• Captain America
    17.6k
    Već sam i prije pisao da ga ne želim u Dinamu, nadam se da neće doći.Krizy

    Jučer sam baš sudjelovo u jednom razgovoru i dotakli smo se Kačavende. Njegovo koljeno neće nikad više biti isto. Složili smo se s obzirom da sad s 20 godina već ima takve probleme, nema što tražiti u Dinamu, a pogotovo ne s obzirom na iznos koji Šikić traži od nas.
  • vjeko1701
    8k
    Baturina i Beljo po nekoj subjektivnoj procjeni ipak razina iznad ostalih na terenu.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Obrana kritična, naprijed ok
  • Droljo
    8k
    Kakvih to, teških, problema ima kača sa koljenom? Strgo ligamente, operirao i od onda igra.
  • vjeko1701
    8k
    Al da, kaj je ovo za postavu, ko da se lovi 3 gola zaostatka.
  • Droljo
    8k
    Ma okrećemo mi to s pol snage
  • LovroZG
    1.3k
    Nama je EURO počeo tako da Skočić nije znao kog zvat za obranu i na kraju nismo igrali nijednu prijateljsku. Mislim da još dobro stojimo.
  • Ali
    2.1k
    Nek se ovi mladi u21 navikavati na plavi dres

    Nebih imao ništa protiv da 2024 LP onu famoznu prosirenog formata ovi mladići budu u našem sastavu
    Baturina, Bulat, Kacavenda, Perkovic, Frigan.

    Nisu loši, malo im je duže trebalo da se zagriju... ali bit će ovo ok
  • Mlađi referent
    12.3k
    Frigan mi se čini kao igrač koji stvara razliku, a Beljo mi se čini kao igrač koji živi od sustava
  • luka modic
    622
    Ekipa postavljena bez prirodnog stopera,ne znam kakva je to taktika...
  • Krizy
    43.2k
    Kakvih to, teških, problema ima kača sa koljenom? Strgo ligamente, operirao i od onda igra.Droljo

    Igra i Pjaca
  • San Lorenzo
    15.4k
    Jel to Kačavenda opet riknuo?
    Signalizira neku ozljedu.
  • Droljo
    8k
    pjaca polomio oba koljena i sve šta ima u njima. Kak je to isto?
  • marcio amoroso
    36.4k
    Frigan nije loš na desnom krilu.
  • Gelipter
    3.7k
    Dobro dajte nemojte na temelju prvog poluvremena prve utakmice izvlačiti takve kategoričke zaključke i nemojte biti toliko kritični. Ipak, zasad Bulat pozitivno iznenađuje sa slobodnjacima i Pršir djeluje da ima ono nešto više. Baturina razmišlja kak mu se ne da u Kazahstan. :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.