• Neki tip
    21.3k
    Referirao sam se na tvoj zaključak da ti se jebe za ligu.
  • Jurki
    11.8k
    Napeto ti da Dinamo osvoji prvenstvo s 40 bodova razlikeNeki tip

    Meni je napeto da se rugam tovarima svake godine kad pobrisemo pod s njima. Ovak su nemoguci a kamoli jos da napušu euforiju do daske. Gust je gledat kak se koprcaju u svojim govnima iz godine u godinu.
    Kaj se mene tice mogu ispasti iz lige. Bmk
    Treba ih cim vise zakucat u zemlju bez milosti.
  • Mali Zeus
    13.3k
    ↪Mali Zeus Referirao sam se na tvoj zaključak da ti se jebe za ligu.Neki tip

    U smislu da ne bih volio da im Perišić dođe, liga ili ne.
    Kao što vjerujem da tovarima ne bi bilo drago da nama dođe Kova u njegovim godinama.
  • Neki tip
    21.3k


    Ok, ja rivalstvo vidim drugačije i ne želim Hajduku ispadanje iz lige.

    Moj idealni scenarij, na primjer, je da imamo isti broj bodova, istu gol razliku, a prvi smo jer smo ih nabili sva 4 puta u sezoni. Sve s Perišićem i Bašićem i Livajom u ekipi.

    1000 godina zaredom bih to gledao, da mogu živjeti toliko.
  • Tundra
    693
    Treba ih cim vise zakucat u zemlju bez milostiJurki

    Apsolutno se slažem. Isto tako, nije naša briga koeficijent lige pa neka se klubovi izbore sami za sebe, a pritom svim klubovima koji nisu Dinamo želim sve najgore.
  • DrawTube
    4.9k
    Nikad nisam navijao protiv naših klubova i želio im propast u Europi. Kod nekih sam indiferentan ali klubove poput Rijeke, Osijeka, Istre bih uvijek podržao u Europi
  • Droljo
    8.2k
    E da su rivali uzimali bodove u europi mi bi sad imali čistu i komotnu situaciju sa direktnim ulaskom u lp.
    Ja im želim svake godine što duži boravak u uefa natjecanjima. Svima to znači. Liga mora rasti (da bi mi rasli) a to je jedini način
  • Mr Anderson
    8.3k
    BMK za naše klubove u Europi, pogotovo za tovare. Uvijek navijam protiv njih s kim god da igraju. I ne kužim zašto bi navijač Dinama trebao željeti da smo s njima u bod na tablici? Zanima me naslov prvaka i ne smeta me ako se osvoji s 20 bodova fore.
  • Orc123
    8.2k
    Hajduk stalno najavljuje kapitalce pa potpisu Anella i slicne. Njihova briga i ne bi se zamarao sa njima....trebamo gledati nas i da se iz godine u godinu vidi neki napredak i da rastemo ko klub ...
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Ja zelim nase klubove u grupnoj fazi iz 2 razloga - koeficijent lige i laksi HNL jer necemo samo mi igrat na 3 fronta :grin:
  • Neki tip
    21.3k
    BMK za naše klubove u Europi, pogotovo za tovare. Uvijek navijam protiv njih s kim god da igraju. I ne kužim zašto bi navijač Dinama trebao željeti da smo s njima u bod na tablici? Zanima me naslov prvaka i ne smeta me ako se osvoji s 20 bodova fore.Mr Anderson

    Nitko nije ni napisao da mu smeta 20 bodova razlike. Ne smeta mi ni 80, a ne 20, niti je o tome riječ, o smetanju i boli što Hajduku ne ide. Pa nisam "izgorio po glavi", mada se po frizuri ne bi reklo. Govorim o neizvjesnosti i izravnim pobjedama nad najvećim rivalom.

    Napetost je jedna od osnovnih, ključnih sastavnica atraktivnosti nogometa kao sporta. Drugo, jedan od najvećih problema Dinama u Europi je nedovoljno podražaja u domaćem prvenstvu, nedovoljno izazova igračima pa u krajnjoj liniji i "običnim gledateljima" kakvima se stadion popunjava. Napeta i izazovna liga plus je za Dinamo, poticaj je Dinamu i ne samo da je dobra za Dinamo, nego mu je dugoročno neophodna za daljnji rast.

    A spominjanje Osijeka i Riijeke protiv klubova iz Armenije i Latvije nije išlo nikakvih koeficijenata niti navijanja, nego kvalitete lige, kako je valjda jasno iz konteksta u kojem pišemo.
  • Infinity
    16.5k
    Ja svima zelim duzi boravak u Europi, jer im to otezava nastupe u ligi. Ako mi mozemo igrati 50+ utakmica, neka igraju i oni, a mi cemo gledati da i tamo budemo uspjesniji.

    Druga stvar je ta pozicija lige kod UEFA-e. Dinamo da ima direktan plasman u LP, Dinamo bi se u startu mogao pouzdati u milijune eura i te iste milijune uloziti. Dzaba nama sto smo top 30 kad imamo evo sad u ovoj sezoni osam klubova koji su slabije rangirani, ali su direktno u Ligi prvaka.

    Zasto je*ena Zvezda moze dovesti najboljeg igraca Slavije? Zasto moze dovesti najboljeg igraca Saint Etiennea? Imaju direktan plasman u Ligu prvaka i takvim igracima su atraktivni. Nisu pare jedino sto dobijes kod plasmana u Ligu prvaka, dobijes i moc kod pregovaranja. Direktan plasman bi trebao biti nas cilj, a lakse cemo ga ostvariti ako je liga bolje plasirana. I igracima je napetije to sto ce igrati jace takmicenje, pa mozda sutra neki bolji igraci nece put Belgije.
  • DrawTube
    4.9k
    Da moram odabrati klub koji bi nam bio izravni rival u napetoj borbi za titulu to bi bila Rijeka. Neka ovih na 3.,4. mjestu, ne bih pustio suzu.

    Prije par godina kad su prijetili uzimanjem titule, pa na kraju i uzeli ,je po meni napetost bila vrh a sve je više manje bilo civilizirano i sportski

    Ugl bilo bi fora da mi odrađujemo posao u LP, Rijeka gleda kako upasti u skupine EL a Osijek ECL kad bi se digao koeficijent na neko 12. mjesto
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Isto tako, nije naša briga koeficijent ligeTundra

    To svi kažu pa onda u ovo vrijeme svake godine plačemo što moramo igrat kvalificikacije za LP od drugog pretkola
  • BBB Sibenik
    4.4k
    Jedan frajer mi je reka da dolazi, kad sam ga pita otkud ti izvor kaže “njegova obitelj”. Iskreno ne virujem da će sad doc jer može još dvi god dobrog ugovora uzet u Turskoj. Pritom igrat konstantno i relativno jake utakmice
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.