• vjeko1701
    8.4k
    Sezona kiselih krastavca je uvijek takva. Nekoć davno u staji zvanoj Maksimirska 128, veliki gazda je sazvao konferenciju, lupio šakom o stol, napravio neko sranje, bacio neku bombu, pustio neku suzu i novinari su imali kaj pisati par tjedana. Takvog klauna više nemamo pa sad strvinari rade ono kaj im najbolje ide, posebno oni kojima fali doba dobrog gazde koji ih je hranio na više načina.

    1. Dinamo pod hitno treba transfer u svoju PR službu i to nekog tko se zna nositi s ovakvim stvarima. U najmanju ruku treba maknuti od tamo skupštinara koji je otvoreno stao uz pravomočno osuđenog kriminalca.

    2. Dinamo treba čim prije maknuti od sebe najgore strvinare i gazdine vjerne psiće te početi kultivirati dobar odnos sa respektabilnijim ešalonom novinara. Po mogućnosti nekim mlađima, manje okaljanima močvarom zvanom novinarstvo kojima bi tako nešto bila dobra stepenica u karijeri.

    3. Mi kao navijači Dinama trebamo prestati klikati na svako sranje koje nam se servira u javnosti, reagirati na svaki spin koji neki lik složi na jutarnjoj kavi dok čita forum ili preko google translatea prevodi nasumčne turske tweetove.

    4. Ajmo malo strpljenja, hrabrosti i vjere. Ne kažem da se ne smije kritizirati, nisam netko tko religiozno brani bilo kaj ali malo samo stati na loptu i ne dolijevati ulje na vatru koju pale najgori od najgorih u i oko kluba.
  • Ali
    2.2k
    Ovakvi naslovi su direktna šteta klubu. Godinama sam tvrdio da je Hajduku problem kod transfera loša reputaciju oko kašnjenja plaća jer to direktno ruši cijenu izlaznim transferima.

    Evo sada su i kod nas počeli curiti takvi podaci, koliko ima istine u tim informacijama neznam, ali ako i je došlo do kašnjenja to se moralo zadržati unutar kuće, ili se brže reagirati da ne dodje do kašnjenja.

    Posljedice ovakvih poteza mogu biti pogubne, npr. ako netko nije sjeo sa Erste i definirao revolving ugovor i sad se doveo u situaciju da kasni sa isplatama taj od sutra nesmije biti član uprave za financije. I točka, nema opravdanja.

    A posao PR kluba je da jasno iskomunicira kroz medije da se očekuju ovo ljeto prihodi što od prodaje što od uefe što od % od prethodnih prodaja na razini 60+ m€ i da sa time se ostvaruje višak u odnosu na planirani budget za troškove 2023/24... i da je klub stabilan i da se sa tim u skladu moraju svi zaposlenici ponašati i sve objave moraju biti u tom smjeru. A ne nikako tipa "da bismo kupili , znate moramo prodavati..." ili "nemamo nikakvih službenih ponuda za naše igrače..."
  • Dautbegović1
    92
    Puno je tu nejasnoća, mi kao nudimo 2,8M za Vipotnika,3M za Kačavendu i 3M za Frigana što bi se dogodilo da su oni pristali ??
  • vjeko1701
    8.4k
    Pa ne isplaćuju se transferi isti dan...
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ja neću biti zadovoljan ako ne izađe danas službeni odgovor kluba koji je ovo.

    ba7.jpg
  • Mali Zeus
    13.2k
    Sve stoji. Ne treba sazivati presice na svaki novinski naslov jer će oni kenjati svaki dan i dalje, ali da bi trebalo napisati jedno priopćenje, apsolutno.
    Čini se da su oni otišli u drugu krajnost u odnosu kak je četnik radio koji je sazivao presice za svaku glupost ili bi napravio neki posao koji izuva iz cipela olfo samo da se o tome piše.
    Al i ova druga krajnost, da se ponašaju kao da ih nema, nije dobra. Za to vrijeme Krušelj ispali naslov da Dinamo spaja kraj s krajem.
  • superhik
    11.1k
    hvala na objašnjenju. Tako nešto sam i mislio da je posrijedi
  • vjeko1701
    8.4k
    Ja se slažem. Najveća greška Šimića je bila da je odmah u startu počeo govoriti i promjeni financijske kulture kluba, smanjivanju ugovora...itd. Nadam se da je iz toga nešto naučio. A za neku reakciju i priopćenje se slažem, zato smatram da nam treba pojačanje u PR sektoru i to više od famoznog LB-a. Ko će ti reagirati kad PR vodi lik koji je jedan od glasnijih u Mamićevoj struji.
  • xyz
    840
    Dinamo pod hitno treba transfer u svoju PR službu i to nekog tko se zna nositi s ovakvim stvarimavjeko1701

    PR služba ne može srediti da se ugovorne rate isplaćuju igračima na vrijeme. Dinamu prvenstveno trebaju transferi u Upravu jer tamo sjede ljudi koji nisu kompetentni za to.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Dinamu prvenstveno trebaju transferi u Upravu jer tamo sjede ljudi koji nisu kompetentni za to.xyz

    Jesi to pricao dok su mamicevi rektalni alpinisti sjedili u klubu i sisali novac il si se sad sjetio o tome pricat. Ovakvu situaciju bi Mamic sredio prodavanjem nekog igraca a to moze svaki debil napravit. Financijska situacija nije najbajnija vec godinama unazad a to kad tad dolazi na naplatu.
  • vjeko1701
    8.4k
    Ti se zbilja pecaš na svaku stvar koju "doznaje SN". Čak i ako je istina, jer zbilja misliš da je ovo prvi puta u ne znam kolko godina?
  • Ali
    2.2k
    Ak se je i ranije događalo tim gore. Jer ranije nije izlazilo to van. Znači razlog više da PR odjel doživi totalnu rekonstrukciju.
  • xyz
    840


    A piše da je prvi put od 2012. god. U svakom slučaju je indikativno i jako loše za ugled kluba čak i da se zaostale plaće isplate danas. Prvo se spominjalo smanjenje proračuna, pa nema ulaznih transfera, sada i ovo... Stvari očito nisu sjajne s financijske strane, a pravo stanje stvari znaju samo oni u klubu koji se ne oglašavaju.
  • vjeko1701
    8.4k
    Naravno da se događalo ranije i izlazilo je i van tu i tamo, samo većinom tek nakon kaj je rješeno. Kao što sam napisao, ovo je samo posljedica paljenja vatre određenih ljudi u klubu i novinara koji imaju narativ koji žele gurati.

    Evo imaš na drugoj temi da je zadnje spomenuto bilo u sezoni Bjeličine LP. To nije baš 2012.
  • Ali
    2.2k
    A sportski sektor mora početi raditi. Po meni primjena trenera u školi je bila potrebna jer nije bilo dobro. Ali prvenstveno se trebalo presjeći oko ključnih igrača. Posebno Petka, da su mu dali novi ugovor i time ohladili piskarala i razne erdogan sveznalice imali bi višestruko pozitivan efekt. Mirnog najboljeh igrača koji bi se mogao koncentrirati na igru a time i ući u kvalifikacije sa najboljim mogućim sastavom. I dodatno ako tražiš krilo, tada bi i to krilo reklo, ok idem tamo tamo ću igrati sa onim dečkom kaj u jednom potezu može riješiti Brazil, Nizozemsku itd... uz njega ću sigurno napredovati.

    Ali ne , umjesto toga izlaze informacije kako ćemo ih probati zadržati do kraja kolovoza??? A kaj ćemo najesen?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.