• Vučko53
    211
    Jel mi imamo ilakvu pouzdanu informaciju da se kod Petkovica stvarno radi o 200k razlike na plaći ili tu info imamo samo od novinara po kojima smo vec doveli Fruka, Vipotnika, Frigana?
  • Patrik11
    164
    Nije potrebno podcjenjivanje Bakrara ili vipotnika bakrar bi mogao biti top ima sve ono sto biscan trazi za svoj stil igre
  • Jurki
    11.9k
    Ove trenutacne zavrzlame oko budzeta me pomalo podsjecaju na pricu o Deportivu.
    Klubu koji je godinama “vozio u crvenom” di je imperativ bio ulazak u LP. Dve, tri sezone nisu uspjeli i znamo kaj se dogodilo s njima.
    Ovo vrijedi za sve nase klubove jer svi voze u crvenom.
    I ne, nije ovo opravdavanje stezanja remena na ovakav nacin i na igrackom kadru.
    Dal su kakvi stari kosturi ispali iz ormara to se ne zna.
    Moguce je isto da je u pitanju naruceno kmecanje u medijima od strane gazda klubova u hnlu jer je ocito dosel kraj preplacivanju igraca. Bilo je puno ljudi koji su bili na sisi i sad je ta sisa presusila pa ih to jebe.
    Moze biti svasta a moze biti i nista. Mozemo samo nagađati.
  • marcio amoroso
    36.8k
    ne vjerujem da imaš u blagajni 15 milja eura tj. znam da nema.deda

    Ne trebaš ni imati da bi nekoga doveo. Kako Dinamo ne dobija novce odmah tako i ne plaća nikoga odmah. Sve je to na rate i sa nekim vremenskim odmakom.
  • deda
    32.8k
    Da, ali moraš znati novčani tok tj. kad što odlazi i dolazi. A nitko ti igrača neće dati bez prve tranše odmah.
  • deda
    32.8k
    Nadalje mi nemamo pojma što je s revolving kreditom koji je spominjao Lesi da nas traže druge uvjete tj. garancije. Jesmo ga dobili ili ne.
  • LovroZG
    1.3k
    Teško je komentirat budžet kad ne znamo koji je i na šta se potrošio. S jedne strane je problem dat 5M za Frigana ili Vipotnika, a s druge strane se pak misli zbog ponude za Bakrara da će momčad bit skromna iako smo već za slične novce doveli Bernauera koji bi mogo bit pojačanje.

    Treba malo strpljenja prije takvih procjena.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Nadalje mi nemamo pojma što je s revolving kreditom koji je spominjao Lesi da nas traže druge uvjete tj. garancije.deda

    Lesicki? Pa on sere po novoj garnituri cim mu se ukaze prilika. Kaj se tice tih podmirivanja kratkorocnih obveza zaduzivanjem nije to nista neuobicajeno i uopce ne znaci da smo u financijskom skripcu. Naprosto nekad ne dolaze sredstva u klub tempom kao sto su rokovi za otplatu nekih obveza i to je to.
  • deda
    32.8k
    Ne moramo mi biti u škripcu na dugi rok, ali ako smo u škripcu na kratki rok, proći će nam prijelazni rok. Jebote, kako ovo lijepo ide u rimi.
  • miro
    4.5k
    Evo na tragu ovoga o revolving kreditu kaj je Deda napisao, a što je Lesički spominjao - to je ono što meni nije baš jasno, odnosno nije mi jasno zašto te stvari nisu javno dostupne. Ne znam, jel moguće da je to neka poslovna tajna - po ustroju kluba, ne bi trebalo biti tako, zar ne?

    Kad sam rekao da bi prodaja Šutala i Ivanušeca naznačila da smo u financijskoj gabuli, tu su mi neki odgovorili "pa dostupno je Financijsko izvješće". Ok, ali očigledno je da se ne može baš sve pročitati iz tog izvještaja
  • Infinity
    16.5k
    Ako smo u gabuli onda drugi klubovi dolaze s nizim ponudama, jer znaju da nam treba bilo kakva lova. Gledajuci poslovno, mislim da je bolje da nitko ne zna kakvo je stanje i da svi misle da imamo love na bacanje.
  • Armagedon13
    959
    Zar nije pandur rekao da je na računu ostavio 12M za pojačanja ?
  • NitkoBitan
    17.9k
    Revolving kredit je najbolje rjesenje za otplatu povremenih obveza i odrzavanje likvidnosti. Pustite Lesickog, kuzi se u te stvari da ne kazem kak. Pali mase spominjanjem kredita jer je to kod nas sinonim za nedostatak sredstava. Kredit ovaj onaj na kraju se gleda prihod i rashod tekuce godine. Mozganje za financiranje potreba, otplatu i slicne stvari ostavite ljudima u klubu koji su dobro placeni za to.
  • xyz
    840


    Pandur je smrad i lažov veći od onoga koji ga je doveo i klub...
  • deda
    32.8k
    Pa daj prestanite biti smiješni s takvim argumentima. Ljudi, Dinamo troši mjesečno 5 milja eura, a pandur je rekao da imamo 12 na računu. Jaka stvar u 3pm, to je iscurilo još u ožujku. Bitno je što se od onda dogodilo.

    Baš ste ko djeca ponekad. I možda je bolje da ne znate stanje u klubu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions