• Mali Zeus
    9.4k
    Perišića na beku još mogu skužit, tim više kaj onda i Luka igra, al odjednom vratiti Vidu, koji se trebao već oprostiti i nije mi jasno zašto nije, u prvu postavu je idiotski.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Svaka cast na svemu ali Vida :lol:

    U ovu gore postavu ne vjerujem ni najmanje jer ce to biti standardno sa Sosom i Perisicem lijevo i Pasalicem desno, a Ivanusec kao i Orsic ce se morati nacekati za svoju priliku koju zasluzuje.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Nisam pratio grčku ligu, ali svi su pričali da je Vida imao odličnu sezonu pa je onda vjerojatno to i razlog

    S druge strane, Serie A pratim redovno i ono kako igra Erlić definitivno ne zaslužuje nikakav fix u prvoj ekipi. On je vrlo prosječan stoper
  • blackbully
    4.4k
    Vida je ove sezone uvršten u najboljih 11 grčke lige i osvojena dupla kruna sa AEK-om. Nije mi baš jasna pljuvačina po njemu... Po formi definitivno zaslužuje priliku ispred Erlića.
  • Sajla
    3.2k
    Vida je ove sezone uvršten u najboljih 11 grčke ligeblackbully

    drag mi je Vida, dečko je pozitivac, ali sam izgubio povjerenje u njega :( nisam gledao grčku ligu ali bilo mi je drago čuti da mu dobro ide, samo protiv Nizozemske ga čekaju igrači iz Liverpoola, Ajaxa, Rome, Borussije.. a ne iz grčke lige. dodatno me brine ako stvarno na njegovoj strani bude Perišić na beku. jer ako on koji put ode visoko, pa Vida ostane sam na tom dijelu terena, bit će čupavo. ne kažem da je Erlić bolje rješenje, nego da nam je ovo najtanja pozicija.
  • BornaPŽ1986
    1k
    ne kažem da je Erlić bolje rješenjeSajla

    Ja i dalje tvrdim da valjda Dalic vidi tko je u kakvoj formi i hoce li Vida ili Erlic. Opet cu reci covjek ima 2 medalje a i dalje mu se petljamo zasto ovaj zasto onaj. Istina Vidu sam ocekivao da ce se umiroviti jos prije godinu dvije od repke ali to je trenutno to, ne pratim ni njega ni Erlica ali valjda izbornik prati.
  • Sajla
    3.2k
    Ja i dalje tvrdim da valjda Dalic vidi tko je u kakvoj formi i hoce li Vida ili ErlicBornaPŽ1986

    ne tvrdim suprotno, samo kažem da mi Vida ne ulijeva povjerenje onako kako bih htio ili kako je to nekad bilo. nije to moja racionalna odluka nego osjećaj. valjda na treninzima vide tko je u boljem stanju, ja to sigurno odavde ne vidim :) Erlić-Šutalo su dobro odigrali kad su dobili priliku i bila je to dobra odluka, a isti ljudi sad biraju i navodno su se odlučili za stoperski par Vida-Šutalo pa se nadam da je i to dobra odluka.
  • Fanboy
    2.1k
    Znači moguće je da krenu čak 4 naša( Livi, Šutalo, Ivanušec i Petko)....Ovi na Slobodnoj Dalmaciji će pozeleniti, sva sreća da Šapit ne prenosi...
  • luka modic
    608
    Po ovom izazovu na hns yt kanalu čini mi se da Vida ne prati nogomet nikako,Livi me čak iznenadio znanjem
  • Keyser Soze
    8.1k
    Vida se glupira, Livaković me iznenadio da nije znao zadnje da je slika Del Bosquea.
  • luka modic
    608
    da jedino ta zadnja slika al ostatak je otprilike sve znao
  • Mali Zeus
    9.4k
    Znači moguće je da krenu čak 4 naša( Livi, Šutalo, Ivanušec i Petko)....Ovi na Slobodnoj Dalmaciji će pozeleniti, sva sreća da Šapit ne prenosi...Fanboy

    Otkud ti Petko?

    Zalizani nam se ulaguje izgleda nakon što je još jednom zaobišao Mišića.
  • superhik
    10.2k
    Dalićeva kuća u Novalji danas

    wgolp2w5cst14hi4.jpg
  • Droljo
    4.8k
    Bolesnici
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.