• Orc123
    8.1k
    Nekako me previse ne diraju oni i moramo gledati samo sebe. Pretanki smo za Europu i HNL cak i da nitko ne ode jer smo ostali bez 2 igraca i to krucijalna na zimu a to su Orsa i Ademi a i sa njima nam je falio bek a kamoli ne sad....da se ne dogodi da nam Europa bude preveliki teret za premali kadar i onda pocne patit HNL. Sezona je nikad bitnija....
  • Jurki
    11.8k
    Perisicu se nudi da mu opadne sjekira u med u Arabiji, pa i Turskoj.
    Isto tak mislis da bi židov Levy pustil Perisica za stisak ruke i doviđenja. Ak bu mogel probal bu za njega zvleci makar 2 milje ako ne i vise.
    A kaj mu mogu ovi dolje ponuditi? Jedino kašetu jogurta i fritule.
    Da je njemu tak jako stalo on bi se jos prosle sezone vratio dole.
  • OsamŠest
    3.5k
    A kaj mu mogu ovi dolje ponuditi? Jedino kašetu jogurta i fritule.Jurki

    Tuđi čovik nikad neće znati :joke:
  • Jurki
    11.8k
    ljubav ne puni želudac i novcanik.
    A njemu je ovo zadnja prilika da zgrne lovu.
  • Jaro
    7.4k
    Bas to - moguce da bi Perisic i igrao za nista - ali ga Levy sigurno nece pustit za toliko...
  • Jurki
    11.8k
    moguce da bi Perisic i igrao za nistaJaro

    Cisto sumnjam.. ti bi radio pro bono, a imas mogucnost okrenut vise love nego mozda cijelu karijeru?
  • Ivanmtk
    1.1k
    Slažem se. Ali ne bi o njima. Nama trebaju igrači koji su željni dokazivanja i naslova. Iz tog konteksta mi neće teško past odlazak Petka ili Livakovića...
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Razbacivali smo se sa provizijamamarcio amoroso

    Slažem se sa tobom al sam reka i da je to puno veći europski problem od samog Dinama. Al pogledajmo i drugu stranu medalje. Utjecaj agenata je jako bitan u sferi transfera. Jer nije isto ako jedan Andy Bara nazove Leipzig il Real, čak se sami oni raspituju kod njega i sam je to reka u podcastu. Il kad jedan Šošo koji ne zna engleski, ne zna nazvat inozemni broj i prijeti se u pregovorima, koga će on uvjerit da triba dat tolike milione za nekog. Agenti naplaćuju svoj imidž, da je puno, puno je brate nije da ih branim al kužiš me šta želim rec
  • Jaro
    7.4k
    Al dinamo nije u situaciji da hoda okolo i pokusava utrapit igraca. Igraci ako zele isforsat transfer nek si plate agenta (Orsic - Hucika), a ako RB oce Sutala - kaj ce Dianmu tu Bare, Hucike i Mamici...
    Ako dinamo kupuje igraca - ok, ima nekog smisla - al ne da ti je u godini kad si na transfere potrosio 5milja, zaradio 10 milja - provizija agentima 10 milja...
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Sve se slažem, al stvari tako ne funkc u praksi ocito
  • marcio amoroso
    36.7k
    Zanima me tko će braniti sad protiv Bugara. Livi je očigledno jako blizu odlaska i realno je da onda brani Nevistić kojemu baš fali minuta. Isto tako se dovodiš u neugodnu situaciju ako vratara kojega još nisi prodao, a koji je uvjerljivo najbolji držiš samo ma klupi.
  • Nino Bule
    13.8k

    Pripremne su, vjerovatno po poluvrijeme
  • Neki tip
    21.3k
    Kaj mislite, koliko stadion utjece na odabir kluba? Kad bi se to moglo izrazit nekim postotkom..

    Naime, na pitanje me potaknuo kratki intervju s Drambajevim, Shaktarovim igračem na posudbi u Osijeku. Veli, "kad sam vidio stadion i kamp, odmah sam menadžeru rekao da želim ovdje".

    Naravno da može biti PRovski pripremljeno klizanje niz dlaku navijača, ali logično je da jest guglao Osijek i da jest vidio stadion, kamp, raspitao se, da je imalo određenog utjecaja.

    S druge strane, piše isto tako da Japanci načelno jesu zainteresirani za Europu, za klub koji često igra LP, ali kad više naš stadion ohlade se pomalo..

    I to može biti klasično korištenje prilike da se istakne koliko je stadion problem.

    Međutim, pa ja da sam igrač sigurno da bih i to gledao. Naravno da su nogometni izazovi, grad/država, lova, bitniji od stadiona.. ali čini mi se da itekako može igrati ulogu.

    Ruina nikad završene, neskladne i ružne građevine po meni igra značajnu ulogu u neprivlačnosti Dinama kao destinacije za dobar dio kvalitetnijih stranih igrača.

    Pretjerujem li?
  • Droljo
    8.2k
    Ja mislim da je lova i mogućnost napredovanja te daljnje prodaje na prvom mjestu.
  • Neki tip
    21.3k
    Pa to sam i napisao. Pitam za stadion :)

    Nakon onog što sam već naveo kao bitnije, pa Droljo ponovio, igra li stadion nekakvu značajniju ulogu ili je to skroz sporedno pitanje?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.