• Keyser Soze
    10.1k
    Možda ga se netko sjeća iz utakmice osmine finala juniorske LP kad smo izbacili Bayern, zabio je gol za 1:2
  • Ali
    2.2k


    Sad si im dao mesa da dorade ove bombastične naslove... igrao u Bayernu, a sad će prišiti i onu dobru staru koja donosi klikove u Dalmaciji. "već je zabijao Dinamu.. "
  • Sajla
    5.1k
    već je zabijao DinamuAli

    Odnosno, već je gubio od Dinama tj. prošao je "nek se momci naviknu" školu
  • Eduardo
    20.3k
    Pitanje za naše paničare, bi li radije ovakav M.O. kakav imaju bonbaši Lukša i Niko pa pod pritiskom "di su bonbe?" dovedu škart ili bi se malo strpili i pričekali dovođenje pravih imena?Captain America

    Vidio sam već priličan broj komentara u kojima tovari Šimića i Bišćana nazivaju najvećim pojačanjima Hajduka za novu sezonu. Zanimljivo s obzirom na to da im istodobno Lukša i co. serviraju za sada mega pojačanja.
  • plavi67
    922

    danas il sutra bi trebao odradit tetovažu, obećao u pregovorima :D
  • Infinity
    16.5k
    Vidio sam već priličan broj komentara u kojima tovari Šimića i Bišćana nazivaju najvećim pojačanjima Hajduka za novu sezonu. Zanimljivo s obzirom na to da im istodobno Lukša i co. serviraju za sada mega pojačanja.Eduardo

    Pa mozemo reci da su Luksa i co. nama najveca pojacanja :rofl:
  • Mali Zeus
    13.3k
    Vidio sam već priličan broj komentara u kojima tovari Šimića i Bišćana nazivaju najvećim pojačanjima Hajduka za novu sezonu. Zanimljivo s obzirom na to da im istodobno Lukša i co. serviraju za sada mega pojačanja.Eduardo

    Prošle godine im je Čačić bio najveće pojačanje pa se prošetao ligom.
  • Eduardo
    20.3k
    di su bonbe?Captain America

    Statistika mu možda nije glavni adut, ali bolja polovica može proći pod bombu?
    bepuql9s93hptem7.jpeg
  • masacusec
    3.6k
    Šatro, da kuja!
  • maddaddam
    2.9k
    Zar nisu umirovili broj 22 u spomen na grandioznog Maloču?
  • immerwieder
    1.4k
    a i to nisu u stanju korektno napisati,
    vele "sjećamo ga se još iz 2019. godine", a utakmica je igrana 4.3.2020.,
    znam jer sam bil na utakmici u bayernovom kampu,
    isti dan se pobijedilo tovare na poljudu 2:0 u prvenstvu
  • Captain America
    17.7k
    bolja polovica može proći pod bombu?Eduardo

    Ne bih se petljao u posao modova, al nema li Zona posebnu temu za dame poput gospođice na slici? :wink:
  • Eduardo
    20.3k
    u pravu si, ali može proći i ovdje pošto sliku kvari ovaj junior Bayerna koji je rasturio Dinamo, a od skora ga gledamo na travnjacima HNL-a.
  • DrawTube
    4.9k
    Gledao sam često bijelo plavi podcast da vidim vijesti što se tiče Pampasa i pogled "treće strane" na HNL i slično, a gledajući zadnja 2 podcasta vidim da je to zapravo samo skupina jalnih i frustriranih ljudi, svaka 3. rečenica o krađama i uroti protiv Osijeka.

    S obzirom da je jedna od najdražih tema pljuvanje po ostalim ultrasima jer ih znaju nadglasati u vlastitom domu, za prvo gostovanje na Pampiki bih volio da ih nadglasamo i ostavimo sektor čistim kakav je i bio prije bez incidenta i da im polažemo da smo druga dimenzija za njih i sve ostale
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.