• Eduardo
    20.1k
    Ima netko da razumije? :chin:

  • dZg1986
    519
    Sudeci po komentarima ispod koji se mogu prevesti, ovo su pusta nagadjanja i zelje. Sumnjam da je to nesto dogovoreno..
  • marcio amoroso
    36.4k
    Livi u Tursku neće sigurno.
  • Klenx
    5.6k
    Ako ide iz Dinama u Fener zbog 200 000 eura više, onda neka se uprava okani posla koji nije za njih.

    Ako ide tamo u klub koji će igrat ECL i to mu je privlačno, u klub koji mijenja i trenere i igrače kao čarape, onda nabijem i njega i Fener.

    Dinamo je duplo veći klub.
  • Nino Bule
    13.7k
    Dzaba upozorenja prije 2 tjedna da je suludo pisat tirade o klubu,upravi,igracu na temelju medijskih spekulacija, ali uvijek isto, ko muhe na govna idu clanovi zone novi clanak o kebabsporu koji za 500 tisuca eura odstete i 100k eura vecu placu dovode sve najbolje igrace dinama.
  • Captain America
    17.7k
    Jučer je Juranović u Sportskima napisao da dok se navijači i novinari bave Vipotnicima i Friganima, Darijo u tišini rješava skroz druge poslove.

    Sutra da objave članak kako je magare s brojem 10 od onih dolje na korak Dinama, napisalo bi se 10 strana ovdje o potencijanloj odšteti i taktičkim novotarijama koje će Igor koristit iduće sezone.
  • Jurki
    11.7k
    ali uvijek isto, ko muhe na govna idu clanovi zone novi clanak o kebabsporu koji za 500 tisuca eura odstete i 100k eura vecu placu dovode sve najbolje igraceNino Bule

    Respect na takvom upisu. :clap:
  • BornaPŽ1986
    1k
    Livi u Tursku neće sigurno.marcio amoroso

    I ja mislim, prije Villareal mada ako baš mora ići volio bi da ode u United pošto postoji mogućnost da De Gea ode. Sa navijačkog stajališta najbolje da ostane kod nas ali pita se nešto i njega, ako želi van zaslužio je.
  • Droljo
    8k
    Meni i nije jasno to da želi otić u Villarreal. Para ima, osvojit sa njima neće ništa. Ajde da ideš u real pa se nadaš osvajanju lp i prvenstva... Ono bogatstvo kad ti klinci idu u istu školu cijelo vrijeme, kad imaju ekipu u kvartu kroz cijeli život. Za par godina bude završio karijeru i imat će dovoljno vremena i para za turistički proći sve te destinacije koje se spominju svakodnevno.
  • Droljo
    8k
    I još nešto mi nije jasno. I u novinama i ovod se često spominje kalulu. Who the fuck is kalulu? Stoper milana? Ne razmem toliki hajp oko tog lika. Niš posebno
  • Rex Ramae
    2.8k
    Spominje se u kontekstu Šimićeve sposobnosti da otkrije "no name" igrača s velikim potencijalom budući je njega doveo iz Lyonove B momčadi za 1.2M a sada prema TM-u vrijedi 35M i bitan im je igrač ove sezone.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Meni i nije jasno to da želi otić u Villarreal. Para imaDroljo

    Svi oni sa vecim ugovorima su zivotno osigurani vec nakon pola sezone, ako primas 800.000€ godisnje mirni su ti buduci narastaji. Sad kad zbrojimo ako takve velike ugovore imas godinama vec te zaboli glava. A zamisli tek Halanda i ekipu koja toliko primi tjedno. Pitanje uopce jel on zeli u Villareal, to su mediji prenijeli, ali i da zeli kuzim zasto bi (vizija kluba, liga petice, infrastruktura, Spanjolska itd.).

    Who the fuck is kalulu?Droljo

    Kako pratim par Milanovih stranica i kako su osvojili prosli Scudetto, nacitao sam se kako je bio jedan od kljucnih igraca u obrani a doveden za smijesnu cifru. Sad za ovu sezonu nisam bas pratio pa ne znam kakav je ove ali ocigledno je netko napravio majstorski posao s njim.
  • bluepower86
    941
    Zasto nebi zelio otici u Villareal?Sigurno je drugacija atmosfera u La ligi,nivo profesionalnosti,kamp,stadion i jednostavno veci izazov za svakog sportasa.Da hnl ima top infrastrukturu i pune stadione nebi bilo tako ali je situacija kakva je.Uostalom Villareal je konstantan klub u europi i mislim da bi mu bila najbolja moguca odluka ako odluci napustit klub.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    ocigledno je netko napravio majstorski posao s njim.BornaPŽ1986

    Šimić.
  • Fanboy
    2.6k
    Meni i nije jasno to da želi otić u VillarrealDroljo

    Hrvatima je jako teško napraviti ekstra transfer na takvim pozicijama kao što su golmanske, tu prvenstveno dobivaju prednost domaći + par jakih ekstra klasa...Subašić je proglašen najboljim golmanom francuske lige, ali je put morao tražiti preko 2. francuske jer nije bio interesantan nikome iz liga petica. Livaković je proglašen najboljim golmanom europske lige pred 2 godine i sad je bio top3 golmana SP-a, prvi vratar momčadi koja je 2 i 3 na zadnja dva SP-a i kluba koji igra LP, pa mu je teško do reputacije.

    Villareal je odskočni klub, a radi se ipak o velikom klubu. Tamo 1991 su još igrači španjolsku 4 ligu, pred 25 godina su tek prvi put zaigrali prvu španjolsku ligu. U međuvremenu su završili 2 i 3 u vremenu dominacije Barce i Reala, osvojili europsku ligu 2020/21, dva puta interetoto kup , igrali su završnicu Lige Prvaka tamo 2006 godine, sjajna generacija sa Riquelmeom, Frolanom....

    Da ne govorim kako imaju sjajnu momčad sa legendama kao Pepe Reinom koji bi Livakoviću bio mentor, Raul Albiolom, Pau Torresom itd. Dolaze iz grada koji ima stanovnika kao Varaždin ili Karlovac, a stadion od 25 000 je uvijek pun i pola stanovnika je redovito na stadionu.

    On može braniti do 40-te bez problema, tek ulazi u najbolje golmanske godine. Stigne napraviti još jedan transfer bez problema....
    Da se mene pita, ostavio bih Livija bez pitanja jer takvu kvalitetu ćemo teško naći, a njegovo iskustvo je sad neprocjenjivo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions