• db-izbjeglica
    12.6k
    ja fakat ne kužim tu opčinjenost "posebnim dresovima" i toliki hejt prema "generičkim dresovima"

    dres je samo jedan od hrpe stvari koje opskrbljivač treba dostaviti.
    stvarno mi nije tragično ako još par klubova u europi ima sličan ili isti dres kao dinamo, ako će sve biti na razini, ako će dobro plaćati, ako će roba biti kvalitetna, ako će izdati cijelu paletu proizvoda, od čarapa, preko majica, dresova, duksi, jakni, trenirki, do lopti, kapa, rukavica i kišobrana.

    ne kažem da je adidas dobar u tome...ali birati takvu stvar po tome hoće li dres na sebi imati obris crkve sv marka je debilno...
  • xavier
    11.1k
    Ja ću ponoviti što mi je obrisano jutros.

    Niti mi je bitno da je dres neka određena "marka" jer vjerujem da danas svatko može napraviti dovoljno kvalitetan proizvod u tom segmentu, a niti mi je bitno da je "personaliziran" jer je svaki dres koji ima grb Dinama "personaliziran" i sasvim mi je svejedno ima li sličan dres, ali bez našeg grba, klub u poljskoj ili portugalskoj ligi.

    Jedini mi je kriterij sviđa li mi se dres ili ne :cool:
  • Mali dioničar
    14k
    ja fakat ne kužim tu opčinjenost "posebnim dresovima" i toliki hejt prema "generičkim dresovima"db-izbjeglica

    Meni su fora dresovi kakav ima Ajax ili Hrvatska. Znači ne treba ti grb da bi znao da je to Ajaxov dres ili dres hrvatske reprezentacije.

    Gradjanski je imao isto tako prepoznatljiv dres bijelih rukava, ali dobro - Dinamo je nešto na tu temu imao 91/92.

    4jacq5zdngrf0849.jpeg


    Sad da na neki plavi dres staviš Dinamov ili Chelseajev grb, svejedno je. Ista stvar za Real ili Hajduk.

    Zato mi je fora kad klub ima prepoznatljiv dizajn. Recimo River i Boca su isto takvi primjeri.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Kako sam malo gledao dresove novog sponzora, promjetio da jesu skupi ali recimo rangers polo majica sa 55 na 15 funti, jakna sa 85 na 25 i sl..tak bi moglo i za dinamovu opremu na popustu se nac svasta
  • xavier
    11.1k
    Ajax ili Hrvatska, River i BocaMali dioničar

    No ovo nije do proizvođača. Ti dresovi su jednostavno specifični sami po sebi i svaki proizvođač se drži toga.

    Mi smo tu sasvim druga krajnost. Sve plavo...i onda treba dodati neki detalj da to sve skupa malo "podigne", ali opet da se ne pretjera.
  • emilperska
    3k
    72uik41111w4id8k.jpg
    Dinamov domaci dres 19/20 je vrhunac za nase dresove u 21.stoljecu uz naravno dresove 06-07 i sezona prije, ali to vise radi ZG U SRCU.
    Mislim da je cak taj dres neka vrsta remake nekog dresa iz Gradanskog.
  • ZGV
    3.1k
    19/20 najbolji tj najljepši u zadnjih par desetljeća
  • dZg1986
    384
    Steta sto se u njemu nisu igrale europske utakmice.
  • Nolifer
    6.5k
    Kaj se tiče nove marke koja god da dodje, nemam neko ekstra mišljenje. Sve je stvar ukusa. Nadam se da će Dinamo bit slobodniji u dizajnu.

    Moralo bi onda bit i veći izbor šilterica, normalni brojevi kao do sada. Uz dosadašnji Adidas, izabrao bih Nike ako bih mogao birat. Npr Futsal Dinamo mi ima jako dobre Nike dresove
  • xavier
    11.1k
    Znači pročitaš na Zoni informaciju koja uopće nije trebala izaći van, napišeš članak o tome i onda ga još dodatno naplaćuješ...stvarno vrhunac novinarstva :eyes:

    cu9n051psj82xanm.jpg
  • Mali dioničar
    14k
    Znači pročitaš na Zoni informaciju koja uopće nije trebala izaći van, napišeš članak o tome i onda ga još dodatno naplaćuješ...stvarno vrhunac novinarstvaxavier

    Zaključak je da Zona ima potencijala biti portal za pretplatnike. :cool:
  • Droljo
    4.8k
    E to to. Jedva čekam da ni zonu ne otvaram jer se plaća. Da je jedan cent godišnje. Stvar principa.
  • Infinity
    15.2k
    Ne sekiraj se. Zona se placa, ali ju placa netko drugi iz svog dzepa da bi ju ti mogao otvarati svaki dan bez udara na tvoj dzep i principe.
  • Droljo
    4.8k
    Nisam jedan forum sufinancirao. Nije problem donacija. Problem je premium sadržaj. Ja to gledam na način da mogu donirati desetak eura i miran sam možda i zauvijek. Jer kad bi pola nas ovdje tako napravili.... Uglavnom, sve znaš.
    Cilj je skupiti toliko.
    Kolega droljo je donirao toliko.
    Kolega xxxxxxxxx toliko......
  • Boogieman
    307
    Osobno mi jedina zamjerka Adidasu, doduše velika, ostaje kaj nisu nikad napravili remake ovog dresa iz 1979., a moglo se naći prostora i za ovaj gornji dio trenirke.
    1979.jpg1980.jpg
    Izuzev ovog gore spomenutog dresa iz 2019./2020., aktualni domaći dres mi je vrh, nekaj najbolje u ovom stoljeću. Ne treba zaboraviti da je Adidas imao jako dobrih i ostalih dresova i kad se taj dio sumira, vidjet ćemo hoće li toliku raznovrsnost uz kvalitetu (subjektivno mišljenje) imati i Castore. cl.jpgel.jpg
    gold.jpglight.webp
    Ja bih uvijek za Dinamo odabrao Adidas, ali bih malo bolje prokopao taj katalog, iako je bilo tu i dobrih polo majica i trening majica uz standardno dobre golmanske dresove.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.