• NitkoBitan
    17.2k
    Transfer Livakovića još nije potvrđen, ali ako je prodan ispod klauzule od 10 milijuna, onda treba Šimić sam sebi dati otkaz.xyz

    Patoloski mrzis Simica jelda. 9 milijuna sa bonusima (znaci cifra ce vjerojatno prec 10 milijuna). I nije neka razlika od otkupne klauzule od 10 s tim da je Fener mogao dat 10 bez bonusa. Koliko bi trebali dobit za igraca koji ima otkupnu klauzulu i ulazi u zadnju godinu ugovora?
  • Noel
    6.1k
    Kaj nije čakal a ne čekal? Mislim ga već pišeš tak..
  • xyz
    840


    Najveće pojačanje već mjesec dana govori da mu trebaju dva-tri pojačanja...
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    A sta je trebao rec? Receno je 100 puta da se radi, jel trebao doc s imenima? Dovest cemo tog i tog, po toj cijeni do tog datuma
  • San Lorenzo
    15.5k
    TiskanoArmagedon13

    Kameru na mobitelu nemaš?
  • Lynx17
    4.1k
    Radi se u tisina. Kako to nekima nije (vec) jasno?
  • Infinity
    16.4k
    Nitko nema nista protiv rada u tisini. Problem je nerad. Sezona je pocela, a mi smo doveli rezervnog stopera.

    Da smo do sad u toj tisini doveli tri pojacanja bili bi mirni.
  • Nolifer
    8.1k
    Mišljenje o Čavlini? Ima li smisla?
  • Mlađi referent
    12.3k
    Kačavenda i Stojković po SN sve bliže MaksimiruArmagedon13

    Po istim novinama samo bankovna garancija dijeli tovare od Stojkovića, a da postoje značajni pomaci to bi odma bilo na webu s naslovom “SN EKSLUZIVNO DOZNAJU: Veliki transferi pred završetkom! Dinamo dovodi dva velika pojačanja”.

    Tako da, k*rčina. Potpuno nebitne novine nažalost u smislu transfera
  • Keyser Soze
    10k
    Ako dođu Kačavenda, Stojković i Kaneko to bi već bio pomak, dajte lovu za LB i time dobivamo dodatnog igrača u vezi.
  • Salva
    2.5k
    Da budem kao neki forumaši ovdje, koliko sam načuo iz krugova blizu kluba, od Stojkovića i Kačavende ništa.
  • Common Sense
    796
    Dati priliku Nevistiću, čovjek ima iskustvo igranja u EL. Čavlina će biti odličan vratar, ali njemu je potrebna sezona-dvije u klubu koji ne ganja rezultat i koji može trpit njegove pogreške.
  • OsamŠest
    3.3k

    Pomak u odnosu na prije 45 minuta i tvog zadnjeg posta na ovoj temi?
  • Orc123
    7.9k
    Iskreno ne vidim bas potrebu za Stojketa i Kacu i jos k tome za min 7 mil eura...jedino ako je Ivanusec prodan iako opet s druge strane ni jedan nije instant pojacanje ...ne znam, previse love a neke druge pozicije nismo rijwsili i nemamo opce igrace za te pozivije...Kaneko dolazi, imalo bi smisla Stojke jos i u slucaju odlaska Ivanuseca jos neki kapitalac ..ovako cemo ako ih dovedemo spiskati Livakovicev transfer a necemo rijesiti krucijalne pozicije ...
  • Keyser Soze
    10k
    U kojem sam točno dijelu kontradiktoran? Kačavenda i Stojković bi nam bili pojačanja, za razumnu cifru bi ih se trebalo dovesti, a Japanac nemre bit gori od Špikića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions