


    Dobro je. Ništa ozbiljno. Udarac u list. Bit će spreman za petak...
  • Krizy
    35.9k
    Dobrodošao na Zonu, odličan prvi post :cool:
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Vrhunski sažeto, dobrodošao
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Emrelija sam i zaboravio, ne kuzim kako Topic moze bit prvi izbor za ofanzivne pozicije.. Mali mora izgledat kao Maradona na treningu inace ja u njemu ne vidim bas nista.
  • The Undertaker
    4k
    Za razliku od prošli put kad smo izdominirali a nismo zabili jučer je utakmica bila prilično izjednačena. Mi smo kao nešto dominirali posjedom ali više kao posljedica njihove taktike a ne naše kvalitete. Leko je pametno zatvorio sredinu a pustio naše bekove jer smo tu napadački najlošiji. Naš presing je bio loš. Ako je netko primjetio, njima je Pusktaš uvijek bio sam u sredini pa je čak Perić morao izlaziti da ga preuzme. Srećom Hajduk još nije uigran da to iskoristi. Njlihovi novi igrači izgledaju kao ozbiljan upgrade od lani i ovo bi mogla biti zajebana sezona, pogotovo ako ode netko od naših ključnih igrača (a hoće).
  • Krizy
    35.9k
    Ivanušec će biti spreman za petak :up:
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ne razumijem Bišćana s tim Topićem. Zacrtao si ga je od prvog dana i bojim se da će ustrajati na njemu. Ja iskreno ne vidim nešto u njemu. U juniorima je više igrao na krilu, pa i Bišćan ga je više koristio na krilu, jučer ga stavlja u špicu pored Drmića i Emrelija. Netko je jučer na tribini rekao da je Bruno tražio izmjenu, ne znam jeli to tko vidio.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Ljubo- meni dobar naprijed, povukao jednu, dvije kontre, navjerojatno fizički spremanJoey Barton

    Čudo kako je frajer spreman, kad je dobio lakat i morao van čini mi se pretkraj, i onda se vrača u igru dijagonalno punim šprintom,baca vezicu,uzima loptu,vuče kontru...
  • plavi67
    920
    Ljubo je čudo, pravi igrač i čovjek, svaka čast i respekt
  • blue heart 72
    1.4k
    Meni je u neku ruku drago da smo ih sinoć dobili u ajmo reći izjednačenoj tekmi rezultatom 1:0. Po meni bolje ovako kaj se tiče tekme za petak, nego da smo ih recimo razbili 3 ili 4 razlike. Ovako smo vidjeli da moramo biti apsolutno 100 posto pravi u petak i iskreno se nadam da ih rješavamo u hendikepu
  • dzg717
    937
    Moze netko napisati rijeci zadnje pjesme na sjeveru?

    Znat ce oni koji su ostali nakon pozdrava igraca
  • Joey Barton
    255
    Hvala na dobrodošlici. Dugo vas čitam i pratim, pa se nadam kako ću s komentarima potrajati. Volim poslušati izjave trenera i igrača nakon utakmice, pogledati detaljniju statistiku i ponekih igrača na Sofi, ali sam onaj tip kojeg supruge/djevojke ne vole - pogleda utakmicu, pa onda iza gleda njezine highlightse.

    Uživajmo još danas u pobjedi ali u petak nas očekuje prvi boj u novoj sezoni. Vraća im se Livaja koji je po natpisima nikad motiviraniji i nikad spremniji, i plus prinove će im odraditi još par treninga (iako sto sam vidio, Ođiđi je daleko od forme kada mu je Ljubo gurnuo kroz noge u 85minuti dok Mufa nisam ni zamjetio). I oni i mi će izvuci pouke iz sinoćnje utakmice i potrebno je startati s pobjedom iz samo jednog razloga = s porazom padaju pod golemi pritisak navijača i dolazi im Rijeka, vani Osijek, pa Europa, stoga sljedeći petak nam treba pobjeda radi psiholoških stvari.

    Ovdje nije da pričam o Hajduku, ali valja istaknuti kako projekt Naša Dica, Naši Tici nije zaživio. Sinoć za Hajduk nije igrao niti jedan Dalmatinac, a za Dinamo čak četiri- kapetan, Baturina (otac igrao za Hajduk), Bulat (isto otac igrao za Hajduk) i Petko (Metkovic).
  • Facke
    2k


    pak kad ti bili tici uvijek budu poterani iz kluba :chin:
    Evo sad i maluga Vuskovica tjeraju , mora se prodati da Luksa more platiti ove strance.
  • San Lorenzo
    11.4k
    Potez o kojem se ne priča dovoljno je onaj Krovinovićev kad je u 97. minuti ničim izazvan sa centra nabio loptu u aut duboko na svojoj polovici. :lol:
    #reprezentativnaklasa
  • Crusades1986
    9.7k
    Martin ga je toliko razjebao sa ruganjem da kovrčavi više nije znao na koju stranu moraju udarat..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.