• The Undertaker
    5.4k
    To je čisti sektaški pristup, da ne kažem kopija NH. Grupa se za nešto izborila i bit će nagrađena sudjelovanjem u vlasti. Sve pet, ali onda neka se tako i napiše a ne da su u čitavoj toj priči ostali članovi samo dimna zavjesa i nužno zlo.
  • Neki tip
    21.3k
    Nisam baš znao da si takav utopist. Dobro je to. Ja nisam.deda

    Loše, deda, baš loše za ovu razinu rasprave. Sve napisano, a donosiš krive zaključke. :wink:

    Ne volim objašnjavati sam sebe, jer se u milijun mana koje imam i kao forumaš i kao čovjek ne uklapa ta da se loše ili nejasno izražavam pa stoga kad netko zaključuje iz mog upisa nešto što nit je napisano niti je implicirano, onda sam prilično siguran da nije do mene.

    Možeš slobodno misliti i da sam astronaut ili pak klokan, ali nijedno od toga, kao ni utopizam ne proizlaze iz napisanog. Naime, nisam pisao o svom pristupu procesu, nego procesu samom.

    Uostalom, u nekim radnim skupinama i izradama određenih pravila po kojima se kasnije stvari odvijaju sudjelujem, a ne u procesu javnog savjetovanja.

    Međutim, moguć je i od toga smo krenuli. A kako se ti uspijevaš slagati s time da bi javno komentiranje statuta i uvid u isti trebali biti mogući s jedne strane i beskorisnost tog procesa s druge strane, to meni ne moraš objašnjavati.

    (I da, znam da nisi to rekao za statut, nego zakone i propise, ali povukao si usporedbu pa sam ti proces s kojim si povukao usporedbu i približio)
  • Tradicija bunta
    6.5k
    To je čisti sektaški pristup, da ne kažem kopija NH. Grupa se za nešto izborila i bit će nagrađena sudjelovanjem u vlasti. Sve pet, ali onda neka se tako i napiše a ne da su u čitavoj toj priči ostali članovi samo dimna zavjesa i nužno zlo.The Undertaker

    Šta lupaš čovječe božji, napisao sam ti lijepo zašto dokument nije javan i ko o tome odlučuje. Sigurno nije grupa. Grupa je 10+ godina imala otvorenu javnu raspravu po tom pitanju i mi nemamo problem s tim da se sve objavi. Čuj sektaški pristup… kako sektaški ako ovih 6000 traži da na izborima glasaju svi članovi kluba. Di je tu sekta?
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Daj reci nam sto te tocno muci jer je ocigledno da pises samo da se pise i kritiziras samo da bi dobio reakciju ljudi. Takve stavove i recenice koje ti ovdje iznosis sam cuo od iste grupe ljudi koji podupiru jednog lika u bijegu. Ako moze jedno pitanje: ako si i ti jedan od njih,imate li vi mozda napisano 20ak fraza i pitanja sa kojima se svi sluzite jer tako izgleda po komentarima i objavama?
  • The Undertaker
    5.4k
    Što tebe briga zašto ja pišem i koji su moji motivi? Dopizdili ste mi više ti i takvi koji čim nemaju argumenata počinju insinuirati o motivima. Za tebe sam mamićevac sa dna kace. Jel smo to sada riješili?
  • The Undertaker
    5.4k
    Slažem se, otišlo se u špekulacije bez realne podloge. Moja greška.
  • BBB Mataa998
    1.8k

    To si ti sam za sebe rekao,nitko drugi.
    Standardna spika svih dnevnih kriticara i pesimista. Kad ga pitas a sto bi ti htio,reci kako nesto treba onda odgovora nema i krece samosazaljevanje
  • The Undertaker
    5.4k
    Tražio sam da se Statut kluba stavi na javnu raspravu prije usvajanja. Također, tražio sam da klub i svi uključeni informiraju članove o tijeku razgovora/pregovora oko Statuta (u okviru onoga što je primjereno) a ne da se informiramo preko "sumnjivih medija". Kad kažem tražio znači mislim da bi bilo primjereno i pošteno prema članstvu. Ako sam zato mamićevac onda nemam s tim problema.
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Ljudi koji se sastaju na tjednoj bazi,na svakom sastanku prodju kroz more ideja i nacina bi trebali nakon svakog sastanka izac u medije? Sasvim neozbiljno. Onog trenutka kada bude sve sigurno kada statut od prve do zadnje tocke bude onaj konacni,tek tad bi trebali izaci u javnost sa detaljima.
  • masacusec
    3.6k
    Udruga NH i BBB ne mogu u istu rečenicu ni pod razno!
  • indijanac
    36


    Al se upravo po njoj može prepoznat s kime imaš posla
  • Patak
    2.9k
    Kad radna skupina složi draft Statuta onda bi ga mogli dati na javnu raspravu članovima, ne vidim zašto bi to bio problem?
  • Endeavour
    588
    Završni draft će sigurno biti dostupan članovima kluba, a samim time i javnosti. Ne vidim benefite objavljivanja radnih verzija svakih par tjedana…
  • The Undertaker
    5.4k
    Po zadnjem članku SN, nacrt Statuta je gotov i predan Barišiću na pregled i usvajanje. Ne pišem bezveze.
  • Bosskovitz
    12k


    Načelno bih se složio s tobom, ali nemoj zaboraviti da se ovdje ne radi o donošenju statuta u nekoj redovnoj, demokratskoj proceduri. Ovo je blize poslovnim pregovorima između dvije strane nego donošenju statuta i tako se tretiraju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.