• Mlađi referent
    11.4k


    Krivo si shvatio moj komentar. Ja sam pretjerao u obrnutom smjeru.

    Petko, Drmić, Kulenović i Emreli su za mene bolji nogometaši od Bakrara.
    Ova trojica nisu, s tim da Topić ima potencijal biti, ali na kraju krajeva bi i kod nas bili samo statisti.

    Bakrar je za mene potpuno besmislen transfer, čak ni ova posudba mi se ne sviđa.
  • BBB Mataa998
    1.4k
    Zaboravite Kulenovica,on jednostavno nije taj i nije igrac za Dinamo.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    za rotaciju je extra, a valjda nešto šimić i bišćan valjda znaju dok u njemu nema što vide. I ja bi radije nekog drugog. Nisam te služio, u biti se slažemo, mada mi je bolji od i od kulena. Ali nam napadač me treba sve dok imamo drmu i petka. Mislim da je frigan dogovoren, a ni on nije u rangu drme i petka. Prije bi se složio sa većinom da nam treba desno krilo i izvalio bi novac na despodova
  • The Undertaker
    4.6k
    Gavranović je slobodan ako se ne varam.
  • deda
    29.7k
    Mario je dao svoje Dinamu, ali nažalost i nogometu bojim se. Meni jedan od najdražih igrača koji su igrali za nas posljednjih godina.
  • Patak
    2.6k
    Prije bi uzeo Gavranović a nego Bakrara 10 puta. Ima 33 godine, u današnjem vremenu to su najbolje godine za igru. Uostalom nikad nije ni bio igrač trke nego spretne tehnike u šesnaestercu. Jedino ako su ga ozljede načele.
  • deda
    29.7k
    Ne može on Patak više ozbiljno, vjeruj.
  • Armagedon13
    958
    Gdje će Tola?
  • BornaPŽ1986
    1k
    Petko, Drmić, Kulenović i Emreli su za mene bolji nogometaši od Bakrara.Mlađi referent

    Kulenovic doveden iz Legije za nekih 1,5 - 2 milijuna najvise, 0 golova za Dinamo. Sve sta je dao dao je Rijeci i Loksi, ne znam je li to mjerodavno za usporediti kad je opet tamo bio prva opcija a kod nas ga nije bilo na mapi. Po tome sto je on doveden za 1,5 opet govori kako 300.000 posudba nije toliko problematicna.
  • Beowulf112
    301

    Bakrara sam ja gledao 2-3 puta i mogu reci ako dode za neku normalnu cijenu da bi mogao biti koristan u rotaciji...suprotan je igrac petkovicu...hitar,brz,neugodan za cuvanje...malo podsjeca na soudanija na trenutke jer se izvlaci na krilo cesto i s krila napada
  • Mlađi referent
    11.4k
    Po tome sto je on doveden za 1,5 opet govori kako 300.000 posudba nije toliko problematicna.BornaPŽ1986

    Moj problem s Bakrarom nije financijska šteta, pogotovo ako je to posudba.
    Moj problem s njim je kaj imamo lošu opciju u kadru čitavu sezonu za koju smatram da nam neće donijet ništa. A iduća sezona nam je vrlo važna i rezultat je imperativ. To kaj ćemo ga za godinu dana imat mogućnost vratit ako će bit šrot je mala utjeha.

    Iskreno, iznenadio bih se da njega i Šimić i Bišćan uopće gledaju kao opciju. Mislim da je to više novinarska patka jer informacije slabo dolaze.
  • Patrik11
    148
    Bakrar je da se ne lazemo dosta bolji od menala ili emrelija ima sve ono sto biscan trazi definitivno bi bio koristan
  • Mlađi referent
    11.4k


    Ok, daj Bože.
    Ja mislim da nećemo dobit apsolutno ništa s njim. Rang Kastratija, Menala, Atiemwena i ostalih
  • Orc123
    6.1k

    Oces da ti ja sad velim? Ne da ga gledaju kao opciju nego Biscan inzistira na njemu!
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Super onda. Ako trener baš inzistira na njemu, sigurno ga vidi negdje u svojoj momčadi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions