• BBBaranja
    2.6k
    Šutalo je za Erlića Franz Beckenbauer..
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Šutalo je za mene najveće iznenađenje možda čak ikada u dresu Dinama. Nikada, ali doslovno nikada nisam mogao pomisliti da će biti ovako dobar igrač.marcio amoroso

    Sjećam se kad sam ga prvi put gledao, na ramljaku... odmah sam rekao da će biti top igrač, mislim da negdje na sportnetu postoji i upis.
  • Orc123
    8.2k
    Jos dok je u Istri bio sam govorio da je top igrac....tehnika mu je strasna, brzina odlicna, pas igra na razini veznog, aticipacija top, postavljanje odlicno, skok igra solidna...top stoper!
  • Papastrumf
    12.5k

    Ja moram priznati da to nisam vidio kod njega nit kad je bio u Istri na posudbi. Mislio sam da će biti prosječan HNL igrač, dok sam za Gvardiola odmah pomislio da će biti zvijer od igrača kad sam ga gledao na Ramljaku, a i na prvim pripremama s dinamom.
  • deda
    32.8k
    Ja sam bio uvjeren da će biti dobar igrač, ali ovakvu razinu ni ja nisam mogao zamisliti. Vrlo je upitno tko će biti veći igrač, on ili Gvardiol. Do prije par mjeseci ruku bi dao u vatru na Gvardiola, ali više baš nisam siguran.
  • Crusades1986
    12.6k
    Na stranu tko ce biti veci ili bolji igrac, ali Sutalo mi se cini za razinu cisci i normalniji kao covjek u glavi.
  • deda
    32.8k
    Ja se skoro ne mogu uopće sjetiti ni jedne njegove izjave, istupa u javnost, nisam čak siguran da mu poznajem glas.
  • miro
    4.5k
    Ne kužim, pa kaj po tebi Gvardiol nije čist u glavi? Dečko ima 21 godinu i ničime nije iskočio iz okvira normalnog ponašanja
  • deda
    32.8k
    Tko prvi spomene izvjesnog gospodina iz Kaštela odmah će ban pokupit.
  • Crusades1986
    12.6k
    Nisam rekao da nije cist, nego da je Sutalo puno "zreliji i normalniji".
  • Crusades1986
    12.6k
    Ne preserava se u javnosti i slicne stvari. Samo to.
  • deda
    32.8k
    Mudro križar, mudro :cool:
  • Nino Bule
    13.9k
    Gvardiol je veci ekstrovert, ova je bas jako povucen decko kojeg vjerovatno ne zanimaju izlasci, cigare, alkohol, i to ce mu olaksat karijeru 100 puta
  • The Undertaker
    5.5k
    Šutalo je dvije godine stariji i oko njega nije bilo medijskog presinga. Gvardiol je odavno u top izborima najvećih potencijala i malo ga je "prebacilo" što, s obzirom na godine, nije ni čudno. Generalno, obojica su pristojni i korektni, i prema klubu i prema navijačima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions