• Captain America
    17.6k
    Već kreću likovanja od nekih antihrvata s juga. FujDrawTube

    Ajde nemojte gadit temu repke s tim smećem.
  • serbus
    4.1k
    Depresija teška , kako bi Vitasović rekao " Niš mi se ne da , samo bi leža".
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Ma ovo je čudo rezultat.
    Realno... ja u 80.minuti gledam popis igrača na klupi i jednostavno shvatim... u pm, mi nemamo koga uvesti u igru, osim sose i stanišića, ljudi su bočni igrači, a ovi na terenu igraju dobro...

    Njima s klupe ulaze carvajal, olmo, ansu fati, nacho, merino...

    Fali nam ofanzivne kvalitete...barem jedan!
    Valjda će netko izletiti u narednom periodu.

    Valja spomenuti da je reprezentacija u finalu uefinog natjecanja u jednom trenutku imala 4 dinamova igrača na terenu. Livaković, Šutalo, Ivanušec, Petković.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Neznam šta kažu službene statistike, ali po meni Šutalo naš najbolji igrač danas, čudo napada je zaustavio i presjekao.
  • Keyser Soze
    10k
    Povraća mi se od ovih floskula "srebro zlatnog sjaja".
    Ne, nije zlatnog nego srebrnog i nismo osvojili ničija srca. Zbog tog luzerskog stava gubimo finala u masu sportova i sve naše sportaše se od malena uči da smo mala država i da nema veze ak spušiš u finalu, tim se stvara luzerski mentalitet i zato u finalu chokeamo skoro svaki put. Rekao sam nakon Brazila, da su se ovi penali izvodili u finalu izgubili bi jer većini nas je neshvatljivo da Hrvatska može bit zlatna.
  • The Undertaker
    5.1k
    Po meni isto slabo vođenje utakmice danas. Izmjene Vlašić i Majer nisu donijele ništa. S obzirom na broj igrača izvan forme, dobro smo prošli. Ne možeš igrati sa Petkovićem kao sidrunom a bez krila.
    Šutalo danas u razini top svjetskih stopera. Perišić isto odličan.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Dalic nije opet uspio donijeti faktor iznenadjenja na turniru,po meni apsolutni promasaj pozicija Perisica.
    Kronicno ti nedostaje krilnih igraca uz nepozivanje Orsica i onda jos Perisica stavis na beka.

    Šutalo daleko nas najbolji igrac na turniru,kapa dole za danasnju utakmicu.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Kronicno ti nedostaje krilnih igraca uz nepozivanje OrsicaSvi na Sjever

    Daj ono, o čemu mi pričamo?
    Čovjek nije odigrao 45 minuta od SP... na temelju čega da ga pozove, igrač van svakog ritma profesionalnog nogometa. Skoro pa ekvivalent da netko kaže, zašto se mandžukić nije presvukao u sportsku opremu i uletio na teren...
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Pogledao opet penale...

    Baš loši izvedeno od majera i petkovića.
    Lovro išao isto kao i protiv brazila, po sredini...i tad je bilo klimavo, ovaj put je sreća jednostavno otišla na drugu stranu i pogodio je golmana u nogu.

    Petković...strašno mi je krivo, ali imam dojam da je ostao iznenađen što je simon ostao čekati i onda puknuo alibi šut.

    Možda se vidu moglo uvesti za penale, on je hladovina i laganica teška, uvjeren sam da bi zabio...

    Kako god, mislim da nam budućnost nije bila sjajna ni da je petko zabio, preostali su nam šutalo, erlić, stanišić, livaković i kovačić...

    Kova namjerno zadnji jer bi prije dao nasumično odabranom čovjeku sa tribine da puca penal... :lol:
  • Jaro
    7.3k
    Sutalo odlican, za obranu nemamo problema.
    Al naprijed - kad se Modric povuce (i Perisic) fakat smo sterilni. Petkovic je neiskoristiv ako nema krila koji bi skupljala njegove lopte i probijali strane dok on cuva loptu u posijedu naprijed. Danas je skoro svaki duel dobio, al nema ko peeuzeti. Majer i Vlasic uzasni nakon ulaska - umorni Ivanusec i Krama su bili 100 puta bolji nego ovi...
  • og1986
    2.9k
    Vidjeli su Španjolci da livi super brani prizemne i poluvisoke udarce i sve penale pucali visoko. Čak je i ta panenaka bila visoka.

    Jednostavno su se pripremili bolje za te penale, a i pomoglo je očajno izvođenje Majera i Petka.
    A igra ništa-ništa, samo je naše ništa bilo gore za gledat.
  • Ali
    2.1k
    A ništa, ako ništa drugo ostaje Modriću target da proba još na euro osvojiti nešto.
    Da je ovo uzeo 99% bi se oprostio sa peharom u rukama.

    Stručni stožer treba početi dozirati Luku, Kovu i Broza a ne trošiti ih do iznemoglosti.

    A prije svega Dalić mora slagati popis po pozicijama a ne što bi netko želio da se zove netko.
    Jednostavno Mišić tu mora biti kao zamjena za Broza. Oršić zamjena za Perišića na krilu. Ivanušec, Majer , Vlašić nisu krilni igrači nego vezni. Iskreno radije bih na desnom boku probao Stanišić i Juranović od prve stim da je Stanišić iza.
  • BigZ
    461

    Nista poraz, samo lekcija. Sto nam donosi sutra, sto iz ovoga mozemo nauciti, kako biti bolji...
    Nema kukanja, zasukati rukave i primiti se posla!
    Iako ne mislim da smo izgubili zbog tog mentaliteta, ovo sto radimo zadnjih 5 godina je izniman uspjeh i odraz pobjednickog mentaliteta. Nigdje nas nije bilo od 98', i sad bi osvojili sve zivo sto se moze. yeah right...
    Na dobrom smo putu, keep going i rezultati ce doci - to je garantirano!
    Mi nismo vise mali, mi smo veliki, mi nismo vise David vs. Goliath, mi jesmo divovi. Jebes te iritantne, ali i nebitne floskule koje bacaju mediji trovaci, ne sekiraj se zbog toga.
    "Be the change you want to see in the world".
  • Bruh
    925
    Ovo su tek početci naše borbe... koji nam se talenti spremaju u budićnosti se ne bi čudio da nastavimo ovakvim tempom Beljo, Frigan, Baturina, Ljubičić 1 i 2, ako Biuk da se vrati iz Amerike u europu a da ne spominjem mnoge potencijale iz čitavog svijeta gdje smo razasuti. Malo nas je al nas ima kak ide pjesma...
  • seljak86
    2.5k
    Osvojili smo 3 medalje u 5 godina, što je u nogometu ogroman uspjeh. Mi smo čudo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.