• Kaktus Car
    510
    Potencijalni odlasci i to u klubove van najjačih liga u sezoni u kojoj se igra EP baš i nisu jasni. Vjerojatno bi za sve bilo najbolje da reprezentativci ostanu još jednu sezonu; odigraju Ligu prvaka, osiguraju mjesto na listi putnika za Euro i onda nakon Eura odu (oni koji baš inzistiraju na odlasku).
  • blue heart 72
    1.7k
    Ipak nažalost izgleda da je to to. Kaj drugo reći nego da mi je žal kaj odlazi i to kak čovjek i kak igrač. Ni ja kao ni većina ne mogu shvatiti odabir kluba, jasno mi je novi izazov, čak možda i neka vrsta zasićenja, veći ugovor, ali opet turska liga...... Da li je pametno izabral, vrijeme će pokazati, bojim se da nije iz "Oršinog poučka" ništ naučil. Kaj se cijene tiče, očito je dosegnut plafon i ono kaj se nadam da nam je to zadnji odlazak kaj se nositelja tiče. Sada Nevistić ima sezonu da dokaže da li je ili nije novo dugoročno rješenje na golu, ako ne iskoristi priliku onda za novu sezonu dovesti ili Ivušića ili Labrovića
  • Maximo
    490

    Upravo to, bek l.krilo,vezni, napadač, nadam se da šimić ima još ponešto u bilježnici
  • Noel
    6.1k
    Ne mogu vjerovat da ide iz Dinama u Fener. Oke kužim zbog plaće al onda bi mi logičnija odluka bila čak Arabija nego taj Fener.
  • Orc123
    7.9k
    Meni mozda i najteze pada Livijev odlazak...on je sada na Vrhuncu i kao takav za nas predstavlja stup u obrani....dosao je kao momak iz Zadra, a ocito odlazi kao jedan od najvecih Dinamovaca ikad. Covjek je zivio Dinamo i dao mu se cijeli. Nije rođeni purger ko Orsa ali nikad se nije bojao pokazati privrzenost nasem klubu, njegovom klubu Dinamu. Bas mi je tesko. . . Nekako bi mi mozda bilo lakse da odlazi npr. U Villareall ili neki klub u ligi 5 jer je to zasluzio....Fener je veliki klub ali nas Livi je zasluzio bolje ...nikad nisam vidio boljeg golmana a da je toliko podcjenjivan...ima nedostataka ali sigurno je u top 10 golmana u Svijetu. Ustvari iza sebe ima ogromnu kolekciju uspjeha, kako u klubskom, tako i u reprezentativnom dresu u koju je ugradio veliki dio sebe i to mu nitko ne moze osporiti. Djela, a ne rijeci....on ce uvijek za mene biti nas i nadam se ako je ovo pozdrav, da ce se vratiti u bilo kojoj ulozi bas kao i Ademi i Orsa. Ako je ovo pozdrav, definitivno nije zbogom....
  • OsamŠest
    3.3k
    Marko Brkljača odlazi na posudbu u Aluminij.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Tko zna kakav mu je projekt predstavljen. Tamo su kroz zadnjih par dana došli Džeko, Tadić, a imaš i Batshuayia. Vjerojatno će bit još jakih pojačanja pa će ići visoko
  • Facke
    3.6k


    dok opet nebudu imeli za kiflu pa budu igraci morali raskinuti ugovore. Svaki par let iste u turske. Trosiju novce koje nemaju i za godinu dana se "raspada" njihov projekt.
  • Orc123
    7.9k
    Ako nista drugo, odlazi ko najskuplji HRV golman u povijesti i konacno mice s mjesta Kalinica...bilo bi sramota da on ostane br. 1....
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Tada ćemo ga spremno primiti nazad :cool:
  • Keyser Soze
    10k
    Ljudi pričajte kaj hoćete, ali ovo s transferima je užas. Mi smo u situaciji da su nam otišla 3 igrača iz kostura ekipe u pola godine s tim da postoji velika šansa da nam odu i Šutalo, Petko i Ivanušec. Mi koliko god dobili za njih nećemo ih moći nadomjestiti jer klupe nemamo i ne želimo iskeširati ozbiljan novac na pojačanja za koja i slijepac vidi da nam trebaju. Ovi klinci iz Alžira mogu bit ok, al to su ipak igrači s kojima ne znaš na čemu si i koji ne mogu odma uskočit u kopačke gore navedenih. Nevistić će vjerujem biti dobra zamjena za Livakovića, ali previše naših stožernih igrača ima želju ići u slabije klubove od Dinama samo za veću lovu i to nije nikako dobro tako da ajmo prestat sa "neće mu se stvarati problemi" nego spustimo rampu i dajmo Petkoviću novi ugovor!
  • criticus
    2.2k
    Ako nista drugo, odlazi ko najskuplji HRV golmanOrc123

    Uh sad mi je lakše... ima je veliku šansu postat jedna od većih legendi kluba, bit kapetan idući 7-8 godina. Ali odabra je šta je odabra.
  • zagr
    505
    Iijepo i ponosan se danas probudim nakon sinoćnje pobjede i novog trofeja, udem na instagram I odma prva objava od zone da livi odlazi..
  • marcio amoroso
    36.4k
    Fener je ogroman klub i ima ogromnu bazu navijača. Neki ga tu predstavljaju kao miks Slavena i Sivasspora.

    Mislim da ćemo jako teško nadoknaditi Livija i da će nam trebati baš vremena dok Nevistić bude ta razina. Ja se sada stvarno nadam da ćemo sa tim novcem dovesti bar dva ozbiljna imena i pojačati momčad. Bernauer, Kaneko, Titraoui su očigledno popune, a ne pojačanja. Još jedan vratar je također pod mus.
  • vjeko1701
    8k
    Svaka čast na svemu ali samo da napišem jedno univerzalno - Jebo vas Turska...Liga veterana i one season wonder propaliteta. Al ko voli nek izvoli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions