• marcio amoroso
    36.7k
    Napravimo mi pravi posao,a oni nek se ...Armagedon13

    Već smo doveli Bernauera, još ako dođe Bakrar nebo nam je granica.
  • Zagi
    7.8k
    Čekaj malo.
    Nama treba lijevi bek, a Perišić bi uskoro trebao biti slobodan...
  • SAS1987
    14.7k
    Morat cu uzeti sate za razne dijalekte hrvatskog jezika :lol:Infinity

    Sad zamisli kako je meni. Pola foruma nebi razumio da nisam gledao večernje škole :lol:
  • OsamŠest
    3.5k
    Perišić će doć u Hajduk nikad..
  • Orc123
    8.2k
    Inace mozemo se mi zezat i sve ali ako bi oni nekim slucajem doveli Perisica bili bi automatski jaci za 20%...jbg...a mi ukoliko ovako nastavimo stediti, biti sramezljivi na trzistu, i ostanemo na ovako skromnom kadru i ulaskom u europu, igranju na dva kolosijeka mozemo dovest u pitanje cak i naslov. Da ne spominjem jos ako ostanemo bez kojeg reprezentativca, jednog ili vise....eh onda bi bilo nezz..necu ni zamislit!
  • OsamŠest
    3.5k

    Jel po tebi nama treba lijevi bek? I ko bi bio rješenje?
  • Infinity
    16.5k
    Prestani! A i svi ostali.
  • Infinity
    16.5k
    @Orc123, obrisao sam ti komentar. Nista lose, samo zelim u startu prekinuti ono sto se moze dogoditi.

    Kolega ima upozorenje. Vec je vise puta pisano da ce ban dobiti i oni koji su zapoceli sranje, briga me sto je netko 'samo pitao'. Nitko nije glup, tu se svako malo izvuce jedan ili dva forumasa i tagiraju bez razloga s upitima nakon kojih moze doci do svega.

    Zona nije i nece biti mjesto za lijecenje necijih frustracija ili ne daj Boze mjesto na kojem ce netko nekoga maltretirati.
  • Bosskovitz
    12.1k


    Tehnički, rekao je “povratak u HNL”, ne “Povratak u Dinamo”. Možda želi igrati u Bundesligi još par godina pa lagano u Rijeku ili Loksu.
  • San Lorenzo
    16k
    Izjava Kramarića o povratku Dinamo


    “Što se povratka u HNL tiče, o tome, iskreno, još nisam razmišljao, niti razmišljam. Osjećam se super i fit, mislim da još mogu odraditi dosta sezona na visokom nivou. To mi je želja. A ako jednog dana dođe takvo pitanje, vidjet ćemo… No o tom - potom”


    Može odraditi još dosta sezona na visokom nivou pa ne razmišlja o Dinamu
    marcio amoroso

    Dinamo bi taj njegov 'visoki nivo' Hoffenheim nabubetao u obje utakmice...i to bez lijevog beka i desnog krila.
  • Infinity
    16.5k
    Oni koji misle da mogu igrati u Dinamu kad vise ne mognu igrati na visokom nivou se jako varaju. Dinamo igra na visokom nivou. Dinamo nekog Kramarica ili Kovacica treba dok jos uvijek mogu biti prevaga u Ligi prvaka. Zasto bi Kramaric ili Kovacic u trenutku kad ne mogu ozbiljnije pomoci zauzimali mjesto nekom klincu koji kroz par sezona Dinamu nesto moze i dati, donijetu bod iz Lige prvaka...

    Dovesti Kramarica ili Kovacica kad s 35 godina vise nisu ni za sta bi bio jako los potez.
  • Captain America
    17.7k
    Bitan igrač 103. kluba po koeficijentu misli da će moći igrati važnu ulogu u 38. klubu s 36 godina na leđima. Neki još žive u 2010. kad je tu današnji SD došao odradit par utakmica.
  • marcio amoroso
    36.7k
    Tehnički, rekao je “povratak u HNL”, ne “Povratak u Dinamo”. Možda želi igrati u Bundesligi još par godina pa lagano u Rijeku ili Loksu.Bosskovitz

    Pitanje se odnosilo na Dinamo.
  • OsamŠest
    3.5k

    Ma zanima me samo mišljenje od cijenjenog kolege. Isprike..
  • Mlađi referent
    12.3k
    Pa dobro, eto taj Perišić ima 35 pa bi nam bio najbolji igrač ekipe i najbolji igrač lige. Modrić ima 38 pa za njega stoji isto.

    Ne znam zakaj Krama ili Kova ne bi mogli s 35 puno dati Dinamu ako će fizički bit na razini.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions