• Šteco
    680
    Bit ću razočaran ako Livi ode u Vrtnu svjetiljku. Taj transfer meni nema smisla niti financijski niti igrački. Iako je 9m plus bonusi za golmana u zadnjoj godini ugovora čak i dobra cifra. Ipak sam razočaran jer bi radije ga gledao u Villarealu ili sličnom klubu nego u toj divljoj ligi gdje je od zvijezde do propasti dovoljna jedna loša utakmica. Nadam se da je sve to ipak "turska sapunica".
  • Armagedon13
    959
    Kačavenda i Stojković po SN sve bliže Maksimiru
  • Eduardo
    20.1k
    Lagano mi je pun k****c popuna, dopuna, prinova i alternativa. Hoću konkretne stvari. Trebamo lijevog beka? Ok, dovedi lijevog beka, a ne nekog tko može po potrebi odigrati LB-a. Trebamo desno krilo? Dovedite jebeno desno krilo, a ne univerzalca koji može odigrati i špicu i lijevo krilo. Trebamo zadnjeg veznog? Dovedite pravu 'šesticu', a ne fleksibilnog veznjaka koji pokriva sve pozicije. Toga imamo i u svom dvorištu! Dajte prave stvari!
  • OsamŠest
    3.3k
    A mislim čovjeku ugovor ističe za godinu dana. Želi probat nešto novo. S Dinamom je postigao maksimum od onog kaj može postić.

    Ajmo dat primjer, točno da i izjednačiš plaću iz Fenera, opet je tu njegova želja za novim izazovom negdje vani..

    Za naše uvjete i razinu je on vanserijski vratar, ali Nevistić u formi je također fenomenalan + ima dosta bolju igru nogom nego Dominik.

    Sigurno da gubimo puno više od vratarske jedinice, ali i dalje nema zime. I dalje ćemo imat vrhunskog golmana. Livakoviću sretno dalje i veliko HVALA na svemu!
  • San Lorenzo
    15.5k
    Ne vidim kakav izazov nudi turska liga gdje igrači odlaze sahranit svoje karijere.
  • Nolifer
    8.1k
    Mene fascinira činjenica da smo mi na Maksimiru doma tukli taj isti Fener, ak se ne varam. Koliko je ono bill 4-1?

    I ne vidim onda razlog da je to Liviju odskočna daska u karijeri... Ako je zbilja gotovo, sretno mu i hvala za sve...
  • Facke
    3.6k
    Al stvarne evo moje iskustve s turskem nogometem. Znaci uvijek je ista prica. Dopeljaju veterane , daju im ugovor od 5 milja i nemaju scim platiti. I to nakon kratkoga vremena. Ja ni neznam otkud Feneru pare za Livija. A njihovoga trenutnoga golmana Bayindira su psihicki unistili. Same si pogledajte koji igraci tam igraju, koji novac sluziji i sve vam bu jasne. Ima par jakih utakmici al vecina momcadi je ispod razine HNLa.
  • criticus
    2.2k
    Fener je ogroman klub i ima ogromnu bazu navijača.marcio amoroso

    On ne ide radi baze navijača. Da mu je izričito radi novca iša bi u Arabiju. A Turska liga i način na koji posluju ne ulijeva povjerenje da mu je sportski motiv ić tamo u vidu da postigne veće rezultate nego s Dinamom. Turaka nigdje nema zadnjih ohoho godina, uostalom liga im je trenutno iza HNL po koeficijentu. Znam, znam to nije pravo mjerilo lige al bome nije ni lijepo kad trosis silne milijune a jedan Dinamo je bolji u zadnjih 5 godina od tvoje cijele lige u Europi.
  • xyz
    840
    Transfer Livakovića još nije potvrđen, ali ako je prodan ispod klauzule od 10 milijuna, onda treba Šimić sam sebi dati otkaz. Fener je platio nekog Poljaka od 25 godina iz moskovskog Dinama 10 milijuna pa onda mogu i jednog od top golmana svijeta. Još će taj iznos rastegnuti na 5 rata pa zapravo ne dobiješ nikad nešto s čim bi mogao konkretno raspolagati.

    O odlasku Ivanušeca ne želim ni razmišljati, a pogotovo ne za iznos od 8-9 milijuna koliko se spominje.
    Ako ostanemo bez njega, tko će igrati na krilima? I da ovaj Japanac kojim čudom bude stvarno pojačanje, Špiku bi kao trebali gledati na suprotnoj strani.

    Što će nam istovremeno i Kačavenda i Stojković? Obojici je primarna pozicija Baturinina, a to znači da neće imati mnogo prilike ove sezone za igru.

    Godinu dana se sve zna gdje nam trebaju pojačanja i onda opet se ne radi ništa po tom pitanju. U petak kreću ozbiljne stvari, ekipa nema ni približno dovoljno kvalitete na klupi i to se jučer jako dobro vidjelo. Jedini tko to ne vidi je izgleda onaj kojem je to posao vidjeti.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Sad Nevistic ide na gol skoro pa sigurno, ma da bi ja iskreno probao ako moze se za neke manje oare uzet Kotarski, branio je, i na Euru u21 je pokazao da moze biti ozbiljan golman kakav Dinamu treba.

    Volio bi cut vaše misljenje?
  • Noel
    6.1k
    Kad je onaj Marić desna ruka Šimića jučer stao pred kamere MaxSporta i krenuo pričat sve mi je bilo jasno. Na pitanje novinara o pojačanjima on odgovara da je najveće pojačanje trener Bišćan. Smrznuo sam se. Pa da su Klopp i Guardiola skupa ništa im ne vrijedi bez igrača. Energija tog Marića i njegovi odgovori su me baš u depresiju bacili.
  • Facke
    3.6k


    Nevistic je duge cekal, treba mu dati priliku.
  • San Lorenzo
    15.5k

    Kotarskog je nemoguće dovesti za manju cifru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions