• Ludovic IX
    7.2k
    Sad sam vidio zašto je sigur do nedavno igrao samo na ulici. Nema on taktičke discipline u sebi. Franjic je nazadovo u zadnjih godinu dana.
  • Droljo
    8k
    Gruzija dere Portugal 2:0 :lol:
  • miro
    4.4k
    Frigana ipak možda uzet, može odigrat i desno krilo bez beda, a čini mi se već sad ozbiljan igrač
  • Keyser Soze
    10k
    Mislio da bi ova ekipa mogla nešto napravit, onda sam vidio da smo došli s Franjićem, Perkovićem, Galešićem i Soldom za stopere pa mi je bilo jasno da ništa od toga.
  • xyz
    840


    Igra 5 igrača Dinama Tbilisi!!!
  • Papastrumf
    12.2k
    Frigan nije loš na desnom krilu.marcio amoroso

    Dapace.

    Kakvih to, teških, problema ima kača sa koljenom? Strgo ligamente, operirao i od onda igra.Droljo

    Kazes, samo strgao ligamente koljena. Smijesna ozljedica.
  • LovroZG
    1.3k
    Meni se kod Frigana sviđa, osim trke i šuta, da uvijek zna šta želi napravit. Brzo donosi odluke i one su uglavnom dobre.

    Beljo zbog visine i snage ima suatav u kojem je vrlo koristan, al ne bi se složio da ne može igrat u drugim sustavima. Ima i ok brzinu i tehniku da ga se može koristit na više načina. Danas je veći problem neuigranost pa se ne prati njegovo izvlačenje. Tu bi ga Frigan trebo pokrit jer bez tog nemamo nikog u 16.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Jebiga, kad možda i najbolji u21 stooerski par u Europi nij3 mogao bit tu
  • Droljo
    8k
    Frigan ima fizikalije, lijevu nogu. Od njega bi se dalo napraviti igrača. Pričam ja to već dugo. A i želi u dinamo, šro nije mala stvar.
  • Droljo
    8k
    pa tu se piše da je gotova karijera, da se nikad neće oporaviti itd. Pa sreća da je tako mlad pa se stigne srediti sve. Kako samo docirate sa visine. Strašno
  • vjeko1701
    8k
    Za nikog s terena mi ne bi bilo mrsko da je u Dinamovom sustavu ali za razumne novce. Ja ne sumnjam da bi za Frigana bilo mjesta u krugu nekih 15-16 igrača ali za novce koji se za njega traže nama je ovo ljeto ipak prioritet igrač za prvih 11. Kažem, ova sezona je bitnija od mnogih drugih koje smo igrali do sad. Mi moramo ove sezone napraviti jako dobar rezultat u europi i biti prvaci.
  • Krizy
    43.2k
    Po tome što Kačavenda nije ni blizu isti igrač kao prije ozljede.
  • Droljo
    8k
    Pa igra par mjeseci tek. Ne velim ja da bude igrač ili da je sad. Samo da ta ozljeda ne mora značiti ništa za daljnju karijeru.
  • LovroZG
    1.3k
    Inače, ja Kačavendu nikako ne bi otpiso. Nije bogzna kakav sad, al njegov stil igre se nije nimalo promijenio nakon ozljede. Jedino, za mene su to kvalitete centralnog veznog, a ne krila, al dobro.
    Možda je sad preskup dok se vraća od ozljede, al i dalje je talentiran i borben.

    Baturina i Bulat igraju ok, al treba reć i da su Ukrajinci dobri. Kvalitetno se brane.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Kakva je ovo ideja Skočića da se Beljo non stop izvlači na krila i ostavlja sredinu praznu? Zar Skočić očekuje da će Beljo od 2 metra u stilu Robbena probijati stranu? Beljo je tip igrača kojemu treba zabraniti da izlazi iz protivničkih 16 metara. On treba 90 minuta biti u radijusu 5 metara od bijele točke i čekati dobru loptu ili precizan nabačaj. Nema on šta primati loptu na krilu 35 metara ukoso od protivničkog gola.

    I zašto Viki Ivanović prezime Ruslana Rotana non stop izgovara Rotaaan kao da se radi o francuskom prezimenu Rottin? Ruslan Rotan je slavenski čovjek, barem tu ne bi naši komentatori trebali imati problema sa izgovaranjem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.