• db-izbjeglica
    15.3k
    Nije simon ništa iščupao...jako loš penal petkovića.

    Grozno mi je kad netko tako fula penal. Zaleti se i pukni muški, ako obrani, svaka čast, ako fulaš cijeli gol, nema veze, ako pogodiš okvir gola, nema veze...

    Ne podnosim ova zastajkivanja...
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Spanjolci su pucali penale vrhunski, Livi nije ikao sanse. Kao sto @San Lorenzo kaze, nama krila igraju igraci koji nisu krila i onda nemas zamjena za trojku u vezi. Eh da nam je samo jedno brzo krilo...
  • Nolifer
    8.1k
    Falio je Orša...
  • Jaro
    7.3k
    a jbg kad se samoubio i jedino koje je u momcadi - stavio na beka...
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Kreću generali poslije bitke...
  • marcio amoroso
    36.4k
    Jedino šta ja zamjeram je zviždanje himni Španjolske. Apsolutno nepotrebno. Ja sam bio strašno ponosan kad smo aplaudirali Omišanima na kraju tekme.
  • Jurki
    11.7k
    S obzirom na mrsavu klupu, bez pravih krila ovo je odlican rezultat.
    Penali.. Španjolci pucali školske penale.
    Nema se kome kaj zamjeriti.
    Na kraju bolja ekipa osvojila i to je to.
  • Captain America
    17.6k
    Nadam se da će Orša rješit situaciju (doć kod nas) i vratit se u krug repke. Danas bi nam Orša iz Katara značio ko suho zlato.
  • seljak86
    2.5k
    Drago mi je za Olma barem
  • jp23
    2.6k
    Nikad mi nije jasno zviždanje himni bilo. Tolika razina nekulture i nepoštovanja, znači stvari koje se uče u prvom osnovne.

    Ima možda jedna ili dvije himne gdje bih razumio zviždanje, ali ovdje svakako ne.

    Glavu gore dečki, nagodinu EURO pa opet dati sve od sebe
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Nadam se da će Orša rješit situaciju (doć kod nas) i vratit se u krug repke. Danas bi nam Orša iz Katara značio ko suho zlato.Captain America

    Stara narodna poslovica kaže: Sam pao, sam se ubio...
  • miro
    4.4k
    I naravno tko će ti čestitat na 2.mjestu nego Hajduk :razz:
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Jedino šta ja zamjeram je zviždanje himni Španjolske.marcio amoroso

    Baš, seljačija na najjače...
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Španjolci bi drugačije pucali penale da je ovo finale svjetskog ili europskog prvenstva. Ne bi se usudili pucati panenke i u maniri Shearera svom snagom gađati pod gredu i u rašlje. Ovaj put težina susreta nije išla nama u korist jer je ovo nama bilo finale svemira, pritisak je bio ogroman pred 25 000 naših navijača gdje je cijela nacija bila pred ekranima i gdje je ova utakmica bila glavni događaj u državi. Španjolci su imali manji teret na leđima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.