• Ivdzo11
    4.2k
    zgtf1bm4ykw485rj.png


    Evo jedan po pozicijama trenutnih igraca koji su na popisu za Sloveniju
  • Droljo
    8k
    Jel boško zdrav? Jel radi 100%?
  • Orc123
    8k

    Puno kvantitete, a premalo kvalitete. Kad vidim Stefulja tamo smraci mi se!
  • Ivdzo11
    4.2k
    Da, dosta mladih za posudbe, lijevi bek potreban, desno krilo, a ovo ostalo ne znam da bih dirao išta
  • Ludovic IX
    7.3k
    ja sam za to da se proda šutalo ak to znači da ostaju svi ostali.. 25 milja > livaković, petko, ivanušec (po onome što kao drugi nude)

    i samo nam treba LB i desno krilo (a to nam je trebalo i lani).. ja bi probao malog rukavinu na desnom krilu bez obzira što je lijevo..tako i tako sad krila obično krivu krivu stranu (ili krivu nogu).
  • Sajla
    5.1k
    Pričalo se da bi Bišćan mogao igrati s trojicom otraga, baš me zanima hoćemo to vidjeti na pripremnim utakmicama ovih dana..
  • Orc123
    8k
    Biscan nece gotovo sigurno igrati s 3 iza, mozda ako udjemo u LP iako sumnjam da i onda, ali vidjet cemo. Ja iskreno i ne bi bas volio da mijenjamo formaciju. Nije nam ni prosle sezone donijela nista extra u LP. Da, dobili smo Chelsea ali tad je Chelsea bas bio los i jednostavno podcijenili nas...
  • Mr Anderson
    8k
    Ja pak mislim da ćemo ako uđemo u LP gotovo sigurno igrati s trojicom iza. Nebi me čudilo niti da u kvalifikacijama ako bude jači protivnik igramo koji put s tri iza. Pogotovo u gostima. 3-4-2-1.
  • Orc123
    8k
    Ja bi na posudbe dalje proslijedio: Topica, Lukanica, Vrbancica, Sucica, Soldu, Stefulja i Gurlicu. Vrbu iz razloga da ima kontinuitet da bi sljedece godine zamijenio Baturinu za kojeg ce se otimati sigurno veliki klubovi. Cak bi ga mozda negdje u Sloveniji, tipa Bravo ili Celje pa da ga razvijaju. Soldu i Stefulja bi probao rijesiti u nekoj trampi za nesto ili probat im pronac klub pa raskinuti s njima ili u najgorem slucaju neka posudba. Marin i Emreli, za njih treba vidjeti dal postoji mogucnost da su napredovali i sredili glave. Steta da se Menalo nije unovcio na zimu kad je bila ponuda iz Izraela za oko 1,5mil eura...kad bi bar sad dosla neka ponuda za njega od oko 1mil eura pustio bi ga odmah. Barisic moze biti 3. Napadac, a Emreli ako se sredi moze biti koristan ukoliko isto ne dodje za njega kakva ponuda od cca 1mil eura. L. Beka bi dovodio kao prioritet jos jucer i onda ako se naleti na nekog veznog kao sto je onaj Tunizanin i neko dobro lijevo krilo, ali to nije pod mus. U slucaju odlaska Sutala opet smo pokriveni na stoperu ako ce Bosko biti fit.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Topica, Lukanica, Vrbancica, Sucica, Soldu, Stefulja i Gurlicu.Orc123

    Ja veliku vecinu ne bih iz razloga sto mi moramo gledati godine pred nama i izbaciti nekog talenta. Gvardiol je odmah igrao u Dinamu jer ga je Z.M. prepoznao na turniru, pogledaj gdje je sad. Sutalo je doduse imao posudbu u Istri ali on se afirmirao kao standardni prvotimac bas u Dinamu i kontinuitetom igre.

    E sad, mi ako i kad prodamo Sutala, ostaje nam jos Baturina ako se ne varam kao neki eksponat i dragulj s kojim mozemo ocekivati zaradu. Mozda mi je promaknuo jos netko ali to je to. Mozda Perkovic ali on je tek dosao. Netko se mora probiti i mora dobivati minute, Zivkovic, Topic i sl. Gurlica i Vrbancic su tu jos od prosle sezone kao seniori pa ih nema. Od svih bih jedino Stefulja na posudbu, imamo Bockaja i Ljubicica a nadam se i prinovi na beku.

    Ove prosle sezone je vec trebalo pojedince gurati pomalo u prvi sastav ali napetost prvenstva i serija zbog Cacica to mozda nije dozvolila. Pa Rukavina je grijao stolicu a minuta nigdje nije bilo.

    Da zakljucim, moramo afirmirati i juniore sto vise, treba misliti i na financije a i buducnost kluba.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    + nece nam vise ni dolazit mladi igraci ako prestanemo gurat projekte. Bar 1-2 mlada igraca s ozbiljnom minutazom po sezoni moramo imat.
  • Orc123
    8k

    Znaci za njih je bolje da sezonu prosjede na klupi i tu i tamo uđu s klupe nego da odu u klub i igraju u kontinuitetu pa se vrate s iskustvom igranja seniorskog nogometa kojeg nemaju?! Tko je to Osim Gvardiola i Baturine koji su vanderijski talenti odmah uskocio u 1. Ekipu u zadnjih 4-5g od kad radimo najbolje rezultate?
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Gvardiol je odmah igrao u Dinamu jer ga je Z.M. prepoznao na turniru, pogledaj gdje je sad.

    Nadam se da se salis
  • Droljo
    8k
    Jel nije taj Krdžalić novi projekt?
  • Mr Anderson
    8k
    Mislim da bi svakako trebali probati dogovoriti neku suradnju s Rudešom sad kad su naši ljudi tamo, pa da im posudimo kojeg talenta. Prijašnje uprave Rudeša su stalno s tovarima nešto koketirale pa mislim da bi to trebalo promijeniti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions