• The Undertaker
    4.1k
    Ne vidim. Nismo svi revizori. Zato molim konkretno što je problem u odnosu na recimo 2021.
  • xyz
    840


    Zato jer smo prodali Gvardiola i Majera za 30 milijuna eura, a i proračun je rada bio 50, a 60 milijuna kao sada.
  • K3p
    131

    Pa ne dobiva se kredit na lijepe oči nego na temelju prihoda. :confused:
    Koliko znam spominjali su razno razni krediti zadnjih godina i ne mora biti veliki da te gurnu u blokadu. Naravno to se neće dogoditi, ali rezanje viskova igrača pokazuje da neka opasnost postoji.
  • emilperska
    3.2k
    Obveze prema dobavljacima jednake potrazivanjima od kupaca. Tu je dakle ukallulirano sve sta Dinamo na danasnji dan potrazuje i duguje u nekom redovnom poslovanju. Nije idealno, ali ok

    S druge strane, novac je dosta manji od obveza za kredite i nekih obveza za stete i kazne, sta god one bile.

    Rekao sam, nije dramaticno, ali ako je danas stanje po prilici ovakvo (prilicno sam siguran da je gore) ima itekako smisla da ekipa ne zeli se zaletavat s upitnim ulaznim transferima (osim ako nisu sigurni da je to to )koje moze isfinancirat novim kreditima ili dodatnim zaduzenjima po postojecim.
    Sve je ovo po meni rezultat izvlacenja novaca, losih trasnfera i loseg moneyballa opcenito od 2020.

    Treba im dati vremena da poniste los moneyball.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Kolege, kakav bi vaš pogled bio na Žapera?Mlađi referent

    Odličan all round igrač, najsličniji naš igrač tipa Šunjić,samo sto je Žaper bolji u skoku a Šunjić agilniji.

    Igrač kojeg tržište cijeni a treneri vole,s njim se ne može promašiti,igre su mu standardne uvijek znaš šta možeš dobiti,npr. Bulat jos nije ni blizu nivoa da znaš da ispod određenog standarda nece ici u utakmici.
  • NORTE
    9.3k
    neki dan pročitao da Žaper traži od Osijeka da ga se pusti u Split.Sajla
    Takve ne želim u dinamu.
  • Sajla
    3.5k
    Takve ne želim u dinamuNORTE

    naravno, nitko ih ne želi
  • marcio amoroso
    32.5k
    Treba vidjeti jel istina to šta ste pročitali, ali igrač koji traži da ga se pusti u hajduk generalno nema što raditi u Dinamu, da.

    Problem je samo što izvornih hajdukovaca ili ekipe kao Špikić koji je veličao hajduk u Dinamu ima jako puno.

    To je profesionalizam i jedino nas briga za koga tko navija. Onaj za koga smo mislili da stvarno misli da nema većeg kluba od Dinama je Dinamu pretpostavio zadnji klub engleske lige. Toliko o ljubavi naših igrača prema klubu.
  • Nogo
    1.3k

    Kada se sjetim veznog reda u Rijeci s njime i Bradarićem to je bilo stvarno top.
    S druge strane tada je Rijeka baš imala igrače tipa Elez, naš Rista, Vešović, Andrijašević...za tadašnje prilike top.
  • The Undertaker
    4.1k
    Da je to bilanca neke druge tvrtke, ja bih se složio sa tim. Ali, Dinamo tako stalno posluje. Tako posluju (samo sa još gorim rezultatima) svi HNL klubovi. Koliko ja pratim, ovo zadnjih godina je još i puno bolje nego što je bilo prije. Meni se osobno čini da su u Upravu došli ljudi koji ne razumiju da je način rada klubova, a posebno Dinama, drugačiji od načina rada "normalnih" tvrtki. Dinamo, da je htio, mogao je zadnje dvije godine ostvariti puno veću dobit, platiti porez na dobit ali je svjesno pospremio višak novca u nove igrače. Samo što sadašnja ekipa izgleda ne zna što bi s njima.
    Da bih bio do kraja pošten, sadašnje stanje (nelikvidnost) je uglavnom posljedicana Antolić-Peras-Peternel Uprave ali izgleda da su ovi novi preuzeli sličan pristup.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Pa htio je Žaper i u Dinamo, samo što je Osijek pumpao cijenu prošla dva prijelazna roka,sam Bara je priznao da je bilo pregovora oko Žapera da je bio prva Čačićeva želja, kao sto i sad Osijek slično radi sto ga ne pušta konkurentu.
  • Patak
    2.2k
    Je, vidim da svi znate Mišića iz Rijeke, a ja se sjećam samo Andrijaševića da me netko pita. Ali, to je bilo vrijeme kad sam stvarno slabo pratio i Dinamo zbog braće pa samim tim i HNL.
  • BBBaranja
    1.9k
    Žaper nije igrač za Dinamo i točka..
    Zna se loptati,ali lik je prespor i uvijek lopta prvom do sebe i unazad..najbolje partije u Os pružao je kao centralni branič s 3 iza u formaciji,a čitavu karijeru vezni igrač..
  • Zagi
    5.2k
    Iako nam treba rotacijska 6ica, nadam se da nije Žaper.
    To bi bilo veliko razočarenje, iako dečko zna igrati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.