• Mlađi referent
    12.3k
    Teško da Petko ikom vrijedi koliko nama
  • Klenx
    5.6k
    Dosta je prodavanja ispod cijene i jer netko "želi otići".

    Izvjesiti cijenu koja bi nas zadovoljila i bok.

    Mi da prodamo Petka za 2-3 milje, a nas da tovare Mierezima i Vipotnicima za 5.
    Ajde bježi.
    Rađe nek tu sjedi na tribini do kraja ugovora, iz principa, nego da ga damo za 2-3 milje.

    Nismo mi sirotinjski klub.
  • Captain America
    17.7k
    Očito je Čačke bio u pravu kad je rekao da je Oršin transfer jedan od najboljih u našoj povijesti :lol: /s

    Kao što rekoh, i da nam 10 ponude, ne bi pustio Petka s obzirom da je iduća sezona najvažnija u povijesti kluba.
  • blue heart 72
    1.7k
    Mislim da je vrijeme da se jednom postavimo i "malo čvršće". Dosta je tog prodavanja ispod cijene i kao da se izlazi u susret igračima zbog zasluga. Svi ti igrači su za vrijeme igranja u dinamu imali dobre ugovore, i to sa redovitim plaćanjima bez kašnjenja, a uz to su ne rijetko znali dobivati i premije. Kaj se Petka tiče, ja bi ga osobno najradije zadržao u klubu, ako se ne mogu dogovoriti za nastavak suradnje izvjesio bi odštetu od minimum 8 milijuna i gotovo. Ni centa manje. Pa samo mi računamo koliko ćemo uštedjeti na plaćama kada su u pitanju za naše prilike top igrači. Takve računice su u redu dok se radi o raznim Štefuljima, Tolićima, Špikićima i sličnima.
  • LovroZG
    1.3k
    Slažem se da je milja premalo za Petkovića, al ovdje neki kronično ne shvaćaju razliku između talenta i gotovog igrača sa "šarenim" karakterom ili recimo igrača u godinama. U nogometnom svijetu u kojem se polako za klince bez seniorskog nastupa daju milijuni talent postaje sve skuplji, a bez talenta teško da klubu kojem trebaju prihodi od transfera može preživit.
  • Mr Anderson
    8k
    Ovakve ponude za Petkovića ( ako ih je uopće bilo su uvredljive). Ako ne dođe ponuda od minimalno 5 milja, ne treba ga ni prodavati.
  • San Lorenzo
    15.6k
    Milijun eura smo mi platili Denija Jurića, blizu 2 milijuna Komnena Andrića...ako se trend ovakvih ponuda za Brunu nastavi, on ima ugovor još godinu dana, nek ostane i pomogne u pohodu na LP i osvajanje naslova...iduće ljeto može kud hoće...ako bude htio.
    Pričamo o najkompletnijem hrvatskom napadaču, osvajaču bronce i ponajboljem igraču europskog Dinama zadnjih 5 godina
  • deda
    32.6k
    Apslutno isplativije nek odradi ugovor do kraja ako ne dobivamo 5 milja na ljeto.
  • Captain America
    17.7k
    Što nam garantira i da dobijemo 5? Mi s Brunom znamo što dobivamo, a s Vipotnikom i Friganom se možemo samo nadati kao i s Drmićem pa eto kako je to završilo.
  • Armagedon13
    959
    Koliko se sjećam Bruno je stigao u prošloj rekonstrukciji momčadi,gol nije zabio cca 2 godine.
    Mijenjat će se igra možda i Drmić bude izgledao kao u Ri.Garancije u nogometu nema
  • Herñan Crespo
    88
    najkompletnij hrvatski napadac… nadam se da se šališ sa napisanim.. cinjenice govore neku sasvim drugu pricu

    Pa kad je tolko kompletan što nije jednu sezonu zabio najviše golova u hnl?

    Ponajbolji igrac europskog Dinama.. pa Dinamo nije nista posebno dostigao u Europi zasad.. imas klubova poput Basela koj su nivo Dinama koji su napravili ozbiljne rezultate kao polufinale Europske Lige, Osmina finala lige prvaka.. oni mogu na racun toga pricat o nekom europskom Baselu.. mi jos nismo u toj situaciji
  • vjeko1701
    8.1k
    Možda bi s Petkom trebalo nešto tipa 900k fiksno i bonusi 100k za ulazak u LP, 50k za EL, 10k po golu, 5k po asistenciji, duplo u europskim natjecanjima.

    Nikakva prodaja Turcima za šteku Malbora.
  • Ali
    2.2k

    Ovo se šališ, nadam se?
  • vjeko1701
    8.1k
    Sa sezonom ko ova, dođe do tih nekih 1,2 kaj traži.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions