• Infinity
    16.4k
    Ja mislim da Hajduk, Osijek i Rijeka mogu proci Partizana, kao sto i Dinamo moze proci Tottenhama. Puno toga ti se poklopi i taj dan prodjes jacu ekipu.

    A kad bi se kladio tko ce godinu kasnije otici dalje u EL ili KL? Naravno da bi ocekivao da je veca sansa da Tottenham osvoji EL u odnosu na Dinamo, kao sto bi i Partizanu dao prednost pred Rijekom, Hajdukom i Osijekom.

    Partizan se ove sezone mucio u Europi, ali su ipak imali dobru sezonu. Ispali su od ciprana u EL, pa su se malo mucili s maltezanima u PO KL. U grupi su dva puta dobili Kolna, a patili se s lijevim klubom Ceske. Uslijed najvecih turbulencija u klubu ispali su od Sheriffa.

    Oni ce mozda sad dozivjeti debakl, jer su u totalnom rasulu, ali su zadnjih godina definitivno za Hajduk, Osijek i Rijeku europski klub.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Široki isplaćen za Drežnjaka ...I klubu je skinuta blokada ..po riječima glavnog čovjeka u klubu više ne bi trebale biti blokade i klub bi trebao krenuti uzlaznom putanjom ...Ako je istina ovo za budžet sljedeće sezone bit će napokon gušt otići pogledati utakmice Cibone :)

    Evo da objavim nakon futsala još dobrih vijesti :)
  • Bruh
    956
    joj da se vrate na europsku pozornicu... Plako bi na finalu aba ko da mi je netko umro
  • Zagreb1992
    1.7k


    Upravo ciljaju i novi ti investitori na europu ..Štoviše Cibona se može prijaviti za europske natjecanja ako hoće :)
  • dZg1986
    520
    Jel se zna koliki ce im budzet bit?
  • Zagreb1992
    1.7k


    Prema pisanju Puljića ( inače dobar prijatelj Sesara i novinar SN ) 2m eura...to naravno znači slaganje solidnog rostera ...al to se može promjeniti sve oko cifre rostera
  • Oriens
    117
    Budući da ovdje ima fanova F1, a sljedeći vikend idem u Imolu na utrku, zanima je li netko bio na nekoj utrci? Imate li kakav savjet za udijeliti, nešto za što se svakako trebam pripremiti ili znati?
  • Papastrumf
    12.4k

    Trebas li suputnika? Kolega @Klenx je mislio ici, al nema s kime. Vec je bio na jako puno utrka, tako da ce svakako biti od koristi.
  • xyz
    840


    Jel može link na članak?
  • Zagreb1992
    1.7k


    Tiskano izdanje ..ako uspijem naći poslikam i stavim tu :)
  • Zagreb1992
    1.7k
    https://twitter.com/petrov_aco/status/1656949924356050944

    Po zakonu o sportu i Joke i Nikola Rukavina ne bi smjeli obnašati bilo kakvu funkciju s obzirom da se protiv njih vodi kazneni postupak ili su osuđivani ...Problem hrv košarke vam je opisan u ovom
  • Oriens
    117
    Zanimljiva ponuda, ali na moje iznenađenje suputnik je pronađen lakše od očekivanoga. Mislila sam da ću imati isti problem kao kolega.
  • ZGBhoy
    1.7k
    NBA

    76ers@Celtics

    Prve dvije trećine upravo završene u Game 7

    52:55 stoji

    Jayson Tatum on Fire kod Cetlticsa 25 ond 55 poena njegovi
  • flexXy
    2.3k
    Mvp Embiid nemocan pored Horforda. Tatum poludio dns nakon prosjecne serije, finale istoka nam je blizu.
  • Mali Zeus
    13.2k
    MVP Embiid malo bio loš u odlučujućoj tekmi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.