• OsamŠest
    3.4k

    0 ljudi prati profil, djeluje mi da je sprdnja u igri.

    https://twitter.com/FabrizioRomano

    Ovo je pravi profil..
  • jp23
    2.6k
    ovaj je RomaMo, dovoljno mala izmjena da zavara ljude da je pravi, nije ovo prvi put
  • Nolifer
    8.1k
    Koliko moze biti ponudjeno za igraca kojem je kaluzula 10 milijuna? Naravno da ce se ganjati 60-80% cifre. Da nema klauzulu mozda bi netko do sad vec dao 10, a mozda ce dati sutra kad ostane bez jeftinijih opcija ili nesto slicno. Naravno da ce svatko na prvu pokusati dobiti za manji iznos.

    Mi da sutra kazemo da za Sutala zelimo 25m, Leipzig bi ponudio 18. Trgovina igracima je pijaca.
    Infinity

    I taj dio priče kužim da je trgovina igračima pijaca, ne moraš mi to objašnjavati, jer znam da je to ponuda/potražnja itd.

    No samo sam se podsjetio na neke prijašnje događaje u klubu kad su bili vezano za iste likove, pa ništa drugo nije u pitanju. Nadam se da sam u krivu i da baljezgam samo i da bude sve ok
  • Ludovic IX
    7.3k
    iskreno, meni situacija di klub koji prodaje igrača plača neku proviziju nekom posredniku je apsurd..

    oćeš kupit..ok, plati i vozi a kome ćeš ti plačat provizije, boli me tuki.

    naravno, pričam o situaciji di ti ne moraš vuć za rukav klubove i vikat "vidite kakvog ja igrača imam"

    razumijem proviziju kad se želiš riješiti igrača pa ti manageri prodaju igrača
  • Ivanmtk
    1k
    Jel moguće da nitko neće da plati 10 mil za ponajboljeg vratara svijeta ili svi kalkuliraju jer mu ističe ugovor sljedeće ljeto? Ovo su smiješne ponude, Villareal je najviše išao do 8 mil, Fiorentina 6,a Fener 7. Radije bi da ostane do isteka ugovora i nek ide besplatno dogodine nego ga dat ispod klauzule.
  • Ivanmtk
    1k
    I ja upadam ko s Marsa. Pozdrav svima. Nisam bio dugo aktivan, ali evo ponovo sam se odlučio malo uključiti u rasprave jer je ovo daleko najbolja ekipa o Dinamu. Ako neko ima twitter tamo sam bio dosta aktivan pod imenom Kayser Soze, ali sam ga deaktivirao. Pa eto, plavi pozdrav svima iz Metkovića.
  • OsamŠest
    3.4k

    U drugom djelu rečenice si sam dao odgovor. Iduće ljeto je besplatan.
  • Ivanmtk
    1k
    Da. Meni čak ne bi smetalo da ode besplatno, više bi me pogodilo ovo potplaćivanje od 6,7 mil, a mislim da bi Livi čak i pristao na novi ugovor.
  • Ludovic IX
    7.3k
    i to je istina.. mi drvimo o tome zasto se klub cigani sa petkovićem.. a nemamo pojma jel igrač čeka isto istek transfer roka za potpis ugovora. pričamo prema onome što pišu idioti od novinara koji i kad prepisuju, prepišu krivo.
  • Ivanmtk
    1k
    Pošto sam iz Metkovića i poznam donekle situaciju oko Brune, uopće nije problem u novcu, nego je istina da se Bruno pomalo i zasitio ne i osjeća da je vrijeme za novi izazov. Ali ako sve ostane na Turcima vrlo je moguće da potpiše novi ugovor..
  • Droljo
    8k
    fabrlzioromamoOlmic

    Hehe kak se nekome da.
  • San Lorenzo
    15.6k
    Ivanušeca se mora zadržati, ako se proda Šutala za 25m, nema baš nikakvog razloga forsirati Ivanušecov transfer nakon prve kvalitetne polusezone otkad je u klubu.
  • OsamŠest
    3.4k
    Ivanušeca se mora zadržatiSan Lorenzo
    Tak će i bit.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Kak Lesicki baca naslove.... Krizmanic raskinuo s Dinamom jer Biscan ne racuna na njega a gle objavu....Germanijak doznaje: "Mali Modrić" raskinuo s Dinamom!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions