• Mlađi referent
    12.3k
    Ja ne razumijem zašto bi bili ljubomorni na klub koji bilježi slabije rezultate od nas, grca u dugovima i živi na državnoj sisi?
  • Orc123
    8.2k
    Nitko nije ljubomoran nego je poanta da se i for free mogu dovesti ozbiljna pojacanja....
  • Maximo
    526

    Ček, platili su čovjeka 6 milja? I to kaj si reko čovjek je trpo ko lud u Ligue 2
  • Eduardo
    20.4k
    došao je kao slobodan igrač. Unazad desetak dana smo pisali o njemu - klikni.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Kad bi Livi i Petkovic ostali i produzili ugovore to bi bilo pola posla. Petkovica kao reprezentativca moramo imati, ja se nadam da ce se naci rjesenje
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Kaj nije njihov budzet manji od 50?
  • Infinity
    16.5k
    Jest bio. Sad su najavili 60 kad imaju sigurnu LP.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Nitko nije ljubomoran nego je poanta da se i for free mogu dovesti ozbiljna pojacanja....Orc123

    Ok, ali mi ne znamo jesu li oni ozbiljna pojačanja.
    Zvezda se redovno oslanja na takve strance i nisu se do sad ta pojačanja pokazala bolja nego ova kaj mi dovodimo. Taj Krasso ima jednu ozbiljnu sezonu iza sebe. Olayinka i ne briljira baš u europskim natjecanjima, zar ne?

    Eno, rivali su dofurali Awaziema, čovjek je isto vrijedio 5 milja po tom famoznom TM, ispao rupetina teška. Jer generalno TM i je dobar za prvih 7-8 liga, sve dalje je kritično. Što je najbolje taj je i igrao u dobrim ligama
  • Kujtim Shalla
    3k
    Olayinka je došao u kopenhagen na potpis ugovora prošlo ljeto. Zapelo na liječničkom, koljeno je bilo u pitanju.e sad, on odigra bez operacije, i potpisa za zvijezdu u prvom mjesecu a ugovor počinje sad nakon isteka važećeg. Sad dali on i dalje vuče tu ozljedu, pitanje je od milijun dolara. Vrijeme će pokazati. Dobar ugovor je dobio i ako je došao bez odštete. Ja sam uvijek radije za mlade i potentne igrače na kojima možemo i zaraditi
  • Eduardo
    20.4k
    ja sam uvijek za kvalitetne igrače s kojima ćemo ostvariti rezultate, a na temelju tih rezultata ostvariti i zaradu.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Tesko. Njihov predsjednik mi se cini kao veliki mitoman, već par puta kroz godine sam vidio takve priče
  • Infinity
    16.5k
    Pratio sam dizanje s 20 na 30, pa kad je rekao da idu s 30 na 40, pa s 40 na 50 i sad s 50 na 60.

    Dobit ce od UEFA-e na kraju oko 25 milijuna, dobiju od Gazproma 11 i pokrili su 60% od tih 60 milijuna.
  • xyz
    840


    A preostalih 40% ili 25 milijuna eura?
  • Droljo
    8.2k
    A koga budu prodali da skupe ostatak?
  • Infinity
    16.5k
    Pa imaju i druge sponzore, ulaznice, marketing i slicno. Nije da nece zaraditi ni centa pored ovoga.

    Samo od ulaznica za Ligu prvaka dignu pet milijuna eura.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions