• Maksim Maksimirski
    5.6k
    Mislim da će prvi otići Prosinečki ili ovaj Nizozemac iz Belupa.

    Prosinečki - to je očit izbor. Imat će vjerojatno lošiju ekipu i od Belupa, dakle najlošiju u ligi a Prosinečki mi ne djeluje kao čovjek pun energije koji može od go*na napraviti pitu.

    Nizozemac iz Belupa - ovaj lik vjerojatno ne zna u kakvu je situaciju došao. Belupo nakon odlaska Zekića je zadnja momčad na svijetu koju bi jedan trener želio preuzeti. Slaven Belupo je prošle godine ostao u ligi samo zahvaljujući liderstvu, entuzijazmu i trenerskoj kvaliteti Zorana Zekića. Po meni je Belupo prošle sezone imao najgori roster u ligi. Šibenik je imao Araija, Rogića, Dolčeka, Čanađiju, Điru, Špeljaka, Hiroša, Kvržića a kad pogledamo kvalitetne igrače kod Belupa tu su golman Čović, Crnac, Hodža i Mudražija. To je kičma ekipe. Od tih igrača Mudražija je već otišao a pretpostavljam da će otići i Hodža i Crnac jer oni sigurno imaju opciju odlaska u bolje klubove. Tako da bi Belupov roster trebao biti još gori ove sezone. Nizozemac će vjerojatno klasično nizozemski ići igrati ofanzivnih 4-3-3 a napadačka igra sa bijednim rosterom u HNL-u ne prolazi i Nizozemac bi mogao odletjeti prije početka berbe grožđa. Jedino mi je pitanje hoće li prije otići on ili Prosinečki, to će bit gusto.

    Što se Sopića tiče vidim da neki njega spominju ali čovjek je možda bio i trener sezone prošle godine. Iščupao je Goricu iz nemoguće situacije i ima ogroman kredit kod uprave. Gorici je primarni cilj ostanak u ligi a to će Sopić ostvariti vrlo lako i komotno pokraj Rudeša i Belupa. Čak bih rekao da je Sopić zadnji trener kojeg bih pikirao za najbrži otkaz jer sumnjam da će Gorica opet biti u problemima oko ostanka. Jedini način na koji bi Sopić mogao odletjeti je da se privatno zakači sa Črnkom i da ga pošalje u neku stvar. Može netko ne voljeti Sopića zbog njegovih politički nekorektnih izjava ali što se tiče rezultata i njegove pozicije u klubu sa kreditom kojeg ima kod uprave mislim da je njemu stolica čvrsta kao beton.
  • Eduardo
    20.3k
    Čović je također napustio Belupo.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Mario Cuic, prema medijima, blizu transfera iz Hajduka u Istru (prosle sezone igrao u Radomlju, u kontinuitetu).
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Znači i Čović otišao iz Belupa, prodat će očito sve što vrijedi. To je šansa za Rudeš koji će imati neku šansu za ostati u ligi ako stvori iole suvislu ekipu. Ja mislim da će borba za ostanak biti između Rudeša i Slaven Belupa i da će te dvije ekipe biti zakucane za dno kao što su bili Šibenik i Gorica prošle sezone. Jedino što SB i Rudeš neće biti kvalitetni kao Šibenik i Gorica i neće poput njih uhvatiti visokih 30-ak bodova nego nekih 20-ak.
  • Keyser Soze
    10.1k

    Stranicu prati 230 tisuća ljudi, znam da su Turci u pitanju, al bila bi velika stvar za ligu kad bi se ovakav igrač vratio pa makar i dolje.

    edit: žele ga Saudijci i Fener isto
  • Mr Anderson
    8.3k
    Iskreno, ne bih volio da im Perišić dođe već ove sezone. To je igrač koji radi razliku u HNL-u.
  • Olmic
    3.7k
    Bas bi volio da dode Perisic i Basic i ne znam koga jos zazivaju. Bilo bi sve slade
  • marcio amoroso
    36.7k
    I ja bi volio da se pojačaju. Samo tako i mi možemo rasti.
  • The Undertaker
    5.5k
    Uspoređivanje sa Hajdukom je medvjeđa usluga Šimiću i Bišćanu, pogotovo ako misle pojačanja dovoditi prema snazi Hajduka. Nama je konkurencija RBS, Sparta itd... a ne Hajduk. Kad Hajduk dođe budžetom na 30-40 mil. eur, možemo pričati.
  • Infinity
    16.5k
    Financijski izvjestaj kaze da su na 30m.
  • bongo
    842
    Upravo tako...

    Koliko god Transfermarkt nije mjerilo, ali dok god naša 4 najvrjednija igrača (Šutalo, Ivanušec, Baturina, Livaković u zbroju 57 milijuna EUR) imaju veću vrijednost od njihove cijele momčadi (49,95 milijuna EUR) nema smisla nikakva usporedba.
  • Mali Zeus
    13.3k
    Stranicu prati 230 tisuća ljudi, znam da su Turci u pitanju, al bila bi velika stvar za ligu kad bi se ovakav igrač vratio pa makar i dolje.Keyser Soze

    Jebe mi se za ligu.
  • Neki tip
    21.3k
    Jebe mi se za ligu.Mali Zeus

    Ne kužim baš. Napeto ti da Dinamo osvoji prvenstvo s 40 bodova razlike, Hajduk nek ispadne iz lige, a Osijek i Rijeka neka ispadaju od predstavnika Armenije i Latvije?

    Jača liga je plus i za Dinamo kao klub i za nas kao njegove navijače, a bome i za nas kao nogometne gledatelje. Mislim, ne znam kak' ti, ali ja volim nogomet.
  • Mali Zeus
    13.3k
    Ne kužim baš. Napeto ti da Dinamo osvoji prvenstvo s 40 bodova razlike, Hajduk nek ispadne iz lige, a Osijek i Rijeka neka ispadaju od predstavnika Armenije i Latvije?Neki tip

    Pa dobro nedolazak Perišića ne znači ispadanje Hajduka iz lige, a Osijek i Rijeka će neovisno o njegovom dolasku i dalje ispadati od predstavnika Armenije i Latvije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.