• Dragon1Warrior123
    2.9k
    malo mi je pao u očima Olmo sa ovim izjavama da je vrijeme za iskorak... sve je u redu ako on to misli, ali to govoriti u novinama. Za to bi meni sjedio na klupi godinu dana pa nek si misli
  • Bosna86
    11.6k
    Sve dok igra i ne bojkotira na terenu nek prica ono sto misli... A i ono sto mediji napisu najcesce je izvuceno iz konteksta
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    ma meni samo smeta to što si igrači svašta uzimaju za pravo u Dinamu, da je ovo napravio u bilo kojem klubu u Ligi petici sjedio bi na klupi, al jbg ipak smo mi IMPORT EXPORT tvrtka pa si to igrači uzimaju za pravo...
  • Neki tip
    19.6k
    mislis kao sto je Modric napravio u Tottenhamu, Lukaku u Man u, Neymar u PSG-u, da ne nabrajam beskonacno..? :smile:

    Zakljucak ti ne stoji. Olmo profesionalno odrađuje svoje ugovorne obveze, pristojan je prema svima, korektan prema klubu. Zbilja ne mozemo ocekivati da mu je Dinamo sto i nama.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Dobro istina, ali svejedno ovo ne odobravam. Da se govori da si prerasto klub koji te stvorio i od tebe napravio to što jesi, meni je to nekako neukusno. Ali nema veze neka samo obavlja svoje obaveze kako treba i nek ide na 100% i oprostit ću mu. Samo ne volim da se govori da želi iskorak ili je prerastao klub, jer to i novine cijelo vrijeme potenciraju i tako nikad Dinamo neće moći doći na razinu jedne Benfice, Porta, Ajaxa, Shakhtar od prije par godina jer svi igrači nam odu prije nego što odigraju jednu sezonu na toj razini koja je "prerasla" HNL pa se prodaju ispod realne cjene. Ne kužim zašto recimo Olmo ne bi mogo ostat jos jednu sezone ili pola sezone. Nabit brutalnu statistiku i odma otič u neki jači klub i imat skoro garantirano mjesto u prvih 11...

    Možda gledam na to malo naivno i dao je i Olmo puno klubu, ali nije Dinamo mali klub da si ga nekon jedne dobre sezone "prerasto"...
  • Kwedi
    3.8k
    To je floskula, odnosno frazetina u kojem se na finjaka želi reći "pustite me van"
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    to i mene brine, a to znači da će otići u svakom slučaju i to ispod realne cjene...
  • xavier
    11.4k


    Nije stvarni život FM, a kako su ti i drugi napisali, takve su stvari govorili i igrači u puno većim klubovima od Dinama. A govorili su ih i u Dinamu puno slabiji igrači od Olma.

    Ne znači to da igrači sazivaju presice kako bi objavili takve stvari, ali ako ih novinari već pitaju, onda između redaka kažu da bi bilo vrijeme za promjenu sredine.

    Uostalom, s njegovim sam se odlaskom odavno pomirio i manje bi me pogodio od Šunjićevog.
  • Kwedi
    3.8k
    Ne mora bit. Koliko su štakoru lađe potonule u zadnjoj sezoni kad je igrao u Dinamu jer su mu ratni drugovi Dudu i Čarli na inozemnom frontu,al je ipak smajli na licu bio od uha do uha kad se potpisalo s Torenhamom.
  • xavier
    11.4k


    Više je odlazak isforsirao Čarli koji je bio "ozljeđen" i nije mogao ni trenirati da bi samo koji dan kasnije, nakon transfera u City, odigrao utakmicu :blush:
  • Kwedi
    3.8k
    Ma govorim kak štakor nije preveć kmečao,a Čarli je ispao pizda
  • Neki tip
    19.6k
    hm, možda sam ja preveliki pesimist, možda su moja očekivanja skromnija, ali mislim da Dinamo nikad neće biti na razini Ajaxa, Porta i Benfice.

    Ne znači da ne treba težiti boljem, ali i otamo igrači odlaze u veće klubove, pred "veće izazove" i to obično nakon samo jedne, maksimalno 2 sezone u kojima se istaknu.

    Ok, ti klubovi obično prije toga naprave neki veći rezultat, ali sve u skladu s mogućnostima.. govorimo o bivšim klupskim prvacima Europe, o boljim ligama, jačim tradicijama, bogatijim gospodarstvima.

    Po meni, Dinamo se može i treba mjeriti sa Rapidom, Salzburgom, Spartom, Slavijom, Legijom pa i tim Ferencvarosem.. dakle najboljim klubovima svojih država sličnih nama po klupskim nogometnim uspjesima i potencijalu. Oni imaju nešto više love (ili bar ulažu više), mi malo više talenta i to je tu negdje.

    Možda je ne vidim što drugi vide, možda prenisko ciljam, ali doista ne zamišljam polufinala Lige prvaka.. :worry:

    Mogu razumjeti da je nekome igranje pred 30 umjesto pred 3 tisuće gledatelja svaki vikend napeto. Da želi protivnike koji će mu biti izazov. Kao što očekujem, naravno, da pokaže poštovanje prema klubu koji ga je stvorio na neki način i da poštuje ugovor.. Zasad ne bojkotira, ne prosvjeduje, ne cendra, ne radi ništa od onog što su, kako rekoše gore, radili i manji igrači od njega.. a što se događa i u većim klubovima od Dinama.
  • Infinity
    15.4k
    Dinamo treba kontinuitet od 20-30 sezona vrhunskih rezultata da bi bio razina Ajaxa i Benfice. Taj Ajax danas ispadne od Dinama, svima je iznenadjenje, ali je to i dalje Ajax kojem ce iduce sezone doci neki jaci klub koji ih nece podcijeniti zbog ispadanja od Dinama. Dinamo nakon pet dobrih sezona nece biti ozbiljno shvacen koliko ce biti Ajax nakon pet losih, jer ljudi imaju reputaciju. Meni je Dinamo sve, al pratim nogomet, nisam glup i zatucan da ne vidim realnost.
  • Dudu
    2.6k
    Ajax i Benfica su u zadnjih 10 godina okrenuli 2-3 milijarde eura, igraju u daleko jačim ligama, ne vidim nijednu stavku po kojima se možemo usporediti s njima.. Benfica uvalila Felixa za 126 milijuna eura = 4-5 godišnjih proračuna Dinama :D
  • Infinity
    15.4k
    Benfica uvalila Felixa za 126 milijuna eura = 4-5 godišnjih proračuna Dinama :DDudu

    Nije 4-5, manje od 3 :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions