• deda
    32.7k
    Stefanos Evangelou, grčki stoper, potpisao za Osijek. Dolazi iz Sheriffa.
  • Neki tip
    21.3k
    Taj je kod njih već par mjeseci. Neka pravna zavrzlama se rješavala, a u Sheriffu ga je trenirao Tomas na čiju preporuku je i došao u Osijek, čak i prije Tomasovog dolaska.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Vrlo vjerojatno moguce pojacanje Istre, igrao na SP U20 + sunarodnjak kojemu ne znam ime

    https://www.transfermarkt.com/salim-fago-lawal/profil/spieler/1129903
  • Eduardo
    20.3k
    Koliko je ozbiljna ova priča da je Hajduk uzeo Žapera iz Osijeka?
  • marcio amoroso
    36.6k

    Žaper mi je jedan od igrača koje sam smatrao osrednjim, ali me razuvjerio kada sam ga gledao uživo. Ako im dođe biti će ozbiljno pojačanje.
  • maddaddam
    2.9k
    Prioritet im je utopiti lačnog Franca. Nakon toga bi mogli razgovarati o Žaperima.
  • Droljo
    8.1k
    utopiti lačnog Francamaddaddam

    Ko je taj?
  • Neki tip
    21.3k


    "Uzeo" u smislu da je već gotovo? To bi mi bilo jako čudno. Za Žapera Osijek vjerojatno može dobiti cca 2 milijuna. Mislim, sad se igram teemovske gatare, ali tamo je (evo provjerih na TM-u) procijenjen na 3 pa 2 mislim da zaista mogu izvući. Ima njemu već 24, ne može Osijek zadnjeg veznog/stopera prodavati za ne znam kakve cifre, ali valjda se možemo složiti da 2 pa možda još malo više od toga mogu natuć.

    E, sad drugi dio... Odakle to Hajduku? Nema teorije da bi oni dali ma ni milju i po.. Ono što povećava šanse za taj transfer jest činjenica da Žaper ima još godinu dana ugovora pa ga to sigurno pojeftinjuje, no čak ni u tom slučaju nekako ne vjerujem da bi sve već na samom početku prijelaznog roka moglo biti riješeno ili pri kraju rješavanja. Logičnije bi mi bilo da Osijek malo čeka.. neku jaču ponudu (ili Hajduk prodaju Vuškovića).
  • Neki tip
    21.3k
    utopiti lačnog Francamaddaddam

    Ko je taj?Droljo

    Vušković, prilično vjerojatno.
  • Keyser Soze
    10k
    Tovari su već počeli slavit njegov dolazak
  • Droljo
    8.1k
    Skupili se na rivi?
  • marcio amoroso
    36.6k
    Mislim da su se sa Vuškovićem dobro zeznuli i da su mu forsiranjem u seniorima oborili cijenu. Nema više šanse da dobiju 10 milijuna, ali bez obzira na to mislim da će složiti jako dobru momčad i da mi moramo biti baš oprezni. Već sada su dobri, a sigurno će se još pojačati. Nadam se da mi to sve pratimo i da ćemo u sljedeću sezonu također ući jači.
  • maddaddam
    2.9k
    Šarlija i Dolček za sada? Ili sam nešto propustio?
    Elez se vraća u zadnju liniju, on im je daleko najpouzdaniji branič.

    Edit.

    A identičnog stava su na Pampasu i po pitanju Mihaela Žapera. Nije tajna da je Hajduk pokazao određeni interes i da bi ga Leko rado doveo na Poljud. No, kako stvari stoje, to će se dogoditi isključivo ako Lukša Jakobušić "izuje iz cipela" društvo s Pampasa.
    Nakon što je Žaper svojevremeno bio na meti Dinama pa su u Osijeku spustili rampu, identičnog su stava i oko interesa Hajduka, barem kada je u pitanju ono što se spominje u kuloarima kao odšteta koju su Splićani spremni platiti za kapetana Osijeka, jer službena ponuda nije stigla.
    "Ne trebaju se niti truditi da sastave ponudu ako ostaju pri takvoj cifri", poručili su iz Osijeka.

    Lessie

    Izgleda da su nudili kašetu brokava za Žapera.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Tovari po portalima pišu da Osijek traži 1 mil. za Žapera. Prije bih rekao da su to njihovi snovi i da oni nude milju, a Osijek traži dosta više. Da prodaju svog kapetana konkurentu za 1 milju samo bi pokazali nisu dostojni svrstavanja u veliku četvorku jer bi se naguzili za siću.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.