• Orc123
    7.9k

    Zalosno ali da...ne kuzim kaj se libe uzeti kredit koji bi nam bio dovoljan za nesto vise? Ako imas ocekivane prihode i realne prihode blizu ili vise od 100 mil eura onda i riskiras...nije da smo pred propasti kad imamo toliku vrijednost u momcadi...
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Zasto bi uzeo kredit ako ocekujes kroz tjedan dva ili tri nekih 20-30M
  • OsamŠest
    3.3k
    Pa zar nije rečeno da su uglavnom ulazni i izlazni transferi bili u 8. mjesecu?

    Strpljen - spašen
  • mali M
    5.1k
    ma to sa parama je takva utopija tako i tako.. pa nije da se nađu za pola sata u uličici na Borongaju i stresu mu keš na ruke... ako netko želi doć dogovorite se i kažete lova sjeda za 10 dana i to se riješi ako dođe do dogovora u bankarskim sferama... kužiš problem je što je nekad krimos iz svog đepa dao neki keš na ruke pa to tretirao kao pozajmice i onda na kraju sve držao u svojim rukama...
  • Orc123
    7.9k
    Zato jer u međuvređenu mozda ostanes bez igraca koje zelis, a revolving krediti su ustaljena praksa kod svih klubova....nije Dinamo neka iznimka.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Pomirimo se da nikog nećemo dovesti prije Velike Gospe i biti će nam lakše. Samo se nadam da eventualna dovođenja neće biti radi kakve panike ili slično.
  • mali M
    5.1k
    meni se isto čini da se ponašaju kao da nigdje ne gori, dok su svi na okupu imaju prođu u europi, a pojačanje će biti kad će biti...
  • Juznjak
    3.8k

    Problem je što se već danas ili sutra može dogoditi da nisu svi na okupu…
  • Orc123
    7.9k

    Dvije ponude realne mogunsletito u Dinamo svakog trenutka i onda? A nama slijedi jako bitan start u europi i Hnl a o tqj superkup nije bezvezno natjecanje....stvar je momenta....po nekim najavama izgleda fa je Japanac najblizi....
  • diebalo77
    184
    15.7 i 21.7 budu sve pokazali kakvo je stanje
  • Mr Anderson
    7.9k
    Isto kako nemamo pojma u kojoj fazi su eventualni pregovori s mogućim pojačanjima tako ne znamo niti jeli uopće bila koja ozbiljna službena ponuda za naše igrače. 7 milja za Ivanušeca ili 2 i pol za Brunu ne računam ko ozbiljne ponude. I to je upitno jeli bilo samo usmeno raspitivanje ili službena ponuda.
    Kvaziinsajderske informacije po forumima i portalima uopće nebi komentirao.
  • Juznjak
    3.8k
    Mene ne brinu dolasci koliko i odlasci. Za Ivanušeca zamjenu nemamo a ne možemo je niti naći za neke sitne pare. Uz to je i problem sama ta ponuda za Ivanušeca koja je smiješna i onda kad je malo podebljana odjednom je dobra. Nisu sigurno sa 7mil odlučili dići ponudu na 14mil. Meni to izgleda kao da je u redu ili da se naši premišljaju hoće li ga pustiti za 8-9mil što je i dalje i više nego premalo. Naravno, ako je istina ovo što izlazi u Nizozemskim medijima i što naši prenose.
  • scooniepenn
    3.3k

    Ukoliko naši uopće i pomišljaju prodavati Luku za 8,9,10 milja onda ću ozbiljno preispitati svoje povjerenje u Šimića i sportski sektor jer bi to za mene predstavljalo štetnu radnju i bilo vrlo jasan pokazatelj da se sportska politika radi diletantski. Dok to ne vidim uzimam takve napise isključivo kao neprovjerena novinarska lupetanja.
  • Juznjak
    3.8k

    Slažem se u svemu. Da se razumijemo, uprava od mene za sada ima punu podršku i s potpunim povjerenjem gledam na svaki njihov potez. Smatram da su sve što su pokušali ili uspjeli napravit do sad, napravili i radili s nekim razlogom i vizijom. Ali zna se kojih se par igrača ne daje ispod cijene i za koje se treba borit da se jako, jako dobro zaradi na njima jer toliko i vrijede.
  • Ali
    2.1k
    1.Prodati Petka za 3,5m€ Trabzonu jer šta on ima tražiti 1,2m€ plaću, ako bi se Perišić u hajduku odrekao pustih miliona kaj nebi Petko mogao ostani na 300tis€ , a ne rušiti proračun kluba sa zahtjevima. Vidiš da nemamo na računu.
    2. Ivanušec neka ide u Mallorcu za 8,5m€ jer tak i tak nema drugih ponuda, a da bi kupovali moramo prodati nekoga. A i Luki se išlo van i želi nove izazove.
    3. Livakovic u Španjolsku, znamo da piše 10 kao minimum, ali nećemo sad raditi problem našem golmanu, neka daju 8 a nekako ćemo kroz bonuse možda namaknuti još koji euro.

    A dolasci... Urugvajac ode u Francusku. Mi smo učinili sve, ali nije išlo.
    Frigan nam je preskup, a Šikić je nerazuman u zahtjevima za duo Stojković + Kačavenda pa nek proda ak može u inozemstvo.

    Mi imamo vrhunskog trenera koji je naše najveće pojačanje u kojeg imamo povjerenje a i tu su mladi Topić (koji je do prije deset mjeseci ulazio sa klupe u juniorima sesveta) i Špikić je čvrsto odlučan da ostane uz Drmića kao napački dvojac.
    Lijevog beka može igrati dobro Ljubičić ili Mauro...

    Samo treba kroz medije odraditi pripremu kako je u ovom trenutku i Conference league skupina izuzetan uspjeh za klub (tipa, pa i jedan Mourinho je tu nastupao itd...)

    I to bu jesenska realnost. Srećom pa ni hnl konkurenti nisu uložili ništa pa će i dalje liga padati po pitanju europskog koeficijentu. A mi ćemo imati priliku za pišljivih 300€ na raspalom stadionu bez pristojnog šekreta gledati Omoniu, Rapid i Cska... i spominjati kako smo uspješno stabilizirali financije kluba i kako je prijetio crni scenarij i da je proračun od 30m€ ipak mnogo realniji od onog od 60m€ koji je neodrživ...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions