• Dudu
    2.6k
    Karikiram, spomenuo sam tog jednog igrača, a važnije je od ulaznica, marketinga, sponzora, iz tog se očitava stabilnost kluba, Dinamovi prihodi iz tih izvora su gotovo nikakvi, za nas su nabrojani klubovi po tom pitanju svemirski brod..
  • Neki tip
    19.6k
    Možda će netko reći - pa zašto ne bi za toliko prodao i Dinamo? Danima čitam kako Dinamo ne bi trebao pustiti Olma za ispod 50 milijuna.. je, kad bi netko dao toliko.

    Nije isto prodavati igrača iz HNL-a i iz portugalske lige. Kao sto nije isto prodavati iz Benfice i Dinama, Dinama i Gorice.. neki dan onaj njihov sportski reče da prodaju Lovrića iz Dinama, vrijedio bi 5 milijuna. Točno. Kao sto je tocno da ce ga prodat za 2-3 i biti presretni. Jer nisu Dinamo.

    Da se razumijemo, na navijacima je da se nadaju rezultatima, a ne uspjesnim prodajama. Tu su isti stavovi i na Sjeveru i na Zapadu. Ali, jebiga, ne zivimo u balonu u kojem igraci igraju za jubav i dispet. A nas klub rez koje ima sigurno ne bi imao da zivi od nasih ulaznica i suvenira. To je tako i u Benfici i Ajaxu pa je sasvim sigurno i u Dinamu. Pitanje je jedino, u sto se ta lova ulaze.. ali to.je druga tema.
  • Infinity
    15.4k
    Ma razumijem te. Dinamov proracun je 40-45 milijuna, a zadnji put kad je Benfica uprihodila manje od 40 milijuna eura samo od transfera je bilo u sezoni 2009/10. Jako cesto potrose citav Dinamov budzet ili pribliznu cifru na samo dovodjenje igraca, a gdje su ostali troskovi?
  • Dudu
    2.6k


    Sve stoji, evo za Olma čini mi se Englezi nisu zainteresirani, a osim njih ne vidim koji klubovi si mogu priuštiti 20+ milijuna eura za Olma, jer Sevilla i Valencia se istrošile, Real i Barca imaju sasvim druge prioritete, Talijani nisu nešto ni zainteresirani, Bayern je preškrt.. Očito misle da HNL nije mjerilo kvalitete da bi iskrcali tolike novce, jer evo službenih ponuda za njega nema. Osobno smatram da je to bagatela za iole ozbiljan klub, kakve sve debile skuplje plaćaju..
  • Dudu
    2.6k


    Pa da, jednostavno Dinamo ne ovisi ovdje sam o sebi, jer dok od HNLa za TV prava i nagrade ne dobijes više od 1,5 milijuna eura šta pričati dalje. Ovisiti o Uefinim nagradama i prodajama je pravi Survivor :D
  • Beowulf112
    301
    Dani torpediraj nas u LP i mozes ici ako dode ponuda od bar 40 miliona.Pa realno da ste i vi u kozi od tog decka gledali bi ici u neki veliki klub.Nema mu se sto zamjerit.Bilo bi mi drago da ostane ali zovu barce,reala ili nekog drugog kluba iz liga petice je tesko odoljeti.Cifra od 30 miliona je smijesna.Nadam se da se nasi sale.
  • Kwedi
    3.8k
    Dani torpediraj nas u LP i mozes ici ako dode ponuda od bar 40 miliona.Pa realno da ste i vi u kozi od tog decka gledali bi ici u neki veliki klub.Nema mu se sto zamjerit.Bilo bi mi drago da ostane ali zovu barce,reala ili nekog drugog kluba iz liga petice je tesko odoljeti.Cifra od 30 miliona je smijesna.Nadam se da se nasi sale.Beowulf112

    Kao da čitam naslov članka na Sportnewsu od Branka Tuđena :smile:
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Btw. molim vas recite mi da se spominje igdje bilo kakvo pojačanje na zadnjem veznom. Bjelica je odličan u dosta stvari, ali ako ne dovede zadnjeg veznog procjena potrebe za pojačanjima nije jedna od njih.
  • Eduardo
    18.1k
    Nemam ništa protiv da se dovede i desno krilo... Pun mi je k**** Izeta i njegovog iz******nja na terenu.
  • Infinity
    15.4k
    Eduardo
    356
    Nemam ništa protiv da se dovede i desno krilo... Pun mi je k**** Izeta i njegovog iz******nja na terenu.
    Eduardo

    I mene vec zivcira, a prilicno mi je drag. Mozda da se sad ozbiljno razmisli o Lazaru :cool:
  • marcio amoroso
    33.8k
    Ma da je Izet zabio ono sto je završilo na prečki drugačije bi se pričalo o njemu. I onaj udarac u prvom mu nije bio loš. Sa dva gola bi bio heroj. Uopće je tanka linija između heroja i budale. Ne branim ga i definitivno može i mora bolje ali nije jedini ili najveći krivac za 1-1 u ZG.
  • Maki17
    182
    E da je zabio dva gola onda nek se šeta kao Messi, ali nije zabio i igra preko k...a. Klupa pa neka igra Beli, Kadzior svejedno. Oršić je odigrao slabije ali njemu ne zamjeram jer je trkački sve odradio
  • xavier
    11.4k
    To je ono što moramo prihvatiti. Izet ima krasan dribling i sjajan udarac, ali nije baš od onih koji uvijek daju "120%", dapače. Ako ćemo realno, da je uz kvalitete koje ima još i fokusiraniji na nogomet odnosno motiviraniji davati sve od sebe, onda ne bi igrao u Dinamu nego u puno jačem klubu.

    Prošle sezone je najbolji bio upravo u ovim kvalifikacijama i općenito je u prvom dijelu sezone bio među najboljima u europskim utakmicama. HNL nije previše igrao, a nije baš imao ni volje. Očito je to bila win-win situacija. Klub je imao igrača koji radi razliku u Europi, a on sam nije morao "ginuti" na terenu dvaput tjedno. No ovako nezainteresiran definitivno ne opravdava svoju plaću. Možda mu Mađari nisu dovoljni da se nabrije.

    Uglavnom, nama sigurno treba takav igrač, ali mora ipak podići razinu zalaganja...
  • The Undertaker
    4.4k
    Mislim da ste malo krivo procijenili Izeta prošlu utakmicu. Njegovo zalaganje gledam kroz povratnu trku i mislim da je uvijek ispratio svog igrača. Druga je stvar da mu nije išlo jer nije u formi. Ali i tako je bio jedan od opasnijih po gol.
  • Maki17
    182
    Koju si ti utakmicu gledao, Haister je izgledao ko Marcelo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions