• Tom Hanks
    2.7k
    "Lik je došao sa noine arke. Niš ja ne serem po njemu"

    Naravno da ne
  • Droljo
    5.7k
    To moja izjava ili njegova?
    Ne razmemo se i nebum više.
  • Salva
    2.4k
    u7hddxkz1uyyj2rh.jpeg

    Jel ovo za temu shit of the day ili ne, presudite sami :lol:

    Populizam na najjače.
  • Tom vg
    1k
    Sere mi se od hajduka više. Sere mi se kad vidim njihov grb i boje. I sere mi se kad dođem na zonu DINAMO i čitam kak ih razvlačite po svim temama na forumu.
  • BigZ
    395

    nadam se da zonu citas na wc-u
  • Infinity
    15.3k
    Meni je sve to tuzno. Mozda bi mogli otvoriti temu Hajduk, mozda i 2-3, bit ce nekima malo jedna.
  • DrawTube
    3.4k
    Malo gledam i zbrajam jer mi je dosadno i vidim da ako sve glatko prođe kako najavljuju HNL kroz par godina uopće neće imati loše stadione


    Evo gdje bi 9 prvoligaša trebalo igrati domaće tekme, tu još najvjv dolazi i stadion u Zaprešiću


    579evd7ocz7mhuws.jpg
    16x1nk2yegz6jvrz.jpg

    Apropo natkrivenih kapaciteta:

    Opus Arena - 13005 / 13005 - 100%
    Kranjčevićeva - 12000/12000 - 100%
    Poljud - 26 000 / 34 200 - 76%
    Aldo Drosina - 5104/8923 - 57%
    Ivan Kušek Apaš - 1305/3205 - 41%
    Stadion Varteks ~4000/10800 -37%
    Stadion Rujevica - 2787/8279 - 34%
    Stadion V.G. ~ 900/4000 - 23%


    Nakon toga bilo bi dobro potpuno natkrit stadion u Varaždinu i Rujevicu, a velikogorički rušiti i napraviti neki bombon od 3000 mjesta. Također natkriti i sjevernu pa kasnije i južnu tribinu Drosine
  • vjeko1701
    5.9k
    ako sve glatko prođe kako najavljujuDrawTube

    Bojim se da je u ovom velika caka...a pitanje dal će navedeni biti prvoligaši.
  • DrawTube
    3.4k
    pod to najavljivanje sam uzeo samo Kranjču i natkrivanje Istoka na Drosini što je ja mislim već odlučeno. Obje stvari su već dosta dugo na meniju i dobili smo konkretne rendere i osiguran dio proračuna ja mislim.

    Ove Plenkijeve najave za novi Poljud, Maksimir, Šubićevac, Apaš, sređivanje Ruje,Drosine,Herjavca ne pušim ni najmanje
  • vjeko1701
    5.9k
    Sve ok, ali vidi Pampas. Kada je bio prvi datuim dovršetka a kada je zapravo dovršen (ok, bilo je realnih olakotnih okolnosti).

    Samo kažem da sam naučen da takvi projekti baš nikad ne prolaze glatko xD
  • Neki tip
    19.6k
    Ove Plenkijeve najave za novi Poljud, Maksimir, Šubićevac, Apaš, sređivanje Ruje,Drosine,Herjavca ne pušim ni najmanjeDrawTube

    Ja popušio u cijelosti. Bumo vidli
  • Rex Ramae
    2.6k
    Sudeći po odlascima iz Gorice i Varaždina, Rudeš dobiva ozbiljnu konkurenciju za 10. mjesto
  • Krizy
    38.2k
    Slaven Belupo također skromno.
    Lokomotiva i Istra dosta ispred ostalih.
  • Rex Ramae
    2.6k
    Ma njima prognoziram od 5. do 8. mjesta da će se ugurati (te tri ekipe), Belupo je neuništiv :lol: Vidjeti ćemo šta će Nizozemac iskemijati, Crnac im izgleda odlazi.
  • Ivdzo11
    3.2k
    Njihova ponuda navodno iznosi oko pet milijuna. Mišković ih je odbio, ali Španjolci su navodno još u Rijeci te pripremaju drugu ponudu. Celta doista djeluje kao vrlo privlačna opcija za nastavak karijere. Primera je sjajna liga, a Celta odličan klub, a opet ne toliko jak da bi to bila previsoka stepenica za mladog napadača.

    Koji manipulator i lazov je ovaj Miskovic sa svojim bajkama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.