• Facke
    2.6k
    Pa Bernauer je tek dosel. Pa coveku treba vremena. Da se navikne , da upozna klub, suigrace itd.
  • Orc123
    5.9k

    Zar cemo stvarno suditi maxima po 3 prijateljske utakmice? Tj, 150 odigranih minuta na pripremama koje su btw. Teske, gdje su noge teske, nova sredina, novi suigraci...s tim da je ko grom iz vedra neba bacen na zadnjeg veznog u 3. Utakmici i ok tu ocito ne moze biti od pomoci ali na stoperu protiv Kopra bio odlican. U drugoj i trecoj tekmi se potkrale 2-3 greske i odmah cemo suditi decka po tome? Neki su kod nas vec 3 godine pa se nisu jos pokazali ko pojacanja pa ih se ne bruka na sva zvona ko njega vec a definitivno je pokazao da ima potencijala i siguran sam da ce biti koristan. Nije realno da cemo dovest zamjenu za Sutala za 1milj eura ali da moze bit pojacanje moze i stigne jos. Po Perkovicu nitko nije pljuvao a ipak ima vec poludezonu kod nas i nije briljirao ni malo a kamoli da je vec opravdao 2,5 mil eura ulozenih u njega. Bulat je ru vec 2i pol god pa jos nema mjesta u prvih 11. Ajmo dat covjeku sansunda se pokaze, polusezonu ili sezonu pa cemo suditi, a ne ovako. Kad se sjetim kolko je Awaziem toga zasrao za hajduk pa su ga novinari velicali, a Maxim jos ni jedne sluzbene minute i vec ga razapeli po novinama. Gadi mi se to....
  • Captain America
    15k
    Nisam nikako otpisao Maximea, samo sam napisao da treba dočekat igrača s rezervom (kao i svakog) dok se ne pokaže da je pojačanje. Dovodimo igrače koji su anonimni većini pratitelja i ne treba nas obuzeti hype čisto jer smo nekog doveli. Dalek je put od prinove do pojačanja, al kao što sam napisao, drago mi je da se traži igrač za deficitarnu poziciju.

    Što se tiče još Bernauera, po meni je znakovito da je zadnje 2 pripremne utakmice odigrao drugo poluvrijeme kao zamjena za Josipa i Perića. Bišćan ga je i nakon utakmice s Dugim Selom "opomenuo" u izjavi nakon utakmice. Daj Bože da bude novi Lauritsen, težak start i onda stup obrane u za Dinamo i njega vrhunskoj sezoni.
  • BigZ
    395
    Brutala video. Centarsut desnom, udarac lijevom,dribling top. Bas bi ga volio vidjet kod nas.Laugreano

    Slazem se, takoder vrlo dobar u tranziciji i vjesto napada prostor. Sad ne znam kakav je na postavljenu obranu i kako obavlja defanzivnu zadacu, ali Dinamo bi ga sigurno izbrusio u jos boljeg igraca. Mogu zamisliti teror koji bi on i Moha sijali po desnoj strani, samo je pitanje hoce li biti konzistentni i koncentrirani...
    Mislim da bi njegovo dovodenje bilo dobro i za marketing kluba, Japan je zanimljivo trziste s velikim fan baseom.
  • vjeko1701
    6k
    Općenito mi je fanscinantno koliko su jadni za klikove kada pišu ovakve naslove. Na stranu Hajduk il Dinamo. Jbt, ja sam na malonogometnim turnirima igrao (i pobjeđivao) protiv i uz igrače Zagreba, Dinama (iz mlađih kategorija), Intera...itd. Pa da me sad potpiše NK Kustošija, iskreno bi mi bila uvreda da me predstave sa "Igrao protiv igrača Dinama" ili "Bio u momčadi s nadama Dinama".

    I na kraju dana niti ne pušim priče o tome da su ljudi krivi jer klikču. Da Konzum sad svim ženama zamjeni uniforme za kupaće kostime, sigurno bi ljudi više išli kupovati tamo, pa to ne rade, nisu toliko očajni. Ne znam u kojoj djelatnosti toliko redovno vidim ljude da toliko očajnički pokušavaju jeftino zaraditi. Jbt., šverceri na placu imaju više respekta prema sebi i kupcima nego ovi.
  • Ivanmtk
    774
    uvijek isto na početku sezone. Kod njih euforija, kod nas raspad. Sreća blizu je Velika Gospa pa će sve doć na svoje. Jedva čekam kmečave face kad ih izbace neke Teplice ili Universitatea
  • Olmic
    3k
    Feynoord ponudio 7 za Ivanuseca
    Napoli hoce Sutala

    Za Ivanuseca znam da zeli ici
  • Orc123
    5.9k
    Evo Miska opet u SN kako su odbili 4mil eura od Sunderlenda, opet MLS aktualan, nejede sigurno ispod 6 mil i naravno novinar naglasava kako je to realna cijena koju Rijeka zasluzuje...zamisli ti to...oni bi 6mil eura a ovi nama nude 7 mil eura za Ivanuseca koji iza sebe ima brdo velikih utakmica i A reprezentativac. Na Kraju ce Frigiy u tursku za 3.....kakvo pumpanje cijena preko novina.
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Ne vjerujem da je to Rijeka odbila, vjerojatno je Frigan jer ne želi iz HR još
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Feyenoord ce opet kao i poslije zadnjeg naslova na novi jos malo pricekat da generalno zajebu i Ajax i PSV.
    Oba kluba su ispred njih po ulaganjima, a ako nastave slat ovakve smijesne ponude pitanje je koga ce uopce dovest jer prodali su pola ekipe.
  • Patak
    2.5k
    A kak to znaš za Ivanušeca? Meni se on čini skroz zadovoljan u Dinamu. Postao je starter u reprezentaciji, a Oršić koji je otišao, a kome je bio rezerva u Dinamu je ispao iz reprezentacije.
  • OsamŠest
    2.7k
    Luka je u Podcastu rekao da nema ništa protiv ostanka. Kaj je istina, samo on valjda zna..
  • Keyser Soze
    8.6k
    Gurlica na posudbi u Bravu
  • mali M
    3.9k
    po meni je znakovito da je zadnje 2 pripremne utakmice odigrao drugo poluvrijeme kao zamjena za Josipa i PerićaCaptain America
    ma meni je sve to jasno, ali ponavljam, pa max je igrao drugo poluvrijeme sa mohom, bočkajem i klincima.. što je on tu trebao, bit hobotnica i krpat sve rupe, razigravat, možda i koju asistenciju i gol ubacit... baš bedasto razmišljanje. stavi ga u prvu momčad pa ako tamo jako kiksa daj mu opomenu, a da ne pričam šta su već gore dečki rekli, lik je došel prije dva tjedna i mi se durinjamo što nije izrastao u tom periodu u novog Gvardiola?
  • Gelipter
    3.5k
    I na kraju dana niti ne pušim priče o tome da su ljudi krivi jer klikču.vjeko1701
    To je uvijek dobro pitanje tko je kriv u toj priči, dio odgovornosti sigurno snose i jedni i drugi, iako su mediji ti koji bi trebali poštivati neke profesionalne i etičke standarde. Kužim poantu, ali mislim da ti paralela baš nije dobra. Argument da ljudi klikču antiinteligentne naslove jer to vole i prema mom mišljenju je pogrešan jer publika se odgaja. Ako im se nude samo debilni sadržaji oni će nakon nekog vremena, veliki dio njih, i tražiti takve sadržaje.
    Prema mome mišljenju, prva je pogreška ove priućene idiote bez prave naobrazbe za novinarski posao koji pišu najidiotskije i etički najneprihvatljivije škrabotine nazivati novinarima.
    Isprike na dužoj digresiji i offtopicu :sweat:


    Zato jedva čekam već ova prva dva derbija da stvari sjednu na svoje mjesto iako tad će se već naći nove nebuloze o kojima se može pisati.
    "Stanimo na kraj debilnim naslovima pobjedama protiv tovara i punim tribinama!" :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions