• mali M
    5.1k

    Baš lijepa hrpica pretpostavki i dramatiziranja bazirana na ničemu.. znači lupio si hrpu svojih izmišljotina, doslovno i onda rekao "to bu jesenska realnost". bazirana bez činjenica, bez argumenata, čisto iz... zloće?
  • scooniepenn
    3.3k

    Da, s obzirom da nama nitko u zadnjih 5 godina nije "izlazio u susret" lagano mi na onu stvar ide ta otrcana floskula i zaista se nadam da tu nebulozu više neću slušati. Ako tebe drugi reketare i guze gdje god stignu, onda valjda nećeš dozvoliti da ti se ruši rejting i u krajnju ruku buduće pregovaračke pozicije smiješnim odštetama za ključne igrače, povrh toga reprezentativce 3. momčadi na svijetu i 2. u Ligi nacija. Feyenoord koji je u naboljem slučaju pola razine iznad Dinama i to isključivo jer je u boljoj ligi i imao je 2 ozbiljna europska rezultata u zadnje 2 sezone, pritom bi naši potencijalni dvoboji bili 50-50, proda Kokcua u Benficu za 25 milja, a radi se o reprezentativcu Turske, ne Hrvatske. Istovremeno mi bi trebali dati Ivanušeca njima za 8,9 milja. Daj me nemojte raditi budalom pored zdravog razuma.
  • Ali
    2.1k

    Ovo je sukus članaka, ironija... očekivao sam da neću morati kao Sheldon naglasiti :grin:
  • Mr Anderson
    7.9k

    Kojih članaka, koja ironija? Kak je kolega napisao ovo je hrpa tvojih baljezganja.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Benfica je njima došla sa 25 milijuna za Kokcua, a ne nama za Ivanušeca. To je jednostavno zakon tržišta.

    Ostalo se slažem, nisu nešto puno bolji od nas i mi moramo naše igrače cijeniti. Ima jedan drugi problem tu, a taj je da je igrača koji želi otići teško zadržati.
  • Orc123
    7.9k
    Kaneko danas ni na klupi u kup utakmici, a sad jel ro ima veze s nama ili samo posteda radi utakmice u subotu ne znam....vidim da jos nekoliko prvotimaca nema ni na klupi ..ocito ih cuvaju za subotu.....vidjet cemo.
  • scooniepenn
    3.3k


    Naravno, to nitko ne spori. Zato i kažem da odbijanjem takvih smiješnih ponuda i postavljanjem adekvatne ljestvice šalješ klubovima tog ranga jasnu poruku da glavne eksponate ne mogu uzimati budzašto. S druge strane, Ivanušec je potpisao recentno novi ugovor za fine novce i njegovom menadžeru Preletiliću treba jasno dati do znanja da se nikakvi pritisci s njegove strane neće tolerirati. Neka se potrudi pa nađe adekvatnu ponudu ako je tako napeto Luki otići u ovom trenutku.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    još uvijek ne znamo tko stvarno želi otići, sve je to rekla kazala. Petković ? možda , ako je pametan neće ići u Tursku. Livaković? ok, ako mu je Turska ili Villareal izazov neka ide. Ivanušec ? novine prenose da želi ići , koliko to drži vodu, pitaj Boga
  • Juznjak
    3.8k

    Okej i onda ja opet postavim pitanje što sam i sinoć napisao. On želi ić, mi ga ne puštamo za sitniš, što njemu ostaje? Da bude nezadovoljan i ljut i da sabotira klub ili da upre još jače i čeka te bolje ponude. Na njemu je da izabere. Ako izabere prvu opciju neće nigdje otić, osim možda u klub koji je ispod Dinamove razine.
  • scooniepenn
    3.3k

    Gle, sve se svodi na to što netko nudi, i koliko je to nama interesantno i je li uopće. Ako imaš važeči ugovor ideš samo ako su obje strane zadovoljne. Ucjenjivanjem kluba dovodiš se u poziciju da će i potencijalni novi poslodavac znati s kime ima posla, tako da si kao igrač poprilično rušiš imidž. Čak i ako je to orkestrirano od strane kluba koji te želi dovesti onda kao klub tog igrača javno prokažeš pa neka onda cijela javnost zna s kime je klub imao posla i koliko je taj igrač cijenio sve što mu je Dinamo do sada omogućio. Tu onda nema lijepog rastanka i sipanja bombona. Vjerujem da nitko od naših reprezentativaca ne bi išao u tom smjeru.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    nećemo mi imati takvih problema, mislim da su nam igrači dovoljno pametni, pogotovo nabrojana trojka.
  • Armagedon13
    959
    Ne kužim zašto se ne uloži u transfere Kačavende i Stojkovića.Za Majera i Ivanušeca smo dali 3 i 2,5M.
    Na Majeru smo već u plusu 9,5M i još čekamo postotak.Ivanušec će biti +9 do 10M
    Moraš ići u rizik,Italo kukamo da nakon Martina dolazi suša
  • mali M
    5.1k
    znaš kaj je problem, ja mislim da se isplati uložiti i u Frigana i Stojkovića i Kačavendu, ali ako pristanemo na ove nebulozne cijene ubuduće će stvari biti sve gore i gore...meni su svi transferi u HNL-u do 3mil maks. nitko ne traži da nam ih daju za 50.000€. al mislim da treba i pokazat zube.. ja bi na njihovom mjestu popričao i sa stojkovićem i friganom i kačavendom. prvo bez klubova da im kažem kako ja vidim stvari i gdje ih vidim i što im nudim... Pa ako misle da im je bolje kao raznim Kalaicama i sličnima otić van preskačući stepenice, neka idu.. al bi prvo zaobišao ucijenjivačke klubove
  • OsamŠest
    3.3k

    Točno. Ovakva je cijena jer se ranije prelazilo preko nekih cifri preko kojih se nije trebalo.
  • Sajla
    5.1k
    On želi ić, mi ga ne puštamo za sitniš, što njemu ostaje? Da bude nezadovoljan i ljut i da sabotira klub ili da upre još jače i čeka te bolje ponudeJuznjak

    nezadovoljan i ljut igrač koji sabotira klub ne ide na Euro 2024 jer ga nijedan izbornik takvog nikakvog i van forme neće pozvati. a ima ugovor do 2026. Ivanušec u Dinamu ipak ima malo lošiji ugovor nego Bale u Realu pa da mu je svejedno ako sjedi na klupi ;) za takvu cifru koja se spominje po medijima bi i on sam morao reći da vrijedi više. ako je imalo pametan i namjerava igrati za reprezentaciju, odradio bi ovu godinu ugovora na maksimalnoj razini, pokazao se i u reprezentaciji i nakon što pobijedimo u finalu EP nakon 15.7.2024. saslušao ponude i otišao u neki vrhunski klub.
    ali ako toliko malo vjeruje u sebe i misli da je ovo sada njegov vrhunac i da mu je ovo jedina šansa da ode van, pa još u Feyenord, nakon jedne polusezone dobre igre... ma ne, ne vjerujem da tako razmišlja, nije na mene ostavio takav dojam do sada
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions