• mali M
    3.6k
    Upravo zbog ovoga ne razumijem ekipu koja brani upravu Dinama kao da u njoj sjedi pet svetaca i pet najvećih pravednika.marcio amoroso

    ali ja neznam tko brani upravu? ja prvi kažem stanite na loptu, ali ne zato što branim upravu, nego baš zbog svega ovoga što ste pričali ranije, ovo je nešto što se urušavalo 30godina, a od Šimića i ekipe se očekuje da sve dovede u red u 4mjeseca.. ove floskule "znali su oni i prije što nevalja" možemo objesit mačku o rep, zna ekipa i šta znači biti vojnik kad ide u vojsku pa je drukčije kad treba počet ubijat po ratištu.. čisto karikiram, ali sve je puno komentara "znali su oni"....
  • Droljo
    5.5k
    Ja ne znam jel šimić taj. On meni kroz cijeli život nije baš zgledal bistro. Ali netko je morao krenuti u oporbu sa imenom i prezimenom i zbog toga ga cijenim. Vidim da tu prevladava mišljenje kako je on taj i svi mu vjerujemo. Ok, i mi smo se doma svi učlanili i bili za to da uđe dario ali on tek treba pokazati jel je ili nije. Slijepo ne vjerujem nikome pa ni njemu.
  • mali M
    3.6k
    i tu se slažem, vrijeme će pokazati. ja vjerujem da će u Dinamu biti još boljih ljudi, ali periodično će se pojaviti kojekakvi luđosi.. to je tako... za sada ekipa koju smo gledali ko klinci u Bibiju, Dariju kako preuzimaju uzde kluba je puno bolji scenarij nego koji smo do sada gledali.
  • Ivdzo11
    3.1k
    Nama naši novinari ruse renome i pr svojim clancima... Trebao bi Dinamo tuziti svaku kucu koja objavi lazi o kasnjenju placa i tako baca ljagu na klub, a izgleda da je se cijela Hrvatska skoro okrenila protiv Dinama.... Najmanje smo cijenjeni u svojoj domovini
  • Ivanmtk
    691
    Pade Ludogorets na Kosovu. Treba bit max ozbiljan sa Astanom ili Tibilisijem..
  • GZomanid
    572
    možda bi bilo dobro orgnaizirati neko druženje s navijačima, Q&A nešto, ako ne cijela uprava onda bar ŠimićMali Zeus

    Najbolje da se Zona akreditira za presice, mi tu svaki tjedan 2 dana sastavljamo pitanja, onda 5 dana glasamo za ista i na kraju tjedna dobijemo odgovore koji nas zanimaju. Ako uspijemo pitat samo jedno, jbg ok, bolje i to nego ništa ☝️
  • Olmic
    2.8k
    bilo bi svakako zanimljivo
  • Mali Zeus
    10.3k
    Najbolje da se Zona akreditira za presice, mi tu svaki tjedan 2 dana sastavljamo pitanja, onda 5 dana glasamo za ista i na kraju tjedna dobijemo odgovore koji nas zanimaju. Ako uspijemo pitat samo jedno, jbg ok, bolje i to nego ništa ☝️GZomanid

    Izvrsna ideja! :up:
  • NORTE
    9.6k
    Pade Ludogorets na Kosovu. Treba bit max ozbiljan sa Astanom ili Tibilisijem..Ivanmtk
    Naravno da treba ozbiljno shvatiti Astanu/Tbilisi, ali taj Ballkani je lani s dvije pobjede izbacio Shkupi (mi smo jedva prošli uz mučenje), plasirali se u KL i tamo pobijedili Sivasspora u gostima koji je završio 1. u skupini i odigrali neriješeno s Clujem, uz ostale minimalne poraze i ispali iz skupine skupa s jakom Slavijom.
    Nisu nikakvo iznenađenje, a čini se da je Ludogorec igrački slabiji nego lani kad su igrali s nama.
  • CrniJack
    49

    Najjače je što nemaju niti jednog jedinog stranca u momčadi.
    Dokaz da je domaća klapa uvijek najbolji recept za uspjeh.
  • Neki tip
    19.6k
    Najjače je što nemaju niti jednog jedinog stranca u momčadi.
    Dokaz da je domaća klapa uvijek najbolji recept za uspjeh.
    CrniJack

    Ne znam bi li se City složio s tom tvrdnjom (ili više manje bilo koji od najjačih klubova svijeta).

    Ali dobro, ako ti sad blješti "to nije isto" rečenica u mislima - onda ajmo na APOEL kad je bio u četvrtfinalu LP.

    (da se razumijemo, volio bih ja da su svi naši domaći i dinamovci, ali daleko od toga da je to "najbolji recept za uspjeh")
  • Rex Ramae
    2.5k
    Ovisi šta kome predstavlja uspjeh.
  • Neki tip
    19.6k
    Ovisi šta kome predstavlja uspjeh.Rex Ramae

    Slažem se, ali u ovom gore kontekstu o kojem govorimo je posve jasno da se misli na - rezultat.

    I on je, naravno, relativan, ovisno o razini kluba, ali valjda je jasno da je za Ballkani uspjeh proći Ludogorets, igrati skupinu neku, da je za APOEL svakako uspjeh igrati četvrfinale LP, a da je i za City nedvojbeno uspjeh osvojiti LP.

    Tak da ta ovisnost o percepciji uspjeha i nije tako bitna za poantu gore, ako govorimo o rezultatu, a sad govorimo. :)

    Ako odemo u raspravu o tome je li uspjeh kluba samo rezultatski ili je možda i važnije zadržati neki identitet pa i pod cijenu rezultatski manje uspješne ere, onda tvoja opaska drži vodu, ali to je onda puno šira rasprava.
  • Rex Ramae
    2.5k
    I on je, naravno, relativan, ovisno o razini kluba, ali valjda je jasno da je za Ballkani uspjeh proći Ludogorets, igrati skupinu neku, da je za APOEL svakako uspjeh igrati četvrfinale LP, a da je i za City nedvojbeno uspjeh osvojiti LP.Neki tip

    Da, slažem se s ovim, nešto slično sam i mislio napisati ali uletio task na poslu pa sam ostao nedorečen.

    Balkaniu će možda biti dovoljno 11 domaćih igrača za ono što njima predstavlja uspjeh tj prolazak protiv Ludogoretsa a Cityu 10 godina nisu bile dovoljne ni tri milijarde i svi stranci sve do ove godine da bi ostvarili ono što njima predstavlja uspjeh tako da ovo što je iznad Crni Jack napisao pada u vodu (osim ako si Balkani ili klub slično ranga pa se prolazak jednog renomiranog protivnika doživljava kao uspjeh).

    e: Mislio sam isključivo u kontekstu rezultata i rezultatskog uspjeha.
  • scooniepenn
    2k

    Ako govorimo o profesionalnom nogometnom klubu onda je rezultat ključan pokazatelj uspjeha. Ako ćemo pričati o identitetu klub ne mora biti legija stranaca gdje u prvih 18 imaš 1 domaćeg igrača. Isto tako za klub razine Dinama 8 do 10 stranaca na 22 igrača i 3 golmana, uključujući i igrače iz regije za mene ne predstavlja nikakav odmak od "domaće klape" i sličnih žudnji prosječnog kibica. Osim toga, ako ti potencijalno reprezentativac želi ići u Feyenoord (radi se o nagađanju, ali čisto uzimam kao primjer) što bi trebao učiniti nego kao zamjenu dovesti stranca u trenutku kad nemaš top talent iz omladinskog pogona koji je već spreman uskočiti u njegove cipele, a bome niti dostupnog hrvatskog igrača slične razine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.