• xyz
    840


    Zvezda znači na free transfer dovela dva ozbiljna igrača - Olayinku i Krassoa. Dobro rade...
  • NitkoBitan
    17.9k
    Vipotnik sanja Njemačku i Francusku. Kad je čuo za interes, Dinamo ga više nije zanimao.Viola

    Ajde super, drago mi je da smo izbjegli igraca koji bi bjezao na prvi zov iz inozemstva. Slihtao se prvo Zvezdi kad je pokazala interes, pa onda Dinamu i sada ima neke nove snove koje je skrivao od znatizeljne javnosti. Takve price nek ostavi za malu djecu. Dabogda propao kao igrac od srca mu to zelim.
  • miro
    4.5k
    ali dva poštena domaća igrača nemaju, meni se to ne sviđa nimalo niti bih htio da mi krenemo tim putem
  • Kujtim Shalla
    3k
    i dobrog trenera, Bahar ima stvarno dobre preference, plus ova dva što si nabrojao i još od početka priprema, dobar posao. Ja se nadam da ćemo bi što brže skenirati situaciju. Tko treba ostat a tko nije za dinamo. Mada je svima jasno gdje se treba pojačati a ne popunjavati kadar
  • Jaro
    7.5k
    yep, zvezda jenovi APOEL i BATE od prije 5-10 god...
  • Krizy
    44.2k
    To je dugoročno teški pušing. Osim ako se možeš osloniti na državu hehe
  • emilperska
    5.7k
    Ovo je samo potvrda na kakvom zadatku su Simic i uprava te kakvu ostavstinu im je ostavila Tijuana s placanjem Bulata i Bockaja 2+ mil ili Stefulja i Cabraje 1 mil. Doveli smo se radi Tijuane u situaciju da svaka taraba na celu HNL kluba racuna da puni svoj godisnji budzet transferom jednog HNL blefera kojeg su ugurali preko menadzera na par tekmi U21.
    Trebamo ovoj upravi pruzit kompletnu podrsku u tome da svi igraci koji dodu budu izvan HNLa pa taman svi bili iz Ligue 2.

    I mali off topic. Ako od nase 4 igraca koje D.O. prodaje zadnjih 8 transfer roka, ostanu 3 nakon 31.8. To je nase najvece pojacanje. Nikakve polomljene Kacavende ili Frigani. Nek ide u Portland Timberse ili D.C United kad su tako pametni svi skupa oko njih.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Usudio bih se reci da HNL klubovi neprodajom talenata Dinamu stete i hrvatskom reprezentativnom nogometu. Veca je sansa igracima razviti se u Dinamu nego u nekom žnj klubu vecih financijskih mogucnosti. Jasno da ne trebaju davati igraca za bagatelu ali trenutni realni iznos za igraca (+u obzir daljni postotak prodaje) je razuman (Dinamo nije klub koji si moze priustiti ogroman potencijal za paprenu cifru koji ima sansu da propadne). Ovo navodenje imaginarnih ponuda u svrhu podizanja cijene je ciganluk nevidenih razmjera, svi bi zivjeli komotno na racun Dinama, e pa ne moze!
  • SAS1987
    14.8k
    Stavio Romano pogrešnu zastavu... :grin:

    Vipotnik je bio jako zainteresiran za Dinamo jer je smatrao da bi mu bio odličan korak više u karijeri a ostao bi blizu kuče. Barem prije mjesec, dva. Klubovi se očito nisu dogovoriti oko odštete a baš me zanima koliko će ga na kraju platiti Metz. Nek tamo proigra al ja sam još uvijek uvjeren da on ne paše u način igre koju tradicionalno igra Dinamo. Idemo dalje sa Petkom :cool:
  • San Lorenzo
    16k
    Samo strpljenje, mi smo jednog lijevog beka i desno krilo udaljeni od kompletiranja glavnine kadra za iduću sezonu.
    Na umu treba imati i da smo mi dali 15 milijuna eura za Bočkaja, Nevistića, Štefulja, Čabraju, Špikića, Atiemwena, Jurića i Andrića...tako da, sve i da je Šimić totalni bilmez, gora 'pojačanja' ne može dovesti.
  • Nogo
    3.8k
    Dečki, nešto se kuha i oko Frigana. Ide nova ponuda...
    Mogućnost da će Petko i Livi potpisati nove ugovore uz neke klauzule...menadžeri čekaju na mig izvana isto tako.
    Neke stvari naknadno napišem....
  • Droljo
    8.2k
    Ak je naknadno za 15 minuta, može.
  • OsamŠest
    3.5k

    Falio si mi sa Sportneta, dobrodošao na Zonu.

    Samo pucaj što više, svaku sitnicu! :grin:
  • San Lorenzo
    16k
    Ako se kuha oko Frigana, bilo bi dobro to zgotovit prije nego se zakuha na U21 Euru...ako zabije koji gol, možemo se je*at lagano.
  • Kujtim Shalla
    3k
    ima i toga, i svakog drugog koga ima na radaru
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions