• ZGBhoy
    1.7k
    Tatum jučer Svijetska Klasa
  • Zagreb1992
    1.4k
    SC Derby dobio Partizan u pioniru...Zvonimir Ivišić uništio grobare sa 22 koša i 13 skokova ...Budućnost repke na unutarnjim pozicijama nam je brutalna
  • Patak
    2.3k
    Vanjske pozicije su nam problem, a one su ključne.
  • NORTE
    9.6k
    5 dana nakon ispadanja u Madridu Partizan doma izgubio od Studentskog centra u doigravanju Aba lige.
    Ako izgube i u Podgorici - ispadaju.
  • morales
    128
    moze li dinamo danas do pobjede u zadru
  • ZGBhoy
    1.7k
    Veceras prva Tekma u Eastern Conference Finalsima NBA Lige

    Heat gostuje kod mojih Celticsa

    Nocas su vec krenuli i Western Conference Finalsi sa pobjedom Denver Nuggetsa protiv LA Lakersa sa 132:126

    ocekujem NBA Finals Nuggets-Celtics mada je zelja Lakers-Celtics
  • Bruh
    901
    teško ali ipak pričamo o hrv košarci tak da je sve moguće
  • Captain America
    14.6k
    Perverzna utakmica Jokera noćas. Ne znam što je bilo Hamu da izađe s 3 guard petorkom na ovakav ofenzivni arsenal Nuggetsa, a cijeli playoff gaze s odličnom obranom. Prošlo mu je s Warriorsima, ali Nuggetsi su potpuno drugačija ekipa. Kasnije je uvidio svoju grešku i ubacio Ruija unutra tako da su ih Lakersi skoro i okrenuli. Mislim da ide ovo u G7 i da će Kralj to rješit onda u G7.

    Od Heata i Celticsa isto očekujem 7 utakmica i mislim da će Spo bit prevaga jer je Mazulla neiskusan u ovakvim situacijama.
  • Salva
    2.4k
    Ne znam gdje da pitam pa ću ovdje, možda netko iz košarkaških krugova to bolje zna. Zašto KK Zadar sve svoje utakmice igra na Višnjiku? Osim šta imaju 500 ljudi u prosjeku po tekmama, tamo čak i da se skupi 2000-3000 ljudi što je za našu košarku odličan prosjek, dvorana je opet i više nego poluprazna. Još k tome Tornado zauzme najgornji mogući sektor. Zar nemaju Jazine ili neku drugu dvoranu?
  • blackbully
    4.4k


    https://zadarski.slobodnadalmacija.hr/zadar/4-kantuna/do-prije-cetiri-mjeseca-puntamika-je-mogla-igrati-u-jazinama-a-od-1-rujna-zadar-ne-moze-dobio-je-zabranu-zasto-pitali-smo-hks-evo-odgovora-1229070

    Prolazio sam pokraj Jazina nedavno. Osim što je iznutra skoro pa neupotrebljiva, izvana izgleda kao poluruševina. Stražnji dio je ograđen kontenjerima, na prednjim ulazima i vanjskim prozorima su porazbijana stakla. Cijela išarana grafitima, fasada popucala.

    Mislim da osim Višnjika u Zadru nema dvorane koja zadovoljava sve uvjete HKS-a.

    Što se tiče Tornada... Bila je čini mi se prije par godina utakmica sa Cibonom kad su bili iza desnog koša i stvarno je grmilo. Daleko bolje nego kada su skroz gore.

    Uostalom, veću "nabrijanost" i atmosferu napravi onaj dio jugoistoka koji je uz gostujuću klupu. Tamo je uglavnom stara garda Tornada i klasični tovarski bolesnici i besramnici.

    Tornado je u zadnje vrijeme više manje grupa mlađih dečkiju koja se više fura na Torcidu i taj neki ultras đir nego što idu zbog samog KK Zadra. Čak nisu baš ni omiljeni među "običnim navijačima".
  • Eduardo
    17.8k
    Čudim se da nitko nije spomenuo kako je Jadran donio prvi naslov u Split još od 2005. godine u nekom 'momčadskom loptačkom sportu' (nogomet, košarka, rukomet, vaterpolo, odbojka, košarka). Uzeli su ga kontra Juga, 3:2 u serijama. To im je prvi naslov u povijesti dok Jug ima 17, a Mladost 11. U zadnje tri godine na tronu su se izmijenila tri različita prvaka; Mladost, Jug i sada Jadran.
  • Neki tip
    19.6k
    To im je prvi naslov u povijestiEduardo

    Vjerojatno si mislio na Hrvatsku, ali ne prate svi vaterpolo pa je ovo ipak malo "misleading" informacija.

    Jadran je ipak višestruki prvak Jugoslavije i dvostruki prvak Europe, a ne klub koji je upravo osvojio "prvi naslov u povijesti".
  • Eduardo
    17.8k
    u pravu si, mislio sam na prvi osvojeni naslov u Hrvatskoj.
  • Neki tip
    19.6k
    mislio sam na prvi osvojeni naslov u Hrvatskoj.Eduardo

    Baš si HDZ-ovac, povijest počinje 1990. :grin: :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.