• San Lorenzo
    15.6k
    Pa kad je tolko kompletan što nije jednu sezonu zabio najviše golova u hnl?Herñan Crespo

    Nogomet sam kroz prizmu golova prestao gledati s nekih 12 godina...svojevremeno mi je bilo teško ponekim navijačima Osijeka ili hajduka utuviti u glavu da Mirko Marić i Mijo Caktaš nisu bolji igrači od Brune.

    Segment da Dinamo nije napravio Europski iskorak u zadnjih 5 godina uopće neću komentirati...očito te pati gorčina izazvana neznam čime.
  • Herñan Crespo
    88

    Cekaj ti pises da je NAJKOMPLETNIJI jel ti znas sto ta rijec znaci ?
    Ako je najkompletnij ima i zabit najvise golove u hnl ili bar najvise za Dinamo.. to je jedan segment od nekoliko njih.. da je on najkompletnij ne znam po cemu je ?

    ne pati mene gorcina izazvana nego ti gledas kroz neke ljubavne naocale i nisi ni malo objektivan … da se radi o istoj situaciji o drugom klubu imao bi sasvim drugi pogled na to sve.. iskorak je napravio Dinamo.. no nemozes ti neki klub uvjerit da je igrac neka klasa sa ovim iskorakom… ko me ces ga prodat ?
    i ako je tebi izkorak ne primat 7 golova na jednoj utakmici i blamirat se onda okej.. no meni je za moj klub kao sto je Dinamo letvica puno visa ocito nego tebi.. jednostavno Petko se ne moze prodat za te neke pare koji ljudi laprdaju jer je on eto broncani reprezantivac.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Jer mi imamo klase Crespo tradicionalno u napadu. Apetiti nam rastu..
    nzlxrfue9yfa6dtk.gif
  • vjeko1701
    8.1k
    Najkompletniji znači upravo suprotno, ne da ima samo jednu izraženu statistiku nego da je solidan do odličan u više polja. Od toga da je drugi najbolji strijelac u europskim natjecanjima u povjesti Dinama do toga da je u samom vrhu svaku sezonu ako mu se gleda učinak G+A po odigranoj minuti. Nadalje, suradnja i izgradnji napada, kvalitetno razigravanje, kontrola lopte, pouzdan target-man za izlazak iz protivničkog presinga, vrhunska tehnika.

    I da, kaže se da je podignuta letvica...
  • Herñan Crespo
    88
    Najkompletnij znaci da ima neku dobru statistiku u svim segmentima.. a ne da je solidan… tako moze bit neko kompletan sa mizernom statistikom jer je izravna..
    Preko mobitela pisem krivo sam se izrazio… kako god bilo… samo pogledajte koje smo igrace prodali sve i kakve… a za njega nikad nije bila neka ozbiljna ponuda… pametnom dosta..
  • vjeko1701
    8.1k
    Koga smo kvalitetno prodali nakon kaj su mu izrasle stidne dlake? On je tu došao s 24, svi najveći transferi Dinama su već prodani do te godine. Ako se to gleda onda je po tome i Oršić bio škart...O Ademiju da ne pričamo. Livaković? Pff, sramota da nosi Dinamov dres, kaj ti znači biti najbolji golman SP-a kad te Dinamo nije prodao s 21 godinom za "sto milijona u Totić".

    Pametan sagledava sve okolnosti iza svojih tvrdnji i ne donosi površne zaključke.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Zasto se sve gleda kroz "ozbiljnu ponudu"? Jel vama u interesu ono sto ce prezentirat u Dinamu ili izvan njega?
    Mladi igraci su tu da pune kasu, iskusni da ih vode i da se klub razvija i rezultatski i financijski.
    Sta je akcija stari majstor izradio za ekipu, iskusan igrac koji pravi razliku i kada mu se ne da.
    Ako si pravi trener onda znas radit s razlicitim karakterima. Sto Petko donosi mi kupit ne mozemo, ali ajd da ga prodamo za ozbiljnu ponudu.
  • vjeko1701
    8.1k
    Daj mi rađe 10 generacija koje ruše tam neke Tottenhame, Atalante, Chelseaje i takvu bagru pa se prodaju za siću pri kraju karijere nego jednu koja ispada od velikana poput Branna, ode za 50 milijuna i onda osvaja sve i svašta sa Realima, Barcama i ne znam kim.
  • Herñan Crespo
    88

    Livakovic je najbolji golman na Sp ode na Zoni. Al ne u stvarnosti.
    Opet ja volim Dinamo no radi toga necu lagat sam sebe.
    Orsicev novac koj se dobio je prema mom misljenju top.
    Za Livakovica ces i sad jos dobit 10 miliona. Za Petkovica ako 5 dobijes prodao bi ga odmah. Mada i nama i njemu je najpametnije da ostane u Dinamu.

    Ti pomalo o mojoj pameti. Prica se o nekom biznis smislu o kojem ocito veze nemas.
    Ljudi pisu neke suludne cifre koje se treba dobit za Petka i kad se to demantira da je to realno preokrece se prica „daj mi neke bagre koj ruse tottenham pa idu za sicu“ preskaces temu. Slazem se i ja za to da bi radie takve igrace al necu fantazirat da te iste mogu ozbiljno unovcit
  • San Lorenzo
    15.6k
    Osvojeni dueli, iznuđeni fauli, osvojeni zračni dueli, pokretanje napada...to su segmenti koje netko tko pogleda samo rezultat na kraju utakmice i strijelce na istoj ne može vidjeti.
    Na kraju krajeva, čovjek je ove sezone zabio škarice u playoffu LP, asistirao za pobjedu protiv Chelseaja, asistirao protiv kasnijeg polufinalista LP, zabio na Stamford Bridgeu, zabio u 1/4 finalu SP, zbog čega je on za Brazilce ono što je Semih Senturk za nas...u HNLu direktno sudjelovao u 16 golova, u LP drži rekord za najviše duela u povijesti tog natjecanja...daj mi Petkovića s kutijom Marlbora u džepu radije nego Bundesligaša Kramarića svaki dan.
  • vjeko1701
    8.1k
    Od rukavicoševca lošiji nije bio...

    I evo sam priznaš da je i nama i njemu najbolje da je tu? Zašto? Mi boljeg baš ne možemo dobiti, ako i možemo, tu je jednu sezonu i onda smo opet na početku. S druge strane, ima on svoje felere koje će mu malo tko tolerirati a da je relevantan u europi. Lijepo nama, lijepo njemu. Mada ti onda izjava da bi ga prodao za 5 odmah nema nekog smisla. Bi ga prodao ili bi ti bilo najbolje da ostane?
  • Herñan Crespo
    88
    Najbolje bi bilo da ostane.. sad zavisi kolko smisla ima da ostane ako nece produzit ugovor.. najbolje bi bilo da ostane i produzi ugovor.

    Ako ne produzi ugovor i dodje ponuda od 5 miliona trebalo bi dobro razmislit

    Produzi li ugovor nebi ga prodao ni za 10
  • Fanboy
    2.6k
    Livakovic je najbolji golman na Sp ode na Zoni. Al ne u stvarnostiHerñan Crespo

    Livaković i Bounou su po 90% analitičara najbolji golmani SP-a, Livakovića utakmica sa Brazilom je valjda najbolja izvedba vratara na SP-u gdje je imao 11 obrana protiv najjačeg napada prvenstva, Alisson je imao 0. Bio Dinamovac ili ne, to su činjenice koje valjda je čitav nogometni Svijet vidio.

    Tu nema veze iz kojeg kuta dolaziš, bio je u vrhu svih statističkih kategorija, od penala do obrana tokom utakmice, čak je sjajno dodavao, igrao nogom te izlazio na lopte što su mu godinama bile mane...
  • vjeko1701
    8.1k
    Ispričavam se poslovni magnate mada nisam komentirao svoju neupitnu pamet, ne bi imalo smisla.

    Samo nije mi do kraja jasno kako je dobro skupit 5 milijuna kada ti LP donosi 5-6 puta više. Meni bi nekako bilo bolje i da ode besplatno za godinu dana al da u međuvremenu znatno poveća šanse da se plasiramo u LP a i tamo skupimo koji bod. Al to sam ja, poslovni troglodit. Prepuštam se evidentnoj stručnosti.

    Šimiću, čuo si, 4-5 milki u džep i nek ga voze!
  • Herñan Crespo
    88
    alisson je imao 0 obrana jer je osim gola petkovica nije bilo ni jednog udarca u njegov okvir. Al zato je alisson golman liverpoola osvajac liga prvaka i premier lige… ne znam sto si htio stime objasnit ? Da su analiticari menadzeri ili bi trebali bit? Tako ti mogu napisat volio Dinamo il ne cinjenica je da Livakovic igra 10 god HNL a alisson seria a i premier ligu..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions