• db-izbjeglica
    12.6k
    Bravo, dečki! Očito je Oliver donio dobru odluku za sina prošlo ljeto.Captain America

    najtalentiranija generacija ikad osvojila točno 0 trofeja!


    toliko talenta i truda, a mlohava ćuna! :lol:
  • NORTE
    8.9k
    Čestitke junorima dinama na tituli i osiguranom plasmanu u Uefa Youth League.
    Želim im da igraju grupnu fazu s istim protivnicima kao i seniori.
  • San Lorenzo
    11k
    Lassie i Medo su vjerojatno najteže podnjeli ovih zadnjih 10 dana Dinama, Futsal, pa veliki Dinamo na ispunjenom stadionu, sad nikad lošiji juniori, škola pred raspadom osvoji naslov pred generacijom kakvu Mliječna staza još vidjela nije.
    Ludilo, to može samo Dinamo, pojedite si iznutrice hejteri. :kiss:
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Pojest ću svoju trenersku diplomu ako Vrbančić ne postane igrač.
  • Fanboy
    2.1k
    Za te klince je najvažnija sredina i trener koji će im omogućiti pravilan razvoj...Nisam za to da se previše klinaca pridruži A momčadi jer mi se Bišćan baš ne čini kao trener koji će im davati prilike, nije ni sad previše kada se osiguralo prvenstvo izuzev Topića..

    Imaš Hajduk, Osijek na novom stadionu, Rijeka će bolje ući u sezonu, Ligu Prvaka te veće ambicije tako da nema puno prostora za stasanje. Međutim, treba vidjeti koja će biti ekipa za razvoj kada završe juniorski staž da stasaju u igrače. Tu treba biti dobar trener koji će ih znati afirmirati. Prošla godina mi se baš i nije svidjela sa tim posudbama, dosta nasumično gdje se baš nisu naigrali i dosta su šetali sa posudbama.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Bišćan je izjavio da mu u kadru trebaju 22 igrača plus 3 mlada. Ja se nadam da će u ta tri mlada obavezno ući Vrbančić. Iako je najmlađi u momčadi i danas je pokazao da je nositelj i realno najbolji igrač momčadi.

    Topić će dobiti takoder jedno od ta 3 mjesta, a za trećeg je baš teško prognozirati. Na osnovu današnje tekme bi rekao sigurno Brkljača, ali je isto tako Gurlica imao super nastupa, a ne smijemo zaboraviti ni Živkovića koji bi također mogao biti taj.

    Lukanić po meni treba na posudbu u nekog prvoligaša i neka se izbori za minute i povratak u Dinamo.

    Od ostalih potencijal vidim u Šakoti i u dva mlada napadača Koščeviću i Ilečiću.

    Ja osobno u Čaiću ne vidim neki potencijal, ali je on dobio profesionalni ugovor pa se na njega sigurno računa.

    Rezime je po meni da Vrbančić, Gurlica i Topić idu u kadar prve momčadi.
    Živković, Brkljača, Lukanić i Šakota na posudbe u prvoligaša gdje će dobiti minute.
    Ostali juniori ili filijala u drugoj ligi.
  • miro
    3.1k
    slažem se, ali nekako mi se čini da bi Brkljača mogao biti 3.
  • Juznjak
    2.9k

    Zaboravio si još dodat i Rukavinu. Borba je za ta tri mjesta, ali dijelim isto mišljenje za trojac koji si napisao za kadar prve ekipe.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Zaboravio si još dodat i Rukavinu.Juznjak

    Vjerojatno zato što sam ga danas vidio na štakama pa sam ga u glavi prekrižio za pripreme. Ne znam koliko je teška ozljeda i kad se vraća, ali da, on potencijal ima sigurno.
  • Rex Ramae
    2.3k
    Vrbančić je ako se ne varam isti profil igrača kao i Baturina pa bi mu taman ova sezona bila idealna za prilagodbu na višu razinu i da ulazi umjesto Martina.

    Također, bilo bi dobro da se dovede iskusan stoper, mlađa verzija KTC-a pa da uz njega stasa jedan od dvojice Živković-Gurlica.
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Bišćan se sigurno neće toga 22+3 držati ko svetog pisma. Tko zasluži, ići će na pripreme sigurno
  • Nino Bule
    11.3k
    Ici ce na pripreme puno juniora jer nam fali igraca zbog lige nacija i u21 prvenstva, nakon priprema vjerovarno planira zadrzat 3,4 klinca i to je to
  • LovroZG
    1.3k
    Pripreme će bit prilika za sve te klince da se nametnu. Počinju sredinom lipnja, a prva tekma nam je Superkup 15.7. tak da će imat dosta vremena za kvalitetan rad.
  • Patak
    2.2k
    Ali nisu svi ti klinci izlazno godište juniora. Npr. Vrbančić i Koščević su 2005, oni i sljedeće godine mogu igrati u juniorima. Brkljača i Topić su 2004, njima je juniorska karijera završila i mora im se naći rješenje - posudba, priključenje 1. momčadi ili raskid ugovora.
  • Mlađi referent
    10.3k
    Dečki su osvojili U-15 Malmö trofej

    7mfius0ab0n9ygu4.jpeg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.