• Eduardo
    17.2k


    Trebam dešifrirati riječi, pokušavam shvatiti šta je pjesnik htio reći ili su to komadi teksta bez zareza točke ili razmaka koje boli glava za čitati.og1986

    Zadnji put kad sam pokušao ukazati na to optužen sam za spolnu diskriminaciju :)
  • xavier
    11.1k
    Nema tu pomoći. Jednostavno preskačem postove za koje nisam siguran je li netko samo random nabacao riječi i na kojem je post jeziku.
  • Bosna86
    11.5k
    VAŽNA OBAVIJEST!!!

    Prilikom registracije na Zonu Dinamo, svaki korisnik mora upisati e-mail adresu… Ta e-mail adresa je dostupna na uvid moderatorima, a IP adresa vlasnicima domene

    S obzirom da je taj snet forum pao, određen dio novih ljudi je došao ovdje i neka je… Problem je sto je s njima došao i dio članova niže vrste… Nema potrebe da vas pozdravljam imenom i prezimenom ovdje… Ljubazno vas molim da preskočite ovaj forum
  • marcio amoroso
    31.9k
    Još jednom za sve. Navijači drugih klubova ovdje nisu dobrodošli!!
  • Krizy
    35.3k
    Znam da je mnogima ovo dosadilo ali moram objaviti s vremena na vrijeme, a pogotovo sada kada je došlo jako puno novih članova. Neki od njih se nisu dugo zadržali jer su troleri/navijači drugih klubova.

    KONTAKT:

    PRAVILA Foruma & Uvjeti Korištenja!

    Komunikacija između članova - OBAVEZNO PROČITATI!

    Prijedlozi - Kritike - Pohvale

    Korisni savjeti

    1. Kada je rasprava ili razgovor zasivljen, to znači da nema novih poruka otkad ste zadnji put ušli u temu.

    2. Ako niste pročitali cijelu temu, ZonaDinamo pamti na kojoj ste stranici odnosno postu stali.

    3. Klikom na "All Discussions" imate najbolji pregled na sve teme, na ono što ste pročitali i na teme koje su aktivne u trenutku u kojem ste na forumu. Time možete uvijek postati na temi koja je najprikladnija za određenu objavu.

    4. Najbrži način za učitavanje datoteka je da ih povučete i ispustite u područje za poruke. Ako povučete i ispustite sliku, ona će se automatski umetnuti u vaš post.

    5. Nekoga možete citirati odabirom teksta, a zatim klikom na gumb "Quote" koji se pojavi.


    Alatna traka

    Prve četiri opcije služe za uređivanje teksta.
    Šesti "gumb" je za citiranje / "quotanje".
    Sedmi služi za stavljanje u redove.
    Osmi, u obliku slike, služi za učitavanje slike ili gifa.
    Deveti je za postavljanje linka.
    Deseti služi za označavanje drugih korisnika, čime će dobiti obavijest da ste ih spomenuli u postu.
    Jedanaesti, u obliku očiju, možete koristiti u slučaju da npr. kopirate ili napišete dugačak post, pa s tim možete "skriti" većinu posta kako ne bi zauzimalo preveliki prostor.
    Dvanaesti gumb, u obliku kamere, služi za učitavanje videozapisa s npr. YouTubea.
    Trinaesti gumb, u obliku ptice, služi za postavljanje tweetova.
    Predzadnji gumb služi za učitavanje videozapisa i datoteka.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ako ne osposobe server na Sportnet forumu, biti će još više takvih.
  • mali M
    3.3k

    ja sam jedan od tih, ali ja prvo kad sam došao simo sam si uzeo vremena i pročitao sva vaša pravila i problematiku. to mi je zdrava logika, ali treba ispoštovati. Čitao sam vas ja tu s vremena na vrijeme, sada se i skroz prebacio.. Morat ćete i tu pojačat admine :snicker:
  • deda
    27.5k
    Dobro nam došao, samo ti piši i uživaj, a mi ćemo se pobrinuti za red. :cool:
  • serbus
    3.5k
    Svi smo u jednom trenutku bili novi a brzo će se pokazati tko je u kukolju žito :grin:
  • Keyser Soze
    8k
    6ebkith507j92lzm.jpeg

    Kad osvrtnik pohvaljuje, to treba zabilježit :cheer:
  • Nino Bule
    11.3k
    Mora bit da nije procito neke nase komentate o njemu haha
  • Eduardo
    17.2k
    osvrtnik ima dobru stranicu i puno toga što napiše stoji. Ono što mu ne treba je 'zalijetanje s insajderskim informacijama' u vezi transfera. Već se nekoliko puta opekao na tu vatru i ne posustaje. Zbog toga ga određeni ljudi imaju na meti, ali izuzev toga je prilično kotektan i često pogodi 'u sridu'.
  • Juznjak
    2.9k

    On je i danas na ovim odgovorima napisao da ima “izvore” i da napiše nešto pa ako prođe, prođe. Problem je što sve govori sa prevelikom sigurnošću i kao da on sve zna. Frigan je već nekoliko puta dolazio i svi koji su govorili da Jankovićev transfer nema veze s Friganom su bili budale i neznalice. Mora malo stat na loptu s nekim objavama ili ih bar malo doradit da mu pratitelji znaju da nije sto posto sigurno to o čemu piše. Lako je za nas koji malo više pratimo pa sve to što on objavi uzimamo s rezervom, ali sigurno ima i puno onih koji mu slijepo vjeruju i za koje je on strašno pouzdan izvor.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Nažalost, ne moraš imati samo navijače drugih klubova da forum izgubi na kvaliteti. Sa nekim našim navijačima koji su tu od recimo trenutka kad je mamic izgubio svaku moć u dinamu, mi se već 5-6 mjeseci srozavamo na snet kvalitetu sadržaja.

    Nije problem kad netko ima drugačije mišljenje već kad to drugačije mišljenje nezna niti može argumnetirano obraniti a ponavlja iz dana u dan isto.
  • Bosskovitz
    7.3k
    Samo sugestija moderatorima: lik s nickom Noel koji se ovdje registrirao prije kojeg dana (nakon pada Sportneta) je nekoliko puta baniran na Sportnet forumu pa radio nove accounte, jedan od žešćih trolova na tamošnjoj temi o Dinamu. Čisto da znate, zgadio je tamo cijelu temu a vidim da je i ovdje nakon par upisa u nekim sukobima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.