• Captain America
    15k
    Od onakvog odlučnog stava će doći do toga da će još uprava morati pristati na ucjenjivanja lokalnih šerifa... Jbg, neatraktivnost lige i infrastrukture je dovela do ovoga.
  • blue heart 72
    1.5k
    a tko ti jamči da je netko iskren u tim pregovorima? Mogu meni izlaziti bonboni iz usta, a istovremeno mogu sjediti na dvije stolice. A tko zna sa kojim smo igračima uopće još u pregovorima? Sva sreća da čim manje informacija (što se transfera tiče) izlazi van. Čim izađe neko ime, to je izgleda piši kući propalo. Ima previše ljudi u RH (nažalost izgleda i u klubu) koji jedva čekaju naš pad i trude se svim silama da se to desi čim prije
  • Orc123
    5.9k

    Ne slazem se sa time jer ima brojnih primjera kakvi se sve igraci mpgubdovesti inu losije lige od nase, a i sam Dinamo je dovpdio odlicne igrace. Ocito smo keive gledali ali ukoliko skautiraju 30 igraca onda imaju rjesenja za ovakve situacije...to definitivno nije da Frigana platimo 6 ili Stojkovica 4 ili nedaj Boze Kacu....time bi se samo sami sebi po.rali u usta i nastavili losu praksu....njihov posao je da odrade ono sto trebaju....

    Bas iz tog razloga sto smo mnogima trn u oku nek Simic pokaze da ovaj novi Dinamo ima kvalitete se nositi i sa takvim situacijama.
  • Facke
    2.6k
    Steta ak je istina. Scera je rekel isti taj da vjerovatne dolazi, denes pak ne. Bole da je dosel v Dinamo. Tu bi lepe golceke dal, odigral jaku sezonu i igral bi europu. Na kraju nebu niste dosel. :roll:
  • Svi na Sjever
    2k
    Koja je uloga trebala biti Satriana,da bude zamjena Drmiću,treći napadač?

    Hvala lijepo, bolje mladom igracu dati tu minutažu, daj mi Frigana,japanca ili Stojkovića da dobijemo na agilnosti,igri 1 na 1,dubini i agresivnosti u napadu.
  • Orc123
    5.9k
    I dalje sam stajalista da nam napadac nije prioritet tako da bi se trebali baciti krpati pozicije koje su kriticne....mislim da bi Kaneko, Kaba i jedan L. Bek bili odlicni da se prosiri kadar i da se borimo na dva fronta....i nadamo se svi da ce nam nasa najbolja cetvorka ostati, a da proracun pokrpa LP i Gvardiol i mozda Majer.
  • Captain America
    15k
    Ocito smo keive gledali ali ukoliko skautiraju 30 igraca onda imaju rjesenja za ovakve situacijeOrc123

    Nije ni našima u upravi lako. Navijači su navikli na respektabilne rezultate zadnjih 5 godina i sad taj trend treba nastaviti (pogotovo što još ima maloumnika koji maštaju o kleptomanu s trajnim prebivalištem u susjednoj državi). Svi su bili zadovoljni kad je procurila priča s Khaouiem. Inter i dalje računa sa Satrianom i to nam je prema novinarima jasno dao do znanja. Spomenuti su još neki dobri igrači zadnja 2 tjedna. Tu dolazimo i do problema. Teško je naći pravog igrača koji može biti od pomoći današnjem Dinamu, za normalne novce i još da želi doći ovdje. U ovih 5 godina su cijene HNL talenata napuhane više nego kvadrat novogradnje u Zagrebu. Ranije je bilo lakše dovodit jer si bio u poziciji kao što su danas ostali klubovi velike četvorke pa ti na 2,3 Bakary Sarrea dođe jedan Soudani, Sigali ili Fernandes pa si zadovoljan s njima.

    mislim da bi Kaneko, Kaba i jedan L. Bek bili odlicni da se prosiri kadar i da se borimo na dva frontaOrc123

    Drito to!
  • blue heart 72
    1.5k
    potpis slično razmišljamo
  • Orc123
    5.9k

    Istina je sve kaj kazes...isto tako od Simica sam puno ocekivao i jos uvijek ocekujem puno. Mislim da Japanca stvarno ne bi trebalo biti tesko rijesiti, a dalje se zna kaj moramo ..ta 3 igraca bi donjeli sirinu a nedaj Boze da ode netko od stozernih e tu bi đorali nac Kapitalca...valjda imaju i za to nesto spremno...
  • Juznjak
    3.3k
    Mislim da bi grijeh bio prodat Ivanušeca ispod 15mil. Prebitan nam je u više segmenata igre da ga samo tako prodamo. Valjda nije istina ovo što se piše…
  • xyz
    840


    Bišćan očito traži napadača koji može igrati presing i pritiskati obranu protivnika. Takav tip su i Frigan i Bakrar i Satriano, a mi takvog u rosteru nemamo.
  • Orc123
    5.9k

    Ma kuzim ja to sve ali i tako ni jedan nece biti ispred petka jer je za sve njih Petko Messi....tako da onda bolje dva agilna krila a ako ce financije dozvoliti lako se kasnije pred kraj peijelaznog roka pronjuskaju napadaci jos....krilo, vezni i bek su definitivno potrebniji sad na ovu momcad. Ne bi dao Petka za svu trojicu...i bakrara, frigana i satriana...
  • mali M
    3.9k
    Ma da se razumijemo isplati se uzeti i Frigana i Stojkovića. Treba samo i Mišku i Loxi reć da budu realni u potražnji jer si inaće zatvaraju sva vrata sa Dinamom, pa neka vagnu kako im je draže... Kolko je štete ovaj krimos nanio strašno...
  • Olmic
    3k
    Da ne ispadne da sam dao laznu nadu, imao sam informaciju da je Satriano rijesen, Dinamo je imao pristanak i Intera i igraca, cak je i rijesen problem o povratku na par dana u Urugvaj jer mu supruga treba uskoro rodit ( Dinamo bi izasao u susret ). Zasto nije dosao ne znam…
  • Orc123
    5.9k
    Gotovo je nemoguce da ti 3 transfera propadnu pred potpis...malo smijesno...ajde sad jos Japanac da propadne...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions