• morales
    128
    kad bi zadrzali ivanuseca i doveli despodova uz baturinu i petka ostavit do kraja ugovora prema naprijed bi bili opasni svakoj ekipi u europi al koliko je to realno da se desi......
  • San Lorenzo
    12.8k
    Ok jel tog Despodova itko ikad službeno ili neslužbeno spomenuo u kontekstu Dinama ili je samo želja forumaša bez ikakve osnove?
    Lika se spominje nekoliko puta dnevno na ovoj temi, a iz Bugarske smo dovukli jedino Peteva i imali razgovore s Tekpeteyem...i to je to.
  • Ivdzo11
    3.5k
    City će platiti Chelseaju 25 milijuna odmah i još pet kroz bonuse, a Dinamo će dobiti oko 600 tisuća eura.

    Osim toga, tu je i 10 posto od potencijalnog transfera Marcela Brozovića kojeg se povezuje sa Saudijskom Arabijom.
  • BBB Mataa998
    1.4k
    @Orc123
    Sta kazes treba li nam lijevi bek? Bas me zanima tvoje misljenje o toj poziciji i da li smo deficitarni na njoj
  • NitkoBitan
    13.6k
    Petković
    Drmić
    Emreli
    Kulenović
    Topić
    Jurić
    Barišić

    7 napadača pod ugovorom,
    marcio amoroso

    Petkovicu i Drmicu isticu ugovori krajem nadolazece sezone i ne vjerujem da ce se produzit, jadna li nam majka ako nam glavni napadac u novom formatu Lige prvaka bude netko od ostale petorice (jedino ajde Topic moze iskazat potencijal). Ocito se vidi potencijal u Bakraru, navodno se dovodi Frigan za kojeg sam uvjeren da ce se pokazat kao pojacanje... Mjesta u rosteru ima, bolje se sad osigurat nego kasnije plakat kao za lijevog beka. Uostalom od ove petorice ce dio biti prodan a dio zavrsit po posudbama tamo da cemo se u slucaju sterilnosti po pitanju dovodenju napadaca vrlo lako dovesti u situaciju deficita napadaca.
  • morales
    128
    popit ce nam sve zivce ovaj prijelazni rok simic i biscan hahah
  • Neki tip
    19.6k
    Daj dišite malo. Popit će vam sve živce jer 4. dan prijelaznog roka plačete ko da je 1.9., otišlo 6 prvotimaca i nije došao nitko.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Zasto bi Bakrar bio promasaj? Netko od forumasa je napisao da je opcija posudbe 300.000€. Zar vi mislite da Dinamo nema za kruh sad i da sta mi pomisljamo? Dovodili bi neke od par milijuna a ne bi Bakrara za manji iznos. Ok nije klasa ali takve igrace ni necemo dovesti. Da ne ispadne da tu hvalim Alzirca, netko od forumasa je isto napisao da sta ce nam on da nije mogao Ercegu biti konkurencija.

    Ono sto se dalo vidjeti u sezoni je da covjek ima njusku za gol i napad, postoji mogucnost da u Dinamu napreduje kao Frigan i svi ostali i tu treba reagirati, rizik. On je svoje iskoristio i pokazao, s obzirom da Istra nema bas klase u veznom redu i asistente covjek je dobro odigrao sezonu.

    Petković
    Drmić
    Emreli
    Kulenović
    Topić
    Jurić
    Barišić
    marcio amoroso

    Ne znam, tu bih jedino izdvojio Petkovica, Drmica (kojeg vec svi kritiziraju da ima lovu do krova a ne zabija), Emreli kojeg se isto kritiziralo da ne zabija, ovo dalje ne znam sta reci i Topic koji ce naravno igrati pa dolazimo do zakljucka da i nemamo bas previse opcija. Sad je nekom Barisic okej ali nije Bakrar a i jedan i drugi mogu biti flop a i ne moraju.

    I ne treba biti zivcan oko transfer roka koji traje cijelo ljeto, dovest ce se pojacanja to je sigurno
  • Krizy
    38.7k
    Radije 3 za Frigana nego skoro 2 za Bakrara
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Topic mi se uopce nije svidio u ovo sto je igrao i ne kuzim odakle toliko natezanja uopce oko njegovog ugovora.
    Bakrar mi se svidio, zabijao je bas raznovrsno, bilo je tu i dugog trka i duela. Podrzavam posudbu za 300 k i moguci otkup za 1.2. To je danas kikiriki i on ako se pokaze minimalno kao dobra rotacija je vrijedan tu lovu.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Zar nije napisano da je mogucnost posudbe u pitanju, i eventualno transfer koji nije ni 2 milijuna? Ja sam uvjeren da je Frigan vec siguran ali strpljenja, Bakrar takodjer ima 8 golova ove sezone ali skromniju minutazu, ocito su nesto vidjeli u njemu mada je i to rekla kazala, vec dugo nije bilo informacija oko njega

    zabijao je bas raznovrsno, bilo je tu i dugog trka i duelaEfes Pilsen

    Upravo to, s takvom statistikom mislim da moze samo nabolje u Dinamu
  • immerwieder
    1.3k
    nijedan od ovih naših 7 nabrojanih, s minutažom Alžirca u momčadi Istre, ne bi imal 8 golova
  • Mlađi referent
    11.4k
    nijedan od ovih naših 7 nabrojanih, s minutažom Alžirca u momčadi Istre, ne bi imal 8 golovaimmerwieder

    Isto tako bi bilo fer reći da nijedan od te naše sedmorice ne bi bio klupa u Istri.

    Malo pretjerujem, ali ne puno.
  • Infinity
    15.5k
    Da se nadovezem na ovo.

    Bakrar je u Istri bio starter prvih par kola, tj. od treceg do sedmog. U tom sedmom kolu je izasao u 66. minuti pri rezultatu 0-0 protiv Gorice. Usao je Erceg i zabio dva komada. Tri boda za Istru.

    Bakrar je prikovan za klupu i ulazi kad Ercegu ne ide. Naredni start u 14. kolu u utakmici koju je Erceg propustio.

    Opet klupa i cekanje sve do 23. kola koje je opet Erceg propustio. 24. kolo klupa, utakmica u kojoj Erceg dobija crveni i devet utakmica suspenzije. Tad se ustalio u prvih 11, jer konkurenciju nije ni imao.

    Erceg se vratio posljednja cetiri kola, ali su igrali u paru.

    Da Erceg nije napravio glupost, Bakrar danas vjerojatno ne bi bio ni u planovima Istre, a ne da bude u planovima Dinama.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    ne pretjeruješ ni najmanje. Baeišića sam gledao kad sam bio u puli na godisnjem u par utakmica i nije se sa loptom sastavio. Kad je došao alžirac odmah ga je izgurao iz sastava i vidjelo se da je bolji. Zato je barisic i otišao iz Pule jer je vidio da nema mjesta tamo. I to su činjenice na zalost
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions