• Gelipter
    3.4k
    Čestitke mladićima na naslovu! Ovaj je posebno sladak.
    Juniori, seniori, futsal... :cool: :victory:
  • Nino Bule
    11.4k
    Nema se kaj reci, decki rutinski danas
  • Boysica
    447
    Cestitam svaka cast juniorima .
    Slatka pobjeda
    Zacinili plavu sezonu
  • thomas22
    256
    Slatki naslov i bravo za juniore!
    Vrbančić, Šakota za desetku, Brkljača za +10!
  • Armagedon13
    958
    Iskreno ja ne vidim što to Topić ima da može participirati na seniorskoj razini
  • Bosna86
    11.6k
    Malo teška izjava za momka koji je dao 2 gola u ključnoj utakmici sezone
  • marcio amoroso
    32.2k
    Koliko gledatelja cca?maksimirski istok

    1.700
  • Ali
    1.9k
    Gledajući ih uživo , da ih neznaš i da te netko pita koji broj nosi igrač koji ove sezone ima najviše minuta za prvu momčad seniora nikad nebi pogodio da je to broj 7.
    Kada pogledaš završnu statistiku , danas dva gola rekao bi netko Topić ubija u juniorima. Meni potpuno neuvjerljiv, čak na tribini pored mene su bili neki dečki rekao bih kadetski uzrast i oni se čude potezima tipa, stalno prebacuje na lijevu, dugo se namješta, slabo koordiniran.

    Inače čestitke juniorima na tituli, pokazali su da mogu puno više nego su to prezentirali u jesenskom dijelu.
    Vrbančić, Šakotu i Brkljaču priključit prvoj momčadi i davati od početka priliku svaki put kad riješimo u prvom poluvremenu rezultatski neizvjesnost. Mislim da se u njih trojicu vrijedi uložiti da bi mogli za dva godine igrat značajnu ulogu u hnlu.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Vrbančić klasa iznad svih. Brkljača jako dobar.

    Čestitke dečkima na tituli!!
  • Captain America
    13.7k
    IMG-2114.jpg

    Bravo, dečki! Očito je Oliver donio dobru odluku za sina prošlo ljeto.
  • plavi72
    704
    Obitelj Dinamo "otrese" prgavu familiju !
    Čestitke juniorima !
  • masacusec
    3.1k
    Mali ima veća muda od mnogih 35-godišnjaka.
  • xavier
    11.1k
    Službeno kažu 1707Antisha

    Toliko je ljudi očitalo ulaznice na skener i prošlo kroz kentaur. No je sam bio sa sinom i samo su nam mahnuli da prođemo kroz vrata pored kentaura što će reći da nismo u tih 1707, a sigurno nismo jedini.
  • Nino Bule
    11.4k
    U15 na turniru u svedskom nakon sto su jucer dobili obe utakmice i danas su dobili obe (neki finci, švedi te red bull leipzeig i benficu) te igraju finale protiv seville sutra
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.