• Orc123
    8k
    Ako ode Ivanudsec, nit Stojke a nit Kaca nisu dostojne zamjene za igraca koji ima toliko europskog iskustva i u prvih 11 repke je.....kako da ga zamjeni i nadomjeste klinci bez i jedne euro minute i da budu instant pojacanja za LP? Vec dam reko Kacu ne bi ni dovodio, a Stojkovic bi bio odlicno i jeftinije rjesenje cak i bolje od Kace za HNL i za uc s klupe u europi....
  • Orc123
    8k

    Na Lauritsenu smo i zaradili a odigrao je odlicnu sezonu i bio temelj obrane u sezoni kad se rusio Totenhaim, a siguran dam da deda Cacke nije bio na klupi fa bi jos i sad bio kod nas i imao bitnu ulogu! Pravi lider i profesionalac....
  • Ivanmtk
    1k
    Djelomično se slažem za Stojkovića i Kačavendu, ali do sad smo mogli shvatit da ova ekipa neće davat ozbiljne novce za transfere, da misle drugačije Orša bi dns bio na pripremama u Sloveniji. Oni su radije uzeli drugu ratu transfera.
  • OsamŠest
    3.4k

    U nekim dijelovima se slažem s tobom! Al ja bi išao u drugom smjeru što se tiče naših klinaca!
  • Orc123
    8k

    Naravno da treba 1 ili 2 peikljuciti ako ima prostora. Trenutno mislim da navise prostora ima za Krdzalica i ako oni imaju u planu da Vrbancic igra za juniore i tu i tamo da mu se da prilika u seniorima isto odlicno....treba vidjeti sa ce Biscan odluciti, ali nema smisla ih ostaviti 3-4 jer ce popunjavati samo broj na papiru, a nece participirati u minutama ....
  • Ivanmtk
    1k
    Još ne mogu prebolit onoga Khaouija.. Kakav bi to ulov bio... Šteta. Još nije produžio ugovor s Clermontom...
  • plavi67
    921
    još će na ulici završit :D ako nije s nikim potpisao ,nije mi jasno zašto nije došao...
  • Orc123
    8k

    Ima jos dobra 2mj i duze za odabrat destinaciju posto dolazi ko slobodan igrac....velika steta da de nije nastavilo dalje pregovarati s njim i proba mu se i malo podebljat ugovor.....
  • Ivanmtk
    1k
    Ima opciju da sam aktivira još godinu dana. Mislim da mu je Dinamo dobro poslužio da digne plaću
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Zaboravljate na to da je on (bio) opcija B, mozda se dogovara sa opcijom A :wink:
  • Ivanmtk
    1k
    Nekako mi se čini, ko što neko gore reče, da ćemo ić po još jednog stopera.. Šutalo i Bernauer dešnjaci, Perković i Perić lijevaci, solidno, ali malo za toliko frontova... Šta je s Pongračićem, jedno vrijeme se spominjao kao opcija..
  • Ludovic IX
    7.3k
    Što se tiče orsica, jedino mi je krivo što nitko iz kluba nij3 rekao koliko su nudili i gdje je zapelo.

    I dal su uopće nudili ista. Nekako sumnjam da je orsa baš htio 700k bruto dok ima 4m (oko 2m netto) u engleskoj .
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Kad se to tocno u proslosti izaslo u javnost i reklo koliko se nudilo za nekoga?
  • Patrik11
    164
    Je li po vama Bulat igrač koji bi kroz ovu nadolazecu sezonu mogao postati standardan u Dinamu?
  • Juznjak
    3.8k

    A zašto bi to itko govorio i zašto bi se to objavljivalo? Meni je baš drago što ništa ne znamo pa tako ni je li uopće istina da se Dinamo uključio u borbu za Oršića. Vjerujem da znaju svi koji trebaju znat i daj Bože da tako bude i sa svim ostalim (i uspješnim i neuspješnim) transferima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions