• Neki tip
    21.3k
    Hahahaha, izgleda da sam preuranio s povratkom majkumu.. skoro me srce strefilo kad sam vidio da je ova tema opet na vrhu. :lol:
  • db-izbjeglica
    15.3k
    ekstremno glup tekst, ja ne znam koji je ljudima k...c pa hrvatsku reprezentaciju smatraju nekakvom ultra kvalitetnom ekipom. :confused:

    da, imamo dobre igrače...kao i još dosta reprezentacija. Sve skupa... obrni, okreni, rubno top 10 reprezentacija po kvaliteti igrača na svijetu. imamo pokoju svjetsku klasu i taman toliko jako kvalitetnih igrača da uz pokoje krpanje popunimo prvih 11, zamjene su već dosta često problematične.

    takva situacija je manje-više konstantna već godinama.

    od 1998. do dolaska dalića, najčešće ne bi prošli skupinu na velikom natjecanju, prošli smo je svega dva puta i oba puta izletili na prvoj prepreci u KO fazi. da ne spominjem kako smo se na ta velika natjecanja često kvalificirali preko dodatnih kvalifikacija.

    čovjek dođe, pokupi 3 od mogućih 6 medalja, ali i i dalje "nije to to" pa koji je k...c ljudima? što je toliko teško priznati, da - Zlatko Dalić je odličan izbornik?

    kog boli k...c koga je vodio prije, kog će voditi poslije?
    možda bi sa drugom reprezentacijom bio nikakav, možda bi sa goricom ispao iz lige...al kao izbornik hrvatske nogometne reprezentacije je polučio fenomenalne uspjehe. da, ima uspona i padova, nekad pogriješi, nekad se ne slažem sa svim njegovim postupcima, al kad se sve zbroji i oduzme, čovjek je uvjerljivo najbolji hrvatski izbornik u povijesti!

    pun mi je kufer glupih transfermarkt usporedbi, al čisto za usporedbu...

    španjolska 656 000 000 eura
    nizozemska 569 000 000 eura
    italija 570 500 000 eura
    hrvatska 266 600 000 eura

    da, nije precizno, falio nam je nasjkuplji čovjek, igrači iz najjačih liga i reprezentacija imaju nabijenu cijenu...al da fulaju za duplo? stvarno netko misli da hratska ima bolji izbor igrača od ove 3 reprezentacije sa final4 lige nacija? stvarno netko misli da hrvatska ima bolji ili barem podjednako kvalitetan roster kao i engleska, portugala, brazil, njemačka, francuska, brazil, argentina...

    sad prebrojite rezultate tih reprezentacija u periodu od 2018. do danas i usporedite ih sa rezultatima hrvatske. nekome to nije dobro? :gasp:

    ako postoje takvi, nadam se i da za sebe imaju slične kriterije u životu, uopće ne sumnjam da su turbo uspješni na svjetskoj razini i da na računu imaju najmanje par desetaka milijuna eura.

    u pm više...
  • Neki tip
    21.3k
    ako postoje takvi, nadam se i da za sebe imaju slične kriterije u životu, uopće ne sumnjam da su turno uspješni na svjetskoj razini i da na računu imaju najmanje par desetaka milijuna eura.db-izbjeglica

    Ne da postoje, nego ih je more i svima im od srca i iz dubine duše želim da im rad, u bilo kojoj branši da rade, procjenjuju istim tim metrom kojim oni Dalićev rad mjere. :heart: :blush:
  • ZGBhoy
    1.7k
    sorry stari, na tebe sam fakat zaboravil :monkey:
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Ne da postoje, nego ih je more i svima im od srca i iz dubine duše želim da im rad, u bilo kojoj branši da rade, procjenjuju istim tim metrom kojim oni Dalićev rad mjere. :heart: :blush:Neki tip

    baš to...

    ima dojam da je čovjek osvojio SP 2018, SP 2022, EP2020 i ovu ligu nacija neki dan... opet bi se našlo ekipe koja ne bi bila zadovoljna, jer ono...moglo se više.
  • Infinity
    16.3k
    Ja sumnjam da Dalicu netko moze zamjeriti rezultat. Ja ga ne volim, antipatican mi je, ali za rezultate mu nemam sto za reci, a to bi trebalo biti mjerilo ako pricamo o kvalitetama i uspjehu.

    Osvojio je vise medalja nego svi hrvatski izbornici u povijesti zajedno, a manje je popularan od nekih koji su s Hrvatskom propustili plasman na veliko takmicenje (citaj Bilic). Onda dolazimo do toga da uspjeh ne znaci i popularnost i da je to razlog mnogih negativnih komentara, ali rezultati i dalje stoje i to bi njemu trebalo biti jedino bitno. On je na tu stolicu postavljen da bude uspjesan, a ne da bude popularan.
  • BornaPŽ1986
    1k
    On je na tu stolicu postavljen da bude uspjesan, a ne da bude popularanInfinity

    Nije moglo biti bolje receno, ja ga osobno simpatiziram dosta jer je covjek na mjestu a mislim da ce tek biti popularan za koju godinu jer mnogi nisu svjesni kakvog sad izbornika imamo i zamjeraju mu sitnice
  • Krizy
    43.2k
    U 7 kvalifikacija za EURO, Hrvatska je svaki put kući imala jedan remi i pobjede u ostalim utakmicama.
    U 34 utakmice Hrvatska je upisala 27 pobjeda i 7 remija, uz gol-razliku 83-16 :clap:
  • Mali Zeus
    12.7k
    Dugo nisam pročitao jadniji 'tekst'.

    Kao njegova vrijednost će se vidjeti kad odu nositelji igre. Zamisli izbornik bilježi dobre rezultate s nositeljima igre, ali autor teksta će procijeniti sve tek kad oni odu. Sjajno. On naletio na dobru generaciju i samo se vuče za njima i dodaje im ručnike. I to su ljudi koji pišu o sportu i nogometu.
    Mislim nije ni čudo da se takvi tekstovi pišu jer je i među navijačima narativ da on baš nije neki trener tj. još bolje da igrači sami slažu sebi momčad i taktiku.

    Isto se pričalo i za Ćiru i za Červara (famozni Pipe Smajlagić), a za Bilića se pričalo da se sve raspalo kad mu je veliki trenerski mag, koji je sve slagao zapravo, otišao.

    Ova usporedba s Hillom je umobolna, nemam druge riječi.

    Uostalom kaj i @db-izbjeglica kaže, ekipa je dobra ali nije toliko vrhunska da sama igra. Bekovi čisti prosjek, stoperi veliki talenti, veza vrhunska al na zalasku polako a prednja linija prosjek. I s takvom ekipom je Daliću najnormalnije da prođe grupu, ne da prođe grupu nego uredno polufinale, finale, četvrtfinale Eura, finale LN, nakon što smo se svako natjecanju mučili uopće proći grupu.

    Hebeni Damon Hill. :scream:
  • marcio amoroso
    36.4k
    Jel ima neki link za u21?
  • Droljo
    8k
    Hrt2 ili hrti?

    Da vidimo sad atomski napad beljo frigan!
  • Droljo
    8k

    Ili tu ak imaš šta od ovih programa
    rzagk6tdi8goezs1.png
  • San Lorenzo
    15.4k
    Izgleda kao jedna od onih utakmica koja završi nekim razočaravajućim nastupom i porazom od 2-0.
  • Nolifer
    8.1k
    Zanimljiva ova formacija 4-3-1-2 moram priznat, sa Baturinom kao polušpicom te sa Friganom i Beljom u napadu
  • Droljo
    8k
    Meni zgleda da je beljo u špici desno frigan lijevo kačavenda. Baturina desetka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.