• Kujtim Shalla
    3k
    Meni je to dokaz da mi scoutske službe nismo imali i da je vlak pijanica i kraj priče. Jer sama priča da je barca za njega zainteresirana, da su vidjeli u njemu nešto mene brine više od svega
    On je nemoguće postao ogroman potencijal zadnjih 6 mjeseci, nego je to bio i prije. Kažu bio kod nas, trenirao, hmmm on je kod nas trebao onda i ostat. Ali nismo Tad očigledno imali kompetantne ljude u struci. Nije ni čudo što ih dario tjera sve po redu. Neka Se završi na ovome dečku i da nam takvi talenti ne promiču više. Sad je suvišno pričati o tome da je nama preskup u da je mnogo 5 milja. Mi smo ga trebali dovest mukte. Još davno. Sad je prošao vlak, hehe Majo Vlak
  • Nino Bule
    13.9k
    Ko kaze da on ista vrijedi, za 3,4 godine ce biti u drugoj poljskoj a sad se histerizira da smo ispustili kapitalca, ovaj posao je mutan da ne moze biti mutniji.
  • BBBaranja
    2.6k


    Ja sam ga gledao jučer u doigravanju za ostanak u ligi,bio je najjači na terenu definitivno..
    Podsjetio me na Joška kod nas,lakoćom iznese loptu na protivničku polovicu,jak u duelu,sve u svemu zanimljiv igračić..e sad to je ipak druga hnl,jel materijal za nešto više ja nebi znao :grin:
  • NitkoBitan
    17.9k
    jer nemam drugog objasnjenja zas bi netko dao 5m eura i naknade Kustosiji.flexXy

    Bas me zanima koliko ce para zavrsit u Kustosiji od tih 5 milijuna.
  • Hamed Kone
    29
    Taj klinac je osvanuo u novinama prije godinu dana .. kao OM je pokazao interes ali nekaj nije u redu s papirima ili radnom dozvolom ili nekaj..nebitno.Bio je u maksimiru , trenirao par dana i poslije toga ni riječi o njemu. Tada me zainteresiralo pa sam malo kopao i vidio da je Faye igrao na SP/U17 , no zanimljivo je da je tada imao nešto više od 15 godina. navodno je odlično odigrao protiv Španjolaca...
    Slijedeće kaj sam vidio da je 6 mjeseci nakon toga osvanuo u Kustošiji .. Gledao sam ga na proljeće 4-5 puta .. mislim da je dečko igrao sa pola snage i pazio da se ne ozlijedi po našim oranicama...Po meni odličan potencijal.. Jednostavno nisam mogao vjerovat da ga naši nisu uzeli...Navodno je problem bio Bara i visoka plaća koju je tražio za njega te provizija... Svojevremeno je i Gabriel bio preskup ( čitaj ,nema nitko ništa od tog transfera) .. pa je završio za 25 milja tam di je završio..
    Zanimljivo je kako nije preskup onaj kojeg su kupili za 2 milje (a po TM je vrijedio 350.000 ) i koji nemre prismrdit prvoj momčadi, a jedan od potpisnika tog transfera završi u klubu , kao zamjena onom koji je uz Čačića kumovao istom. Znači , te provizije itd ne smetaju. Neke se stvari kod nas očito ne mjenjaju bez obzira što određenih spodoba više nema.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Svojevremeno je i Gabriel bio preskupHamed Kone

    Ako se dobro sjećam, za Gabriela su tražili 4-5m što Dinamo tada nikako nije mogao isplatiti. Ne vidim problem u tom, pre skup igrač i nikom ništa
  • Hamed Kone
    29
    3.5 milje .. to svakako nije skupo za igrača koji je bio takav potencijal. Igrao je jednu tekmu , protiv Rijeke i sam ih zaustavio .. Problem je bio u tome kaj našmrkani nije imal tal u tom transferu..
    Al to je prošlost.. nebitno :up:
  • Krizy
    44.2k
    Neka njega u Barci B , doći će u Goricu za 2 sezone i to je to.
    Ne bih dao 500k za njega.
    Za taj novac dovedemo iskusno krilo i već potpisan stoper, koji mogu igrati bitnu ulogu u europi, a 5 milja za potencijal s kojim bi primali golove kao Kustošija u 2.HNL i koji bi se učio u Dinamu, hvala ali ne, prerasli smo to prije 5-6 sezona.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Barcelona kupi 50 ovakvih igrača i od 50 uspije njih 5 tako da ne treba nužno značiti da je ovaj iz Kustošije avion samo zato što ga je Barcelona uzela

    To samo znači da Barcelona može trošiti novce ko pijani milijarder. Svi klubovi iz svjetskog vrha tako lupaju transfere pa dovedu 50 Palaversi, Fayea, Vuškovića i Delača od kojih 90 posto njih nakon 2 godine završi u nekom belgijskom fenjerašu. Takvi klubovi imaju dublji džep i mogu istrpiti ovakve ludosti jer realno ludost je dati 5 milijuna za igrača kojemu je najozbiljniji tim protiv kojeg je igrao NK Rudeš a najbolji igrači protiv kojih je igrao Pasariček i Rešetar.
  • Orc123
    8.2k
    Gledao ga par tekmi i odusevio me...ima 18g a fizicki i inteligencijom nogometnom bas dominantan....steta d ga se nije ugrabilo kad je bio slobodan jer je u Dinamu trenirao i podlje toga ga Bara uzeo u agenciju....decko uz pravilan razvoj ce biti zvijer!
  • Hamed Kone
    29
    iskusna krila , bolje rečeno jer tu smo najtanji i lijevo i desno..
    Za 7 dana su pripreme , nadam se da rade na tome
  • serbus
    4.2k
    Po meni nabildani transfer da Kustošija normalno posluje sezonu, a Bara će im uletiti za Olma ili nekog drugog svojeg igrača, nešto treće svojim vezama.

    Svi sretni Barca daje ovako i onako velike novce za potencijale, Bara je već respektabilno ime za ovo područje ispaltiti će se to Barci kad tad... Bara sretan klub mu mirno posluje sezonu.... A crnac je u Barci di ćeš bolje.
  • Orc123
    8.2k
    Ma definitivno nas ne bi kostao toliko, tu su neke druge stvari u igri ali vrijeme ce pokazati da li smo trebali riskirati 3-4 mil eura.....pa cemo onda suditi
  • Mali dioničar
    15.5k
    Vidim divi se agentu koji je klub bacio na predzadnje mjesto 2. lige, ali super prodaje igrače.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Moze mali bit dominantan il kakav vec u 2. HNL ali nama treba netko iskusan na lijevom beku koji bi se odmah adaptirao i igrao na jesen europska natjecanja. Davati par milja za potencijalno pojacanje (moguci promasaj) kojeg bi trebali trpit neko vrijeme... ne hvala. I da bude vrijedio za par godina 20-30 milja ne bi mi bilo zao. Uostalom Bara je navodno Dinamovac pa nam ga je mogao ponudit za dosta manju cijenu i ako vec vjeruje u momka onda nek bere postotak od daljnje prodaje...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions